Skocz do zawartości
Tester

World of Tanks - ktos z Was gra?

Rekomendowane odpowiedzi

jak bedziecie zakladac; klan NR t dajcie znac; :secret:

http://worldoftanks....9121-_Bandzior_

Narazie pogrywamy z Testerem w BIGOSie :) Jak ma ktos ochote to zapraszam do klanu, zawsze latwiej znalez sobie np pluton z ogarnietymi juz troche ludzmi. Miejsce jest :)

Klan skladajacy sie w wiekszosci ze znajomych w RLu lub zaszlosci growych sprzed lat, jedyne co mnie wkurza ze czasami jest za bardzo klanem "solistow" hehe, czasami jakies kompanie, czasami CW,

Edytowane przez boft (wyświetl historię edycji)

Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mecze juz od pewnego czasu M103. Natomiast T32 to fajny czolg i fajnie mi sie nim gra. Czesto go losuje na gorze MM


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny fajny, bo niski i z lepszą wieżą można miło pograć, tylko działo takie sobie - to samo co w T29, a wolniej się ładuje...

staram się też wybadać amerykańskie niszczyciele - tak np. do T28 i dalej - tam są fajne działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w chwili obecnej z TDkow amerykanskich stoje w rozkroku pomiedzy sciezka wiezwych i bezwiezowych. Teoretycznie kupilem juz i jezdze na stockowym t25at ale z pierwszym dzialem jest to mordęga :)

Edytowane przez boft (wyświetl historię edycji)

Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zacząłem pykać w to : http://navyfield2.nexoneu.com/

Wojna na morzu przy użyciu statków (realia 2 wojny światowej)

w WoT nie grałem, ale może się skuszę


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boft - a jakis limit tieru jest?:p


112l, 15kg LR, 9kg LS, 4x24W t5 sloneczka, JVP 101, Turboflotor Blue 1000.

Poki co na miekko :) Amphiprion ocellaris, Chrysiptera cyanea, Amblyglyphidon auresus, Pictichromis poryphera, Calcinus elegans, Archaster angulatus, Nassariusy oraz Turbo-sy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expektron Gw panter is-3 Amx 1945 50 uwielbiam grę artylerią ciężkie czołgi to tylko dodatek a po 6tyś bitew stwierdziłem ze zrobię nowe konto wzrok_bazyliszka i tylko drzewko niemieckie będę miał tyko lekkiego Artę i niszczyciela. Wiecie już że od 8.6 Aktualizacji będzie artyleria 10 tier będzie się działo.. ;]


120LT Plany na 600L W trakcie realizacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem na Dark Orbit dwa konta wypasiłem i sprzedałem po 700 zł ( kasiorka poszła wiadomo na co moje nowe słone ) można na tym robić interes akurat na tej grze miałem boty dzięki nim można szybko rozwinąć konto


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam jeszcze jedną osobę z forum, która ze mną gra - może się sama ujawni. ;)

Ujawniam sie :)) gram pod tym samym nickiem jak na NR .


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kbot zbiera uridium bije alieny i kupe innych rzeczy natomiast kerkawa pomaga w biciu użytkowników innych firm widzi wszystko


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerest ja se już dałem spokój nie mam siły jednak codziennie trzeba wchodzić skylab aktualizować już mi się nie chce oć czas wynagrodzi konto można sprzedać i są na to chętni


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bibik na DO jest to samo banują oć teraz już iba mniej wyczuli kasę z tych którzy mają boty.........zapytasz dlaczego bo ci co bocą zazwyczaj wykupują premki takie jak np podwojenie


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem, fajnie jest. Tylko denerwuje mnie fakt jak gram lekkimi albo średnimi to zawsze trafiam na mapy gdzie jest otwarte pole a jak chce artylerie wystawić to odrazu miasto się wczytuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma lekko:PP 3eba sobie radzic:)


112l, 15kg LR, 9kg LS, 4x24W t5 sloneczka, JVP 101, Turboflotor Blue 1000.

Poki co na miekko :) Amphiprion ocellaris, Chrysiptera cyanea, Amblyglyphidon auresus, Pictichromis poryphera, Calcinus elegans, Archaster angulatus, Nassariusy oraz Turbo-sy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie i średnie sa OK, tylko trzeba mieć taktyke. NP: jedziesz z dwoma kolegami, jezeli trafisz na pojedyńczy czołg to nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.