Skocz do zawartości
CNCRob

Kasowanie punktow ostrzezen

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego skoro moderatorzy tlumacza na prv ze ostrzezenia to nic wielkego, ze nie ma sie czym przejmowac, ze nie sa one widocznie dla innych to czym problem? Sami doskonale znaja zadymiarzy jak i warny ktore dali zbyt pochopnie.

Ogloscic amnestie, atmosfera na pewno sie poprawi, moderatorow to nie skrzywdzi, a ludzie beda szczesliwsi.

Co do WARN-ow.

Sam nie wiem czy one jescze bardziej nie zaostrzaja dyskusji, pretensji i sa zapalnikiem do osobistych zadym. Mysle ze "urlop" od forum dziala bardziej resocjalizujaco niz WARN.

EDIT: Kazda kara sie kiedys konczy, wiec jezeli ostrzezenie to jedna z jej form jakis termin powinin byc okreslony.

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Dlatego skoro moderatorzy tlumacza na prv ze ostrzezenia to nic wielkego, ze nie ma sie czym przejmowac, ze nie sa one widocznie dla innych to czym problem? Sami doskonale znaja zadymiarzy jak i warny ktore dali zbyt pochopnie.

2.Ogloscic amnestie, atmosfera na pewno sie poprawi, moderatorow to nie skrzywdzi, a ludzie beda szczesliwsi.

3.Co do WARN-ow.

Sam nie wiem czy one jescze bardziej nie zaostrzaja dyskusji, pretensji i sa zapalnikiem do osobistych zadym. Mysle ze "urlop" od forum dziala bardziej resocjalizujaco niz WARN.

EDIT: Kazda kara sie kiedys konczy, wiec jezeli ostrzezenie to jedna z jej form jakis termin powinin byc okreslony.

coś zwaliłem i tekst pojawił się na cytowanym?

Może tak

Ad.1

Dlatego tj. napisałem warto czasami najpierw zaczerpnąć powietrza i się wyluzować :)

Ad.2

W starej grze centurion, jak społeczeństwo było niezadowolone organizowało się "igrzyska" co podnosiło morale, amnestia też tak pewnie działa.

Ad.3

Racja, kary niewidoczne nie pogłębiają recesji, natomiast nagrody widoczne mobilizuja.

Słaby ze mnie komputerowiec :wallbash:

Jeszcze jedno pytanie przy tej okazji do administratora apropos działu offtopic, nie chce zakładać kolejnego tematu.

Na głównej stronie w prawym dolnym rogu jest puste miejsce.

Jeżeli nie macie innych planów, czy można by tam wprowadzić małą maluczką ramkę

- link do działu offtopic

- linijka, w której wyświetlał by się ostatni nowo założony temat, nie temat gdzie był dokonany wpis, a w ogóle nowy.

Nie zaśmieciło by to strony głównej i tematu przewodniego akwarystyka morska, a z drugiej strony jesteśmy ludźmi i czasami potrzebujemy pomocy z różnych dziedzin, a wiadomo uzyskanie wdzięczność buduje i grupę wzmacnia.

By wszystko było jasne nie chodzi mi tematy polityczne, bo przewijały się różne.

Jak już mamy dzień zwierzeń to jeszcze jedna taka mała kwestia.

Młody pyta, a tu bach jeden i drugi forumowicz pisze przeszukuj zasoby forum.

Pytanie, czy co do konieczności zamieszczania takich uwag jednak nie pozostawić moderatorom, a czy dodatkowo afiszować to na tapecie głównej to też sprawa druga.

Sądzę, że "Zielony listek" ma prawo do błędów początkującego, a czasami sytuacja stresowa coś się dzieje w akwa nie pozwala na racjonalne szukanie, nie mówiąc już o właściwym doborze słowa klucza i właściwej selekcji informacji od tzw. gniotów.

Generalnie z mojego służbowego podwórka - lepiej coś powtórzyć razy 10 jak ma być raz nie dopowiedziane.

pozdr

Sorry za offtop

Jeśli pomocne zachowaj, jeżeli nie, skasuj :)

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozwniez mam jeden warn za chyba offtopowanie czy cos takiego , mam go juz chyba ze 2 lata wiec mogl by sie skasowac :p owszem kazdemu moze trafic sie jeden zly dzien i pomimo 5000 podpowiedzi w tematach , udzielaniu sie , i pomocy innym ..............odpada lub ma warna , mozna by temat przemyslec ze warn trzyma sie np jeden rok i sie kasuje lub dluzej , takie ot moje zwykle przemyslenia w temacie , pozdrawiam ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogloscic amnestie, atmosfera na pewno sie poprawi, moderatorow to nie skrzywdzi, a ludzie beda szczesliwsi.

EDIT: Kazda kara sie kiedys konczy, wiec jezeli ostrzezenie to jedna z jej form jakis termin powinin byc okreslony.

Każda kara ma kilka funkcji:

- prewencyjny - czyli żeby inni nie "grzeszyli", jak również i winowajca czuł kijek nad sobą

- ochronny - żeby zabezpieczyć tych co przestrzegają zasad przed gościem, który je narusza

- zadośćuczynienia - czyli swoistej odpłaty za szkody wyrządzone...

To tak w uproszczeniu i swoimi słowami :)

Jeżeli ktoś złamał określone zasady, czy to świadomie czy nie, kara musi być - inaczej nie było by równości wobec zasad (to jest forum prywatne, więc ta zasada nie musi być przestrzegana, ale w efekcie Użytkownicy mogą zrezygnować z uczestnictwa w forum).

Oczyszczenie konta daje nowe możliwości, dlatego z mojego punktu widzenia jest bez sensu - powiedzmy że ktoś obraził mnie kilka razy, dostał za każdą sytuację ostrzeżenie. Po jakimś czasie ma czyste konto. Obraża mnie ponownie. Mam trzy wyjścia - zignorować gościa, dochodzić swoich roszeń albo opuścić forum (na którym nota bene, nie złamałem żadnych zasad).

Zobacz Grzegorzu - masz prosty przykład CNCRob napisał w jednym z poprzednich postów uwagę w stosunku do mojej osoby, po której poczułem się urażony gdyż uważam że narusza moje dobra osobiste, poprosiłem o odniesienie do konkretnej sytuacji, mimo kilku wypowiedzi nie odniósł się - nie podał cytatów czy linków do moich wypowiedzi. Dlatego w mojej ocenie jest to czystej wody "flame war" - czyli argumenty ad personam, mające na celu obrażenie i zdyskredytowanie uczestnika dyskusji. Coś, co powinno być zupełnie wykluczone z przestrzeni publicznej, jaką jest forum. Na co Moderatorzy nie powinni przymykać oczu.

A jaki mamy efekt ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może słowem na koniec coś napiszę.

Na chwilę obecną nie ma przewidzianej amnestii. Nie widzę nawet powodów żeby to zrobić - może na jakieś święta czy coś :evil: ale przed wakacjami ? :dizzy:

Także na razie - w imieniu kolorowej ekipy mówię NIE. :turned:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozwniez mam jeden warn za chyba offtopowanie czy cos takiego , mam go juz chyba ze 2 lata wiec mogl by sie skasowac :p owszem kazdemu moze trafic sie jeden zly dzien i pomimo 5000 podpowiedzi w tematach , udzielaniu sie , i pomocy innym ..............odpada lub ma warna , mozna by temat przemyslec ze warn trzyma sie np jeden rok i sie kasuje lub dluzej , takie ot moje zwykle przemyslenia w temacie , pozdrawiam ,

pamiętam ten piękny dzień :) Pomimo próśb o zbastowanie z bajerą w temacie nie było rady na tandem Kuba-Daniel :) Cholera, nawet nie wiecie jak ciężko wbija się te ostrzeżenia, zwłaszcza dobrym kolegom. No, ale nie mam podziału na lepszych i gorszych. Jeśli prośby nie skutkują to w ostateczności korzystam z dostępnych narzędzi. Z bólem serca.

Odniosę się tez do wpisu, że klubowiczów z warnem jest z 1 %. Myślę, że nawet znacznie mniej.

Pamiętajcie - ostrzeżenia widzi tylko zespół NR i obdarowany. Nie ma to wiec na celu szykanowania publicznie danej osoby. Nie jest to żadna kara (karą jest np urlop, ban), lecz reprymenda "ogarnij się, Twoje zachowanie nie wszystkim się podoba". I tyle, bez dopisywania ideologii.

Temat bardzo przypomina mi ten o plusach, przez który zrezygnowano z mozliwosci "lajkowania" postow.

Jest wiele fajnych opcji, funkcji, mozliwosci, ale chyba nie mozna spokojnie sie nimi wspolnie cieszyc.

Ciekawe dlaczego?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wszyscy dostają urlopy tak jak ja ostatni raz ? tzn. za podjęcie tematu w off topic kilkakrotnie ponawiałem temat , nie wiedząc że był usuwany przez moderatora, w końcu zostałem zablokowany bez jakiejkolwiek wzmianki w "pręgierz NR" czy na priw. Zostałem też pozbawiony kontaktu z kimkolwiek z forum , nawet z szefostwem , brawo moderatorzy! Najpierw się sami czegoś nauczcie jak chcecie kogoś pouczać.

Co do punktów to mi to wisi...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wszyscy dostają urlopy tak jak ja ostatni raz ? tzn. za podjęcie tematu w off topic kilkakrotnie ponawiałem temat , nie wiedząc że był usuwany przez moderatora, w końcu zostałem zablokowany bez jakiejkolwiek wzmianki w "pręgierz NR" czy na priw. Zostałem też pozbawiony kontaktu z kimkolwiek z forum , nawet z szefostwem , brawo moderatorzy! Najpierw się sami czegoś nauczcie jak chcecie kogoś pouczać.

Co do punktów to mi to wisi...

Hehehehhhe :) oj Robert, po 1 dostałeś info na PW, po drugie w temacie który zakładałeś kilka razy byłeś informowany o luz i że to zaraz wyleci - także.... no błagam :) Nie czepiaj się modów.

A co do kontaktu - znalazłeś sposób na kontakt. :ninja::clap: I gdybym był wredny to bym Ci to skasował bo to offtop :baby:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ze sklep zareagował ! no ale nie kasuje całego postu ! na końcu jest na temat :thumbsup: :wine:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero amnezji, co najwyżej wszystkich zbanować i od nowa :-)

---

smyrofon


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ?

Tak , sklep ! Kontakt forumowy był przez sklep. (chyba wiesz jaki)


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też zostałem naznaczony i strasznie się ciesze że mam warna bo przynajmniej widać że mam swoje zdanie.


120LT Plany na 600L W trakcie realizacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robi nie wiem jaki. Ja dostałem tylko info ze jakas bida płacze na AR, poczekalem aż sie kara skonczy i odblokowalem konto ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..] przynajmniej widać że mam swoje zdanie.

Wlasnie chodzi o to ze nie widac. A poza tym chyba źle interpretujesz ostrzezenia.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robi nie wiem jaki. Ja dostałem tylko info ze jakas bida płacze na AR, poczekalem aż sie kara skonczy i odblokowalem konto ;)

App. Jak wiedziałes to mogłeś napisać na priv, albo wrzucić na pregierz nr.

Taki sklep

http://www.reefshop.pl/eshoper/

Ps .widze ze mają odpieniacze Nyos ! Cekawe czy juz testowali je ?

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhehe no co Ty mówisz ? :) a co to za sklep? :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też zostałem naznaczony i strasznie się ciesze że mam warna bo przynajmniej widać że mam swoje zdanie.

Czy mam rozumieć że w życiu codziennym też uważasz iż każdy kto został ukarany, został ukarany za własne zdanie, a nie ignorowanie zasad ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam ten piękny dzień :) Pomimo próśb o zbastowanie z bajerą w temacie nie było rady na tandem Kuba-Daniel :) Cholera, nawet nie wiecie jak ciężko wbija się te ostrzeżenia, zwłaszcza dobrym kolegom. No, ale nie mam podziału na lepszych i gorszych. Jeśli prośby nie skutkują to w ostateczności korzystam z dostępnych narzędzi. Z bólem serca.

Odniosę się tez do wpisu, że klubowiczów z warnem jest z 1 %. Myślę, że nawet znacznie mniej.

Pamiętajcie - ostrzeżenia widzi tylko zespół NR i obdarowany. Nie ma to wiec na celu szykanowania publicznie danej osoby. Nie jest to żadna kara (karą jest np urlop, ban), lecz reprymenda "ogarnij się, Twoje zachowanie nie wszystkim się podoba". I tyle, bez dopisywania ideologii.

Temat bardzo przypomina mi ten o plusach, przez który zrezygnowano z mozliwosci "lajkowania" postow.

Jest wiele fajnych opcji, funkcji, mozliwosci, ale chyba nie mozna spokojnie sie nimi wspolnie cieszyc.

Ciekawe dlaczego?

tez Luft pamietam ten dzien , Daniel mysle ze tez , ale mimo tego nikt z nas nie ma o to pretensji :) dostalem i mam za swoje , sporo to tez nauczylo , pomimo tego wszyscy staramy sie sobie pomagac i sie wspierac i to jest super u morszczakow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja od lufta dostałem:

10-maja 12 Inne , tak mam w uzasadnieniu, 1 warna dopiero dzisiaj zauważyłem :thumbsup: , nie dostałem żadnego ostrzeżenia, czy też powiadomienia na pw. za co. :police:

Ale jest mi miło bo jak to mówił mój Tato :

(uczeń bez pały to jak żołnierz bez karabinu)

Pozdrawiam

Robert :animier:

Ale fajnie topic w dziale głównym i sobie stuknąłem pościka jeszcze parę i wygryzę staniego :blushing: z topu. :shuriken:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wogóle piszecie ???

Zobaczcie moją date rej. co się nowego czepiacie :(

Czyste konto zadnych ostrze/warn/urlop.

Pare postów i tyle

W ręcz wstyd ;)

żadnej szlachty czy z siedem tysięcy postów ;)

Daniel jak na świeżaka to masz strasznie dużo postów - trzeba by się przyjrzeć tej sprawie bliżej czy aby nie spamujesz na forum za bardzo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Grzegorzu - masz prosty przykład CNCRob napisał w jednym z poprzednich postów uwagę w stosunku do mojej osoby, po której poczułem się urażony gdyż uważam że narusza moje dobra osobiste, poprosiłem o odniesienie do konkretnej sytuacji, mimo kilku wypowiedzi nie odniósł się - nie podał cytatów czy linków do moich wypowiedzi. Dlatego w mojej ocenie jest to czystej wody "flame war" - czyli argumenty ad personam, mające na celu obrażenie i zdyskredytowanie uczestnika dyskusji. Coś, co powinno być zupełnie wykluczone z przestrzeni publicznej, jaką jest forum. Na co Moderatorzy nie powinni przymykać oczu.

A jaki mamy efekt ?

Właśnie o to chodzi ze nie musze nic cytować. .sam tu też dokładnie udowodniłes to o czym pisałem. Chociaż takie tematy Ciebie nie dotyczą to zawsze zabierasz w nich głos i jesteś niby najbardziej pokrzywdzony.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale kogo to obchodzi co będziesz robił ? jak nie ma się klasy to nie dziwne.

Już wcześniej miałem napisać a raczej odpisać na powyższego posta Walkera że nie ma sensu prześwietlać twoich postów bo niczym się nie różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale kogo to obchodzi co będziesz robił ? jak nie ma się klasy to nie dziwne.

Już wcześniej miałem napisać a raczej odpisać na powyższego posta Walkera że nie ma sensu prześwietlać twoich postów bo niczym się nie różnią.

Drogi Ben_sage myślę że jesteś jedyna osobą która nie zrozumiała żartu :p

Jak by były punkty reputacji dałbym Ci plusa za poczucie humoru ;)

Luzik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie - nie podkręcajcie już atmosfery.

Jak jak SkoczekPL napisał : nie będzie amnestii na punkty ostrzeżeń.

Na tym dyskusja się powinna zakończyć.

A teraz to już jest dyskusja o dyskusji, kto ma więcej do powiedzenia a kto mniej. Kto jest bleee a kto spoko.

Bez przesady.

Przyjemnego popołudnia wszystkim.

Jeśli mogę dorzucić swoje 5 groszy to zadam pytanie wiecznie się powtarzające:

Na jakiej podstawie moderator powinien "ostrzegać" przez PW delikwenta, który łamie Regulamin?

Ktoś łamie Regulamin bo nie zadał sobie na tyle trudu, żeby się z nim zapoznać a moderator ma się pofatygować i pisać PW?

To jakiś żart.

Tych roszczeń chyba nigdy nie zrozumiem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.