Skocz do zawartości
Aquaforest�

Rafa w biurze Aquaforest.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam odrazu słaby. Taki z biodra ustrzelony telefonem ;) Poza tym konia z rzędem temu co nakręci ładny film pod niebieskimi ledami.

Ten zbiornik na żywo wyrywa z butow. Za każdym razem jak go widzę zastanawiam się czy dobrze zrobiłem idąc w spsy w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no extra fotki, kolorki rewelacyjne.

Filmik też niczego sobie, a faktycznie pod niebieskimi ledami ciężko coś nakręcić ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle że w zamyśle było to by film był słaby by zwabić osoby chcące zobaczyć zbiornik na żywo .

:wallbash: a ja się nie domyśliłem :)

Oj tam odrazu słaby. Taki z biodra ustrzelony telefonem ;) Poza tym konia z rzędem temu co nakręci ładny film pod niebieskimi ledami. Ten zbiornik na żywo wyrywa z butow. Za każdym razem jak go widzę zastanawiam się czy dobrze zrobiłem idąc w spsy w domu ;)

Sewer ten zbiornik to Mistrzostwo Świata! Jest kapitalny. Dlatego ten film jest słaby, nawet 10% nie oddaje.. Zamiast konia z rzędem to jednego pomarańczowego szorstnika przygarnę i nakręcę porządny film, jak będzie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja jakiś czas temu miałem wielką przyjemność pooglądać zbiorniki na żywo i nie ujmując oczywiście akwarium z SPS'ami to ten baniaczek miażdży wszystkie inne ;) - po prostu rewelacja

Edytowane przez Artur___ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że koszt takiego akwarium jest tak ogromny porównując do sps. Nie jeden lps potrafi mieć cenę 3 cyfrowa a trochę ich trzeba. Do tego przy niefoto i intensywnym karmieniu to strzelam ze filtracja ma większą pojemność niż samo akwarium. Można prosić o parę fotek maszynowni :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda. Aż nachodzi ochota na wprowadzenie zmian we własnym zbiorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych zdjęć:

gallery_11375_3450_540784.jpg

gallery_11375_3450_564575.jpg

gallery_11375_3450_945144.jpg

A jakie trzymacie parametry?

Zasolenie 1,027 SG

Temp. 22-25

PO4 0,04

NO3 20

Kh 7,5

Mg 1380

Ca 420

K 410


Join-AF-Facebook-Group_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Zastanawia mnie ten margines temperatury. Dość duży, czyżby termostatu nie było? Może grzałki są za słabe i tak reagują na wahania temperatury na zewnątrz? Czy nie jest to szkodliwe dla życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to szkodliwe dla koralowców , dla NP wręcz potrzebne, dlatego zbiornik (cały obieg) reaguje na różnice temp. otoczenia. Chciałem przypomnieć , że w tym zbiorniku są koralowce NP tj. dendronethye(które nie należą do łatwych koralowców) czy gorgonie .

Edytowane przez Damian07 (wyświetl historię edycji)

stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć naszego akwarium w biurze. W akwarium znajdują się koralowce LPS i NP.

Zdjęcia robione pod oświetleniem led:

DSC08657.jpg

DSC08655.jpg

DSC08653.jpg

DSC08651.jpg

DSC08647.jpg

DSC08646.jpg

DSC08645.jpg

DSC08648.jpg

DSC08649.jpg

DSC08652.jpg

Pozdrawiamy,

Aquaforest


Join-AF-Facebook-Group_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie to jest reklama szczepek ,a nigdzie nie widać akwarium


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej widać korale a nie szczepki no chyba że TY Waldi potrafisz podzielić scolimie


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldku na poprzedniej stronie jest filmik robiony telefonem całego akwarium z 2kwietnia :) Pozdrawiam Seweryn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej widać korale a nie szczepki no chyba że TY Waldi potrafisz podzielić scolimie

Robert wszystko można podzielić,tylko trzeba umieć :)


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem akurat przy robieniu zdjec i to nie jest akwarium szczepkowe :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, zdjęcia wyglądają dosyć "mrocznie", czy na żywo też są tak oświetlone (wiem, wtedy kolory są najbardziej wyciągnięte, zwłaszcza "fluorescencyjne")?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jakies ledy niebieskie swiecily gdy ja juz bylem po poludniu i korale mialy silny efekt swiecenia w ciemnosci. Zdjecia w miare dokladnie oddaja klimat na zywo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.