Skocz do zawartości
Przemek

Sentry - system ATO(dolewka automatyczna)

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie po wakacjach, jak wszyscy wrócą z urlopów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po wakacjach, jak wszyscy wrócą z urlopów. ;)

Może nie całkiem po - ale raczej w okolicach połowy sierpnia, aczkolwiek dobra dolewka jest czymś co sprawdza się przez cały rok ;-)

W trakcie testów "live" pewne rzeczy zostały zmodyfikowane(m.in część elektroniki w środku) co spowodowało wydłużenie czasu produkcji(o około miesiąc).

Od soboty będzie można składać zamówienia w systemie pre-order - wysyłki od około 15 sierpnia(do dystrybutorów/sklepów).

Będą dostępne dwie wersje - z pompką DC(bardzo chichą ) oraz z elektrozaworem .

Urządzenie wzbogacone zostało o inteligentnego "watchdoga" - system który "uczy się" i zapamiętuje jak pracuje dolewka - informując nas o wszelkich odchyleniach - zarówno tych polegających na nie dolaniu wody(brak wody w zbiorniku na dolewkę) jak i zbyt wysokim poziomie wody.

Dodatkowo za pomocą systemu OBM(one button menu) będziemy mogli włączyć/wyłączyć/ustawić następujące rzeczy:

- czas pracy dolewki w pojedynczym cyklu(5/20/40s) - co ma znaczenie gdy używamy pompy DC lub filtra RO

- dźwiękowe potwierdzenie "pomyślnego" dolania wody i wyrównania poziomu wody w sumpie

- sygnały dźwiękowe dla alarmów(brak wody w dolewce itd).

- ręczne włączenie pompy dolewki (w przypadku pustego zbiornika na RO gdy chcemy zalać go "ręcznie"). Pompa/elektrozawór wyłączony zostaje ręcznie(przyciskiem) lub gdy czujnik optyczny "wykryje" wodę na zadanej wysokości(regulowany holder)..

sentry1.jpg

sentry2.jpg

sentry3.jpg

sentry4.jpg

sentry5.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie ale czy już coś wiadomo co z chłodzeniem o którym była mowa?


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewamy się że w sprzedaży znajdzie się w ciągu tygodnia,dwóch.

Niestety sezon "gorący" w pełni i produkt mógłby być od dawna w ofercie, jednak opracowanie, wdrożenie i produkcja każdego nowego podzespołu/elementu zajmuje pewien określony czas, a idea chłodzenia do Kore5th pojawiła się dopiero w tym roku...


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można prosić o jakieś szczegóły, wymiary zdjęcie, system mocowania. Akurat jestem w czasie robienia specjalnego uchwytu do lampy i myślałem aby takie chłodzenie zamontować na uchwycie pod kątem, ale na zimę zdejmowalne. Bez tego ani rusz dalej.


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Przemku czy od tego wekeendu mozna bedzie zamawiac Sentry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można prosić o jakieś szczegóły, wymiary zdjęcie, system mocowania. Akurat jestem w czasie robienia specjalnego uchwytu do lampy i myślałem aby takie chłodzenie zamontować na uchwycie pod kątem, ale na zimę zdejmowalne. Bez tego ani rusz dalej.

Ponowie pytanie? Kiedy?


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Przemku czy od tego wekeendu mozna bedzie zamawiac Sentry?

Można zamawiać już od 15 sierpnia - proszę o kontakt ze sklepem ReefShop(lub innymi oferującymi produkty PS)

A można prosić o jakieś szczegóły, wymiary zdjęcie, system mocowania. Akurat jestem w czasie robienia specjalnego uchwytu do lampy i myślałem aby takie chłodzenie zamontować na uchwycie pod kątem, ale na zimę zdejmowalne. Bez tego ani rusz dalej.

Update dotyczący Air Breeze powinien pojawić się jutro(także fotki oraz software wspierający system chłodzenia - na Mac oraz Windows)

Właśnie szukam sobie dolewki:) i nie zawaham się wydać parę PLN na polską myśl technologiczną :)

Zamawiam wersję v1 ;)

mam nadzieję, że zaraz będą dostępne.... poczekam:D

Myślę, że warto :-)

https://vimeo.com/134453398

Przemku, kiedy? :)

Ponowie pytanie? Kiedy?

Sentry - zamówienia (preorders) przyjmowane są od 15 sierpnia, wysyłki od września.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas czekam na Air Breeze...


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To finalnie dolewka jakie ma funkcje? Istnieje mozliwosc dołączenia drugiego czujnika optycznego/mechanicznego?

Działa tylko z czujnikami i pompą PS czy mogą być innych firm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolewka jest już w sprzedaży czy ktoś może się podzielić opinią o niej.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak muszę kupić i sie zastanawiam między Levelautomatic Evolution a Sentry. Pierwsza znana opinie są o drugiej bym posłuchał tym bardziej że cena ta sama ( sentry z rabatem -15%).

Edytowane przez Kajtek77 (wyświetl historię edycji)

Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ciężko będzie posłuchać bo Sentry dalej nie ma. Niby miała być wysyłka 15 września, a na razie dostałem info, że może w poniedziałek będzie wiadomo kiedy.

Mam nadzieję, że jakość będzie odwrotnie proporcjonalna do terminowości (początkowo ATO Sentry miało być przed wakacjami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Klienci - właśnie pakujemy dla Was, jeszcze ciepłe Sentry Ato ! Dziś kurier odbiera paczki - jutro będą już u Was.

Przepraszamy ale czasem zupełnie prozaiczne problemy "kładą" całą przemyślana strategię:)

B1D41DA.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy dobrze rozumiem? - cena promocyjna na Sentry jak najbardziej była obniżona i Klienci, którzy zamówili w tej cenie to oczywiście w tej cenie ją dostaną. Jeśli dobrze rozszyfrowałam Twój nick to paczka do Ciebie też idzie a sentry jest w cenie w Twojego zamówienia :-)

pozdrawiam Irmina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.