Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za 2 tygodnie koniec Zlotu. :crybaby:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 2 tygodnie koniec Zlotu. :crybaby:

Ale za 11 dni poczatek :p.


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz za parę dni...za dni parę. ....

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę ciszę przed burzą,chyba wszyscy trenują ? :thumbup:

Ja trenuje silna wole,zeby cytrynowka dostala spokojnie w barku jeszcze tydzien :p. W nastepny czwartek rano kimne sie tylko po nocce i ruszam za glosem Holka prosto na Wdzydze :) via Wloclawek,co by zgarnac po drodze jednego typa ;).

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam auta....strasznie niewygodnie :p

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

we wlasnym nie budza wiec mozna dluzej pospac ;P

został ino tydzień ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana, zamiast w piatek, będziemy w czwartek, mamy dwa wolne miejsca w domku nr 1 na palach, w razie informacji proszę o priv.

Jedzie może ktoś z okolic, bądź niedaleka, kto miałby dwa wolne miejsca ? Z checia dołożymy sie do paliwka :-)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można jeszcze doczepić się 2+2(terroryści)? Nie wertowałem całego tematu ale jeżeli start imprezy jest ok 25.06 i nie jest to impreza zamknięta to z chęcią bym posłuchał starych wyjadaczy soli.

P.S Które to Wdzydze dokładnie...

Pozdrawiam

Arek


420l w obiegu - start 20 luty 2015

http://nano-reef.pl/...lone-krolestwo/

db11ce5ce48b59758025b7bdfe2402b6u758a667.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek; :thumbup:

Wdzydze Kiszewskie

Stanica Wodna

Powiedz w recepcji, ze przyjechales na Zjazd Morszczakow


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 dni :thumbup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Dobrze wytypowałem że noc Kupały w Tym roku, z organizują właśnie 27.06. bo różnie z tym bywało, raz wcześniej raz później,gdyby było bliżej to na Piątkowe Ognisko chętnie bym pojechał, ale noclegi nie wchodzą w grę zwłaszcza że nie mam z kim zostawić Akwarium, a mam nauczkę po ostatnim wypadzie, wszystko było naszykowane, To Ryby nawet jeść nie dostały tak kochana Ciocia się nimi za opiekowała , niestety teraz latem jest za duże Parowanie, po 3 Dniach mogło by się to skończyć tragicznie, Marek,Maciek i Krzysiek zobaczymy się w Ustroniu, a póki co udanej zabawy wszystkim życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh, Dobrze wytypowałem że noc Kupały w Tym roku, z organizują właśnie 27.06. bo różnie z tym bywało, raz wcześniej raz później,gdyby było bliżej to na Piątkowe Ognisko chętnie bym pojechał, ale noclegi nie wchodzą w grę zwłaszcza że nie mam z kim zostawić Akwarium, a mam nauczkę po ostatnim wypadzie, wszystko było naszykowane, To Ryby nawet jeść nie dostały tak kochana Ciocia się nimi za opiekowała , niestety teraz latem jest za duże Parowanie, po 3 Dniach mogło by się to skończyć tragicznie, Marek,Maciek i Krzysiek zobaczymy się w Ustroniu, a póki co udanej zabawy wszystkim życzę

Ehh,Ty to masz fajnie,ze tak potrafisz typowac - ja gdybym tak potrafil,to od razu bym pyknal szostke w totka i pozamiatal w temacie:P. A wtedy zlot bylby na bogato - po kazdego na terenie RP podjezdzalaby taksoweczka,a po Ciebie bym wyslal "special for you" jakiegos skromnego Cadillaca XLR :p.

A po Staniego i kolegow z wysp by podfrunely Dreamlinery :p.

P.S. A tymczasem pozdrow towarzysza Kupale i Ciotunie ;).

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baszurek trzymam za Ciebie kciuki zebys wygrał w totka, nie wysylaj dremlinerów wystarczy malutki jambojet :-)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"by podfrunely Dreamlinery :p" lepiej nie bo jeszcze by nie dolecieli na czas

Jeśli już coś po Nich wyślesz to wybieraj

jakiś pewniejszy środek transportu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniamy jakieś koszulki na zlot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogarniamy jakieś koszulki na zlot ?

Ja tam na zmiane chyba cos wezme,bo ta z czwartku w niedziele za swieza juz nie bedzie :p. Choc ostatnio w temacie smignela jak meteor fotka prawdziwego zlotowicza: caly zlot w jednej koszulce :D,no ale kudy mi tam do Szlachty Morskiej :p.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na zmiane chyba cos wezme,bo ta z czwartku w niedziele za swieza juz nie bedzie :p. Choc ostatnio w temacie smignela jak meteor fotka prawdziwego zlotowicza: caly zlot w jednej koszulce :D,no ale kudy mi tam do Szlachty Morskiej :p.

nie dokładnie o tym myślałem, ale masz rację...

też znam takich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 dni :D. 3 miejsca mam wolne,jesli ktos jest chetny z Plocka/okolic lub po trasie to niech pisze :).


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dni :p.


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pilna sprawe, a raczej prosbe. Chcialbym kupic sondy pH naszego rodzimego producenta Hydrometu. Czy bylby ktos uprzejmy do kogo firma moglaby to wyslac a potem przywiozl mi na zlot?

Bede zobowiazany

Wiem ze Kiflu mieszka po sasiedzku z firma ale jeszcze nie wpisal sie na liste zlotowiczow. :whip


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tu klimaty, ze zabieram swoja stara zlotowa koszuke, nie chce byc znowu chrzczony...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tu klimaty, ze zabieram swoja stara zlotowa koszuke, nie chce byc znowu chrzczony...

Stani, a z którego roku, to ja też wezmę swoją i wtedy nie będziesz jedyny co ma deja vu.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.