Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie:

Jedziemy w tym roku czy co jest? W poprzednich latach już lista chodziła a tu coś cicho:(

Koncepcja się wyeksploatowała czy jak? Co robimy w ostatni weekend czerwca?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Dyzma :scooter:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzydze, Wdzydze... chyba coś kojarzę....


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dyzma :scooter:

2. baszurek

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzydze, znam gaścia jest ok


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poznałem, ale twarzy nie pamietam


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema chłopaki

moze ;)

teraz jest bliżej z terminem Ustroń

moze dla tego Rafał i Sebastian czekają z spokojem by dwóch zlotów nie było jenoczesnie - chodzi o pisanie na forum

po prostu moze czekaja jak minie zimowy zlot i ruszy na spokojnego temat zlotu letniego

pozdrawiam

Eeetam,gadanie...zawsze tematy obydwu zlotow pojawialy sie rownolegle i kto mial gdzie pojechac,to pisal w odpowiednim temacie,nie mowiac o zawodowcach,co byli na obydwu zlotach :). Ja w zeszlym roku mialem byc przyjemnosc w Ustroniu (szacun dla Swirka za organizacje i dla Wszystkich za niezapomniana atmosfere :) ),na Wdzydze niestety nie udalo mi sie dotrzec :unsure: . W tym roku jest odwrotnie - zapisalem sie juz dawno na zlot pozimowy,ale pracodawca mnie sprowadzil na ziemie i urlopu nie dostane :unsure:, i tym bardziej w srodku zimy (niech dobry Hern z pomoca jeszcze lepszego Neptuna uchowa,by nie byla bardziej sroga) jaram sie,ze jest szansa na Wdzydze :):):).

bez polskich znakow/mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poznałem, ale twarzy nie pamietam

"Z twarzy podobny zupełnie do nikogo".

Qlfon nie wyrywaj się, bo dostaniesz klapsa. Ten temat zakłada zawsze Seb i Skoczek.

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czym tu sie wyrywac. Zlot od zawsze jest w tym samym miejscu, o tej samej porze roku, bez planu i bez organizatora.

Ostatni weeknd czerwca ludzie sie zjezdzaja i jest grubo. :wine::thumbsup::cat::animier::doc::shock::respect::popo::rofl::hrhr::ice::welcome::help::guitar::fun::no:w00t::rambo::laughing:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tam organizacja jednak jest. Skoczek zawsze załatwia koszulki czy jak ostatnio polary. Seb robi ogólną rezerwację domków. Pomijając już fakt że to taka tradycja kidy zkładają temat otwierając jednocześnie listę zapisów.

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"To jest ludu śpiewanie"


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że przybędziemy. Nawet trunki przywieziemy :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam zbytnio nagrzeszycie chłopaki...to wam odpuszczę...po 200 od łebka :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w czoraj się okazało że mamy wyższe kręgi duchowne w domu biskupim w Gdańsku zamieszkałe, od lat dawał rozgrzeszenia to i teraz z siostrami zapewne przyjedzie, niemniej @volf podwójne wstawiennictwo na pewno się sprzyda ;)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że w tym roku i mi się wreszcie uda zawitać


330L+sump,Deltec SC 1455,6xT5 39W,Jebao RW 4 i 8,obieg DCP6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

A więc :) od jakiegoś czasu, sporo głosów się pojawiało, żeby Wdzydze przełożyć o tydzień, czyli na pierwszy weekend lipca, zamiast ostatni czerwca. Powód jest prozaiczny - koniec roku szkolnego, wielu z nas to dotyczy. Ja tam się dostosuję, ale wielu z nas ma daleko, więc czasem wychodzi na to że byliby w piątek w nocy, więc odpuszczają wyjazd.

Wypowiadajcie się proszę, weźmiemy wszystkie głosy pod uwagę, zaznaczam, że zmiana terminu wchodzi w rachubę tylko i wyłącznie na stałe, nie na rok.

Pozdrawiam

Seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam Skoczek wspominał, że jest pewna ewentualność zmiany terminu. Ale dopiero teraz spojrzałem na kalendarz i niestety chyba będę musiał odpuścić w tym roku jeśli będzie przesunięcie na pierwszy weekend lipca. W tym roku rodzina mi raczej urodzin nie odpuści a przyjechać ze mną raczej jeszcze nie przyjadą:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierszy weekand lipca sa wieksze szanse na letnia pogode.... Jesli nie mielibysmy problemow z rezerwacja....

Za rok Qlfon juz zawsze tam by obchodzil urodziny... :animier:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie za nowym terminem. Dobrze by było żeby Kornel chodź raz był na zakończeniu roku szkolnego...


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie za tradycyjnym terminem pod koniec czerwca

Głosy o zmianę terminu były zawsze, jedni chcieli tak inni inaczej

i nigdy to nie był powód do zmiany terminu

Planowanie urlopu dla wielu z nas to ważna sprawa i teraz gro ludzi już nie zmieni na lipiec choćby i nawet chcieli

Wydaje mi się że na zmianę terminów jest zdecydowanie za późno.

Dodam że zakończenie roku szkolnego wypada na 26.06.2015 jest to piątek i każdy na sobotę zdąży dojechać icon_e_wink.gif

Nie zmienia to faktu że postaram się być nawet jeśli termin się zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie za tradycyjnym terminem pod koniec czerwca

Głosy o zmianę terminu były zawsze, jedni chcieli tak inni inaczej

i nigdy to nie był powód do zmiany terminu

Planowanie urlopu dla wielu z nas to ważna sprawa i teraz gro ludzi już nie zmieni na lipiec choćby i nawet chcieli

Wydaje mi się że na zmianę terminów jest zdecydowanie za późno.

Dodam że zakończenie roku szkolnego wypada na 26.06.2015 jest to piątek i każdy na sobotę zdąży dojechać icon_e_wink.gif

Nie zmienia to faktu że postaram się być nawet jeśli termin się zmieni

Tak jest,dyzio na prezydenta,papieża,czy też na co tam chce :animier: . Zmianę terminu trzeba rozpatrywać wcześniej i już. Ja w tym roku nie mam szans na zlot (po)zimowy,bo nie dostanę urlopu,zaklepałem sobie termin na Wdzydze w czerwcu i co,mam zostać w czarnej d*pie???


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wybranych opcji to ja poprosze "na zlot", na Prezydenta ani Papieża to sie nie nadaje

Ja bede czy taki czy inny termin, jak zdrowie pozwoli oczywiście to będę

Chciałbym tylko aby wiecej ludzi mołgo sie wypowiedzieć nad zmianą terminu

Wiem jak ciążko zmienic termin urlopu jak sie robi w grupie ludzi i nie bendąc ich szefem

a na lipiec to już praktycznie nie ma szans

Moje zdanie już znacie

Wydaje mi się że na zmianę terminów na ten rok jest zdecydowanie za późno.

Edytowane przez dyzio (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cie,ze nawet bedac szefem,zmienic komus termin nie jest latwo z powodow formalno/prawno/kodeksowych,nie mowiac juz o tym,ze nie mozna byc pospolita lachudra i komus popsuc plany.

bez polskich znakow/mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.