Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Darek Ty sie lepiej sprezaj i zakladaj solniczke bo inaczej czeka cie chrzest jak swiezaka. Drugi raz mozesz tego nie przezyc :fish:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek Ty sie lepiej sprezaj i zakladaj solniczke bo inaczej czeka cie chrzest jak swiezaka. Drugi raz mozesz tego nie przezyc :fish:

ogarniam się ogarniam.... :-)

Stani, ja już mam domek zaklepany więc w aucie...zresztą nie swoim :p nie będę spał :D

i biorę tym razem ze sobą "ochronę" która mnie bezpiecznie dostarczy pod wskazany adres :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa Warszawka. :scooter:

Chrzest i tak bedziesz musial przejsc osobiscie. :crybaby:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa Warszawka. :scooter:

Chrzest i tak bedziesz musial przejsc osobiscie. :crybaby:

uczę się na błędach....szkoda tylko że swoich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrzest i tak bedziesz musial przejsc osobiscie. :crybaby:

Misiu, nie fikaj, żebyś przypadkiem sam nie musiał przechodzić chrztu z powodu nieobecności w zeszłym roku i to bez usprawiedliwienia. :evil::popo:

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dojadę dopiero w piątek pod wieczór :( na 90% nie dostanę urlopu

@Lorco jak coś to możemy pojechać razem jeśli piątek Ci odpowiada.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

widzisz te napisy "Szlachta Morska" ? :queen:

Na tej stronie tylko Darek nie jest chrzczony. Ciekawe, kto go bedzie trzymal podczas ceremonii. :baby:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie bedzie go trzymac, sam bedzie sie ledwo trzymal na nogach :cheers:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam spotkania a jeszcze Stani będzie i dawno nie widziany Darek,chyba ostatnio w Milówce.Ja mam od mojej Ingi światło w kolorze glonów,oczywiście tych zielonych,ale Śląsk nie jedzie niestety :crybaby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar to w samolot i dajesz, jak z Uk lece i potem z Wrocławia parę godzin, także śmiem powiedzieć że nie chcesz nas zobaczyć :-)

Dla mnie to żadne wytłumaczenie :-)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam spotkania a jeszcze Stani będzie i dawno nie widziany Darek,chyba ostatnio w Milówce.Ja mam od mojej Ingi światło w kolorze glonów,oczywiście tych zielonych,ale Śląsk nie jedzie niestety :crybaby:

Marek,nie jęcz,dokulgaj się gdziekolwiek jakimś busem,pociągiem,czy innym pekasem i ktoś Cię zabierze :scooter: . Ja w zeszłym roku w Ustroniu też nie byłem samochodem - do Ustronia zabrali mnie Ania z Włodkiem,a z powrotem Łukasz podrzucił mnie na pekaes i jakoś do domu dotarłem :yes . I powiem Ci w tajemnicy :secret: - cytrynówka już się "gryzie" ;) .

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawalek drogi masz, to fakt, ale miejsce nie bylo wybrane zlosliwie :scooter:

Najtrudniej jest podjac decyzje. Jak juz wsiadziesz w pociag to obudzisz sie w Gdansku, przesiadka na autobus a potem juz tylko 60 metrow piechota. :animier: :animier: :animier:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku w razie kłopotu zawsze moge cie zabrać z Gdańska w sobote w obiad

A jesli jesteś zainteresowany to może i bedzie w PL Busie z Wrocka jedno miejsce

Tylko trzeba by sie dowiedzieć czy da rade tam sie dosiąść po trasie do jadących osób na ten sam bilet

Tak sie składa, że mam bilet 3 osobowy na trasie Praga Gdańsk a wracamy w 2 osoby wiec teoretycznie jest taka możliwość

Jak coś daj mi info na priwa wcześniej to sie dowiem jak to wyglądaod strony przewoźnika.

Została by ci tylko dobra zabawa i droga powrotna

Edytowane przez dyzio (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tygodnie ognisko i sluchanie Ironisty ! :scooter::animier: :animier:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 3 tygodnie ognisko i sluchanie Ironisty ! :scooter::animier: :animier:

Jakis event sie szykuje?:p


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tygodnie ognisko i sluchanie Ironisty ! :scooter::animier: :animier:

Jako że ty Stasiu wpisałeś w temacie Zgierskim, to ja odpowiem tutaj, planowane jest Zgierskie bo raczej od nas nikt się nie wybiera na Kaszuby mówię tu o Morszczakach z Powiatu Zgierskiego, ja miałem jechać ale nie pojadę raz że w Sobotę 27.06 będzie też "Noc świętojańska" w Dzierżąznej/k Zgierza i o 21:00 zawsze są koncerty i nie zamierzam tego przegapić z racji że w okolicy rzadko goszczą zespoły nurtu w którym nie gustujesz, zasugerowałem też znajomym czy by nie pojechali ale stwierdzili że na 3 dni to szkoda czasu, a dwa już mam wydatek zaklepany na co innego :) coś co będzie przez cały Rok śpiewało , ale w Ustroniu na pewno się pojawię jakoś góry o wiele lepiej mi się podobają, mają swój Klimat :) Przeglądałem też terminarz czy było by coś ciekawego w okolicy Wdzydz, ale nic nie zaplanowali w tym terminie, Bo ognisko będzie w Piątek, a w Sobotę już imprezka jak najbardziej jak by był jakiś koncercik, ale niestety włodarze tej miejscowości nie pomyśleli :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wdzydzach raczej nie ma czasu na koncerty,to inny zlot.Michał,nie mów,że byś przyjechał na zlot i byłby koncert to byś nas zostawił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku powiem ci tak, jak by z organizowali coś takiego jak było choćby w Stężycy w Maju, że masa ludzi z całej Polski się zjechała bo było dobrze nagłośnione, a to ta sama okolica co Wdzydze, to na 100 bym pojechał i jeszcze masa moich znajomych by pojechała :) Połączyło by się i Ognisko Piątkowe i Sobotni Koncert :) dla niedowierzających Video ze Stężycy

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam koncerty zespołów nurtu,w którym nie gustuje Stasiu :w00t: ...A za trzy tygodnie o tej porze... :guitar::gathering::band::cheers::smoke::playing:animier::strutin:clowning:lol::hrhr::sorcerer::fun::googleye .

EDIT: tylko dalej nie wiem,co z tym eventem Jacka :whistle: .

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video ze Stężycy

Na szczęście takich koncertów w czasie zlotu nie ma. Bo jak by był, to zlot byłby w innym terminie na bank.

Jarek - będzie taki event żebyś dał piątaka na drewno. ;)


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nam nie trzeba masowych koncertów i setek przypadkowych ludzi bo ta impreza

to nie koncert we Wdzydzach tylko Zlot Akwarystów Morskich

Choć jest coś dla miłośników koncertów, bywalcy wiedzą najlepiej co mam na myśli

Sądzę że spokojnie można by to nazwać: rejsem Tawerną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzydze to nie zlot tylko stan umysłu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Michal,

z mojego powiatu tez jade sam. Przyjada starzy i nowi koledzy (zanki) i bedzie raczej wesolo.

Zobacz jak sie Baszurek cieszy. :thumbup: Trudno, jeden koncert opusci, ale rano Skoczek mu zagra to sie wyrowna. Juz samo sluchanie przy ognisku gitary Seba i spiewu Prezesa jest jak chrzest na Szlachcica Morskiego. Jak wytrzyma, to i tytul dostanie i juz na drugi dzien nie bedzie musial sprzatac wszystkich domkow.

PQh4582.jpg

Ps: lista jakas taka krotka... :chris:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.