Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj do nas. Przygarniemy cię bidulku. :D Na poranną kawkę nie masz co liczyć, ale na porannego drinka zawsze. :rofl:

Michał - nic nie zrozumiałeś z tego co napisali wcześniej Dyzio i Macias. Nic kompletnie, i myślę że w swej mentalności nigdy tego nie pojmiesz.

Jacek,dokładnie to samo chciałem napisać co do "chcenia" przyjazdu na zlot i nie ma tu co więcej pisać :welcome: .

A co do poprzedniej kwestii - ja też będę w czwartek i też bym chciał do Was :yes :yes :yes .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj do nas i jak VDR będzie też chciał, to mamy komplet w 23, czyli Bartol, Ty, VDR i moja skromna osoba.

Seb, jak będziesz chciał to też się zmieścisz, no problem. :)


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z Tobą nie śpię! :p


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vdr! Jestem chętny na dzielenie niedoli z Twoją zacna osobą, wtedy niewygoda nie będzie tak bolec ;)

Seb - no to sie zdzwonimy w takim razie z trasy. Zaklep mi jedno lozko ;)

BTW JanuszD, Kiflu - kuzwa musicie byc ;) Nie bez powodu jade sam i nie bez powodu nie moglem byc w gorach ;P Bedzie grubo ;]


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z Tobą nie śpię! :p

Oj tam, oj tam. :p


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj do nas i jak VDR będzie też chciał, to mamy komplet w 23, czyli Bartol, Ty, VDR i moja skromna osoba.

Seb, jak będziesz chciał to też się zmieścisz, no problem. :)

No i gitarrra :guitar: :guitar: :guitar: ,właśnie puściłem zaliczkę :thumbup: .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDRek natury nie oszukasz, w naszym towarzystwie "xxx large" zawsze jest grubo :turned:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sodomia i gomoria na tych zlotach,mam nadzieje że chociaż żony bidulki trzymacie w nieświadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co na zlocie zostaje na zlocie


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie...a prawda jest taka, że o zdrowie Jacka trzeba dbać, więc osoba zajmująca miejscówkę obok musi być bardzo odpowiedzialna i proszę sobie podsmiechujek nie robić.

Ps. ja śpię na piętrze, szybciej się można obudzić jak sąsiedzi grilla o 5 rano rozpalają pod oknem :)

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michałzlgierz...

nie gdacz jak baba - albo jedziesz albo nie... sprawa jest prosta


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grilla o 5 rano rozpalają pod oknem :)

Wcześniej nie dało rady, bo dopiero o trzeciej z Jasiem zaczęliśmy go skręcać. A jeszcze Smyku nam śrubki rozpiździł po całej chałupie.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb - a ty w koncu jeszdziesz sam czy z laskami?


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wentylacje w kibelku powiększył... cóż Jasiu nawet nie wie jakie dobrze grilluje


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a peklowana karkówka -mhhhhmmmm.....


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDRek natury nie oszukasz, w naszym towarzystwie "xxx large" zawsze jest grubo :turned:

nie przecze, ale "przytylo mi się" więc bedzie jeszcze grubiej ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomiooo, raczej sam będę leciał.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal,

"1.Pobyt (Nocleg) 70 zł = 2 Szt czyli 35 zł doba

2. Kolacja-grill 55 zł = 1 Szt

3. Śniadanie 40 zł = 2 Szt

4. Obiadokolacja 30 zł = 1 Szt"

Na kolacje dolozysz sie z innymi (5 zl?), i bedzie kielbaska na ognisku. Taczka drewna to koszt chyba 25 zl (przewaznie sponsor sie znajdzie).

Sniadanie : 40 zl ? To chcesz rano cala skrzynke ? W domku jest lodowka. Jak koledzy odpija jedna lub dwie butelki, to sie zrobi miejsce na maselko i topiony. Kawe lub herbate sobie zrobisz (i kolegom w podziekowaniu za miejsce na maslo).

Za miejsce do spania trzeba niestety zaplacic, ale mimo wysokiego komfortu, nie jest jakos extra drogo.

Na obiad mozna kupic rybke. Bedzie tansza od karty wedkarskiej i nowych baterii do zabronionych, grajacych urzadzen elektrycznych, ktore zreszta czesto sie psuja. Wez lepiej gitare a my Ci zaspiewamy, bo umiemy. :animier:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza,he?:p. Jeszcze tylko 35 dni :):):). Mam 4 miejsca wolne na trasie Plock-Wdzydze,jesli ktos jest chetny,to zapraszam :).

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzac tak zacny sklad, nie moglem sie powstrzymac...

1. Dyzma

2. baszurek

3. Lesiu23

4. gregior :-)

5. DarekB30 + 1 ;-)

6. Marine

7. Bartol

8. dyzio + stała ekipa

9. Ironista

10. Macias, Magda, Maksio + Sally

11. Qlfon

12. VDR

13. Stani + 2

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domku nr 1 mamy dwa wolne miejsca jakby ktoś miał ochote od piątku do niedzieli.

Tak sobie myśle że może by listę zrobić osób co by chciały na kajaki, tak informacyjnie, zobaczymy ile osób bedzie chętnych

1 gregior :-)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszystkie osoby które głosowały za tym terminem zlotu oczywiście jadą?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, taki stary a taki gł...pi? Życia nie znasz?


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle że może by listę zrobić osób co by chciały na kajaki, tak informacyjnie, zobaczymy ile osób bedzie chętnych

1 gregior :-)

2. baszurek :yes


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.