Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesto gubisz baterie ? Kazdemu moze sie zdazyc.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jaki? Ostatni weekend czerwca B).

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na potwierdzenie rezerwacji i ryszamy z wplatami!!! :)

Michał, wedkarz :) opłatę czlonkowska i kartę wedkarska trzeba miec zawsze, na każdej wodzie, nawet na takiej na ktorej trzeba wnieść dodatkową opłatę do wlasciciela/dzierżawcy wody.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb nic nie trzeba dodatkowego bo pisałem do nich :) nie musisz mieć swojego okręgu opłaconego :) Sama Karta + Opłata w postaci 12 zł wystarcza :), ja na razie czekam kiedy wypadnie kupała w tym roku wolałbym żeby była 20.06,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam tylko na potwierdzenie rezerwacji i ryszamy z wplatami!!! :)

Nie czaruj czarodzieju tylko daj namiary na rezerwację i jedziemy z tematem :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jaki? Ostatni weekend czerwca B).

bez polskich znakow/mobilnie...

Pytam o dokładną datę bo jak dwa lata temu chciałem się wybrać to Kiflu z Januszem byli już w połowie drogi :crybaby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede mogl sie zjawic juz w czwartek:D,szkoda ze nie mieszkasz po trasie,bo bym Cie mogl zgarnac;).

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam o dokładną datę bo jak dwa lata temu chciałem się wybrać to Kiflu z Januszem byli już w połowie drogi :crybaby:

Marek, więc wychodzi na to, że nie ważne kiedy zlot, tylko kiedy Kiflu z Jasiem jadą.

To zamiast pytać o datę, pytaj ich kiedy jadą. :rofl:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytrynówka już się "gryzie" :guitar: :guitar: :guitar: .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja analizuje za i przeciw, ale jako że ten ośrodek nie ogarnia "Wszystkiego razem" to między innymi jest ten przeciw :) bo diabli tak naprawdę wiedzą ile kasy przygotować, :) a przykładowo 200 za same noclegi + coś tam jeszcze, i osobno "Śniadania,Obiady,Kolacje" to dodatkowe 100 albo 200, więc takie trochę to nie opłacalne zaczynało by się robić zwłaszcza za podobny pobyt jak w górach, w Ustroniu płaciło się 200 zł + Klimatyczna ale było wszystko wliczone, moja obecność to takie 50 na 50 bo mam też w planie w Czerwcu jakiś remanencik w akwarium do zrobienia, a trafia się ku temu świetna okazja bo kochana Babcia wyjeżdża prawie na cały miesiąc i będzie cisza i spokój :) i jak dobrze pójdzie to mój drugi Pupil już powinien do tego czasu być na tyle zaradny że będzie można go już od "Starych" zabrać :) a mowa o Aleksandrecie Obrożnej są cztery młode u znajomego i zgaduj teraz który to samiec, ale będzie co będzie po 3 latach się okaże, bo szkoda kasy na badania genetyczne a i tak nie wszędzie można je zrobić :) dlatego ja z decyzją co do wyjazdu wstrzymuje się do Czerwca,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie analizowanie za i przeciw

Koloego ogarniasz ceny za połowy ryb na obcym akwenie, a nie ogarniasz całokształtu opłat za pobyt- coś tu nie tak.

Ten zlot to spotkanie zlotowiczów i pomimo że każdy z nas odbiera to inaczej

- to coś więcej niż tylko miejscowość Wdzydze czy Stanica Wodna/ jezioro/kajaki/ogniska/Tawerna czy łowienie ryb

Ci co wiedzą co to za zlot, doskonale wiedzą że warto przyjechać i dlaczego.

Zlotowicze nie myślą czy warto,nie robią analiz za i przeciw ale myslą jak to zrobić aby tu być.

Są tu oferty od spartańskich po wręcz luksusowe mające w ofercie znacznie wiecej niż samo spanie i jedzenie

Kto ma takie potrzeby lub chce zadowolić luksusem swoją lepszą połowę, znajdzie ofertę odpowiednią dla siebie

i nikt tu mu tego nie ma za złe.

Tłumaczenie sie zwierzętami, dziećmi, remontami a tym bardziej akwarium lub innymi sprawami (wybacz szczerość)

nie jest na miejscu i chyba nie ma najmniejszego sensu.

Wiekszość z nas ma całkiem sporo obowiązków, a z tego co piszesz nie masz wcale tak wiele "pulili" ;).

Przybywa tu sporo bardzo zapracowanych i zajętych zlotowiczów i często ten zlot zaplanowany jest z prawie rocznym wyprzedzeniem.

Jak ktoś chce i może być z nami na zlocie to będzie i wie dlaczego warto tu być.

Sam w tym roku pomimo że mieszkam niedaleko Wdzydz, bede jechał specjalnie na zlot około 800km skracając moje rodzinne wakacje

Wprawdzie jeszcze nie wiem czy bede w piątek czy sobotę, ale to nie jest ważne, bo jak Bóg da i zdrowie pozwoli to zrobie wszystko aby tu być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe nabytki,

uroczo :blushing:

11262436_815361851881342_4961784447629864613_o.jpg


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno maja zamontować na nich alkomaty, czyli i tak nie popływamy :)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujesz to ?

nAHZZbvw5vtsI.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu juz widze jak szukasz kogos do pary :kiss:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ nie jedną noc razem spędziliśmy to i łabędzia dosiądziemy :thumbup:

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe nabytki,

uroczo :blushing:

11262436_815361851881342_4961784447629864613_o.jpg

No to grubo :fun: ,jeszcze tylko 42 dni :thumbsup: .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie analizowanie za i przeciw

Koloego ogarniasz ceny za połowy ryb na obcym akwenie, a nie ogarniasz całokształtu opłat za pobyt- coś tu nie tak.

Ten zlot to spotkanie zlotowiczów i pomimo że każdy z nas odbiera to inaczej

- to coś więcej niż tylko miejscowość Wdzydze czy Stanica Wodna/ jezioro/kajaki/ogniska/Tawerna czy łowienie ryb

Ci co wiedzą co to za zlot, doskonale wiedzą że warto przyjechać i dlaczego.

Zlotowicze nie myślą czy warto,nie robią analiz za i przeciw ale myslą jak to zrobić aby tu być.

Są tu oferty od spartańskich po wręcz luksusowe mające w ofercie znacznie wiecej niż samo spanie i jedzenie

Kto ma takie potrzeby lub chce zadowolić luksusem swoją lepszą połowę, znajdzie ofertę odpowiednią dla siebie

i nikt tu mu tego nie ma za złe.

Tłumaczenie sie zwierzętami, dziećmi, remontami a tym bardziej akwarium lub innymi sprawami (wybacz szczerość)

nie jest na miejscu i chyba nie ma najmniejszego sensu.

Wiekszość z nas ma całkiem sporo obowiązków, a z tego co piszesz nie masz wcale tak wiele "pulili" ;).

Przybywa tu sporo bardzo zapracowanych i zajętych zlotowiczów i często ten zlot zaplanowany jest z prawie rocznym wyprzedzeniem.

Jak ktoś chce i może być z nami na zlocie to będzie i wie dlaczego warto tu być.

Sam w tym roku pomimo że mieszkam niedaleko Wdzydz, bede jechał specjalnie na zlot około 800km skracając moje rodzinne wakacje

Wprawdzie jeszcze nie wiem czy bede w piątek czy sobotę, ale to nie jest ważne, bo jak Bóg da i zdrowie pozwoli to zrobie wszystko aby tu być.

To tak samo jak ten zlot w Ustroniu, ja w górach byłem, i bardzo miła atmosfera i mile wspominam, lecz niestety Marek ma racje że większość w Kwietniu temat olała, od nas z Łódzkiego jedzie Bartek na "Kasieby", a czy ktoś jeszcze to tego nie wiem, ty może Kasy nie liczysz ale ja liczę, i jak nie znam finalnego kosztorysu ze "Wszystkim" to z reguły się nie pakuje, bo 400 zł za niecałe 3 dni to by się nie kalkulowało, a akurat pozwolenie to sprawdziłem bo mnie zainteresowało, ale równie dobrze pójdę na prywatny i na jedno wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zabrać namiot i wtedy koszty drastycznie spadają, poza tym i tak będziesz tam tylko spał :)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek - czyścisz mi monitor....:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego "michalzgierz1989" - odpuść sobie ten zlot i wszystko będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak ten zlot w Ustroniu, ja w górach, i bardzo miła atmosfera i mile wspominam, lecz niestety Marek ma racje że większość w Kwietniu temat olała, od nas z Łódzkiego jedzie Bartek na "Kasieby", a czy ktoś jeszcze to tego nie wiem, ty może Kasy nie liczysz ale ja liczę, i jak nie znam finalnego kosztorysu ze "Wszystkim" to z reguły się nie pakuje, bo 400 zł za niecałe 3 dni to by się nie kalkulowało, a akurat pozwolenie to sprawdziłem bo mnie zainteresowało, ale równie dobrze pójdę na prywatny i na jedno wyjdzie :)

Michał,to jest takie,za przeproszeniem,p........ie - albo się chce przyjechać,albo nie. Jeśli dla Ciebie jedynym wyznacznacznikiem jest kosztorys, to mogę Cię po drodze zgarnąć (choć trochę nadrobię) i masz podróż za free,a w drodze powrotnej, nawet jeśli nikt Cię nie zabierze do Łodzi,to do Płocka masz też za darmochę, a dalej już się jakoś dokulgasz :whistle:. Tak więc myślę,że na piwko we Wdzydzach jesteśmy umówieni :cheers: .

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.