Skocz do zawartości
technix zakopane

ma ktos odcinki serialu z national geographic "Tanked " albo "specjalisci od megaakwarium"

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak posiada ktos odcinki tego serialu prosil bym o kontakt


200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ale po polsku jak by bylo'


200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej to specjaliści od mega plastikowych korali :thumbsup:


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka na dysku mam ale to pliki po 4 GB

a nie masz jak ich uploadowac?

200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja mam kilkaset GB (kilkadziesiąt odcinków) - znajdź / zrób ftp to sie podzielę

--//-- EDIT

te odcinki na YouTubie to jakaś porażka

jakość 360p .. ja mam 1080i .ts :)

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich oglądam codziennie w telewizji ;) ale dla tego, że fajna ekipa i ciekawe szkła kleją, wystrój w 99% plastikowy i typowo amerykańskie aranżacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie Akwaria były plastikowe, Część Klientów zamawiała naturalne zbiorniki z żywą Rafą, może kiedyś na Chomika wrzucę ale dopóki nie naprawią mi internetu to szans na to nie ma a od dwóch tygodni nie można się nikogo z Netii doprosić żeby usunęli Awarie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej to specjaliści od mega plastikowych korali :thumbsup:

Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz :thumbsup:


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja również z chęcią bym sobie obejrzał więcej, widziałem tylko dwa lub 3 ich projekty i faktycznie w 3 były plastiki, ale może coś innego ciekawego też robią.


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią "coś ciekawego", ale nie o wszystkich ich projektach powstają programy telewizyjne.

W tajemnicy Wam zdradzę, że pewna osoba z tego forum wystąpi w niemieckiej wersji tego programu, o ile po dwóch odcinkach pilotażowych, które właśnie powstają, zainteresowanie widzów usatysfakcjonuje licencjodawcę.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeden z nich Francis właśnie jest w Niemczech na jakimś kontrakcie :) on był i jest osobą Kumatą dla swojej Laski robił Akwarium z żywą Rafą, mam też odcinek jak robili 2500 Litrów z żywą Rafą i byli na farmie koralowców "Ora Farm"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Wiem że w tym kraju własne nie można mieć swojego zdania ale moim zdaniem jest to program o kolorowych kaloszach w słonej wodzie.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam program owszem, natomiast ATM mają dużą wiedzę w dziedzinie akwarystyki i niejedno akarium rafowe zbudowali. Takie było życzenie producenta, aby akwaria powstawały możliwie jak najszybciej, nie było czasu na dojrzewanie, spokojnie zasiedlanie zbiornika itd... Wiem, bo właśnie przerabiamy ten temat z licencjodawcą, niemiecki producent nie ma jak na razie nic przeciwko temu, aby jeden odcinek powstawał 2-3 miesiące, zresztą piloty zaczęliśmy robić w połowie grudnia i jeszcze będą dokrętki. Natomiast National Geographic kręci nosem i mamy nadzieję, że nie skoczy się jedynie na dwóch odcinkach niemieckiej wersji...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

W programie nie widać ani tego że wiedzą o co chodzi, ani nie widać tego że są profesjonalistami, którzy znaja się na swoich fachu. Widać tylko że, starają się być śmieszni, nie umieją dobrać obsady do akwarium [nawet słodkowodnego] i wsadzają kalosze do morskiej wody. Do tego robia wszystko na ostatnią chwilę...

Rozumiem że tu chodzi o promocję akwarystyki. Ale ten program promuje chłam, dziadostwo a nie porządną robotę. Akwarystyka ma się kojarzyć z obserwacją plastikowego kalosza czy z obserwacją natury?

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w programie tego nie widać, formuła programu jest taka a nie inna, niestety. Natomiast wystarczy zajrzeć w ich portfolio, aby przekonać się, że o akwarystyce rafowej wiedzą to i owo. Miałem okazję z nimi rozmawiać na tematy akwarystyczne, zapewniam że się na tym znają, nie mam powodów aby ściemniać :) Był chyba jeden albo dwa odcinki, kiedy budowali akwarium rafowe na żywej skale, tłumaczyli wtedy dlaczego używają sztucznych koralowców. Oczywiście, tłumaczenie to było dość pokrętne i na potrzeby programu, ale jakaś logika w tym była. Zretszą, dyskutowaliśmy niedawno zaciekle na ten temat...

A, no i z tym robieniem "na ostatnią chwilę" to jest przecież wszystko wyreżyserwane. W rzeczywistości, stopień ich profesjonalizmu poraża, zbudują Ci dokładnie wszystko, co sobie zamówisz, jeśli chodzi o obróbkę akrylu, to są mistrzami świata. Podobnie w zarządzaniu projektem, na InterZoo w zeszłym roku mieli komplet dokumentacji kilku projektów i jeśli to nie jest profesjonalizm, to nie wiem co nim jest :)

Cóż, pozostaje mi zapewnić, że niemiecka wersja tego programu spodoba Ci się o wiele bardziej ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba znowu zatopia jakies niemieckie U-Boty (tak symbolicznie) ? :chris:

Andrzej,

robisz teraz w TV ? :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W programie nie widać ani tego że wiedzą o co chodzi, ani nie widać tego że są profesjonalistami, którzy znaja się na swoich fachu. Widać tylko że, starają się być śmieszni, nie umieją dobrać obsady do akwarium [nawet słodkowodnego] i wsadzają kalosze do morskiej wody. Do tego robia wszystko na ostatnią chwilę...

Rozumiem że tu chodzi o promocję akwarystyki. Ale ten program promuje chłam, dziadostwo a nie porządną robotę. Akwarystyka ma się kojarzyć z obserwacją plastikowego kalosza czy z obserwacją natury?

Czytajac duzo Twoich postow moge stwierdzic, ze wiedze o akwarystyce masz ogromna ale o tv i jej potrzebach to zadna.

To jest tv i ma byc latwo przyswajalne i przyjemne, smiesznie. Jakby mowili jezykiem takim jakim na przyklad niejednokrotnie Ty piszesz (tzn bardzo profesjonalnie) to jak myslisz jaka bylaby ogladalnosc takiego programu? Zapewne bardzo mizerna i bardzo szybko by zniknela z ramowki telewizyjnej. Ma byc show i tyle.

Taki program robiony jest z mysla nie dla takich jak Ty, tylko zwyklego czlowieka, ktory nie ma pojecia o akwarystce (w szerszym tego slowa znaczeniu). Przekaz takiego programu ma trafic nie do np tysiaca odbiorcow a do milionow.

Pozdrawiam i bez obrazy ;)

A co samego programu to mi sie akurat podaba bardziej ten drugi co leci chyba na discovery - tam gdzie wystepuje ten azjata - geek.

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba programy są do siebie podobne, konkurują ze sobą bo jeden jest na Nat Geo Wild a drugi na Animal Planet, a ten azjata jest obecnie w Niemczech :)

tu macie film

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na Animal Planet ale widzę, że już powtarzają każdy odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.