Skocz do zawartości
dale

Zmiana w regualminie

Rekomendowane odpowiedzi

Walker wydaje mi się, że nikt teraz nie snuje teorii spiskowych dotyczący korespondencji priv.

Natomiast co do automatu to powiem szczerze jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi coś wyciął, a jako świeży forumowicz obracam nazwami różnych sklepów. Bluzgów nie używam bo powinniśmy się kulturalnie wypowiadać.

Pozdrawiam

bluzgów nie używasz mam nadzieje również w życiu codziennym

bo w przeciwnym razie,nasza rozmowa przy konfesjonale trochę się przedłuży :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Przemek to dokładnie napisał http://nano-reef.pl/...ura#entry583477

Post 47 bodajże.

A nie prościej umieścić wpis w regulaminie, że nie wymieniamy nazw firm które nie są sponsorami foru, a stanowia konkurencję dla właścicieli ?

Prościej, czytelniej i z honorem. A nie dodawać firmy do słownika autocenzury, a potem twierdzić że nic takiego nie ma miejsca - ot zwykła cenzura wulgaryzmów, nazw czy "pewnych zwrotów".

A potem user pisząc post zastanawia się czemu post ma poszatkowany ?

Skoro powiedziało się "A", trzeba mieć odwagę powiedzieć "B".

Macie ?

Szacunku nie zdobywa się zza węgła.

łooo Panie - a my cały czas o forum akwarystycznym mówimy? ;)

Zdecydowanie za daleko zapędzasz się w sowich błędnych osądach i zamiast łapać mnie za słówka postudiuj lepiej forum a gwarantuje że znajdziesz odpowiedz na nurtujące Cię zagadnienie.

Jak się nie mylę mówiłem że sprawę tłumaczył Rafał nie Przemek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie innych postów nie znalazłem. Może podpowiesz mi jakieś słowa kluczowe do wyszukiwania ?

Co do zapędzania, to wcale nie uważam bym pr5zekraczał bariery dobrego wychowania, kultury czy prawa. Jeśli uważasz inaczej, wskaż mi proszę, jeśli będzie to zasadne, przeproszę osoby czujące się urażone.

Pragnę tylko zauważyć że to Ty pierwszy zasugerowałeś iż jestem zbyt leniwy bądź mało inteligentny by znaleźć odpowiedź.

Zauważ poza tym że nie szukałem wytłumaczenia "jak" to działa, ani też "dlaczego" - to wiem, zarówno ja, jak i każdy w miarę ogarnięty czytelnik.

Wnosiłem jedynie o czytelny zapis powyższego faktu, żeby każdy świeżo rejestrujący się user wiedział jakie zasady tutaj obowiązują.

Widzisz, rejestrując się tutaj na forum, zwróciłem się z pytaniem przez PW do ówczesnego Moderatora (znajomego z innego fora), oraz do Administratora tego forum z pytaniami o zasady obowiązujące tutaj (do sprawdzenia w kopiach archiwalnych forum, jeśli takie są robione).

Wskazano mi regulamin. Tam nie znalazłem wpisu o automatycznej cenzurze wycinającej firmy.

Tyle chciałbym w tym temacie powiedzieć, a na podstawie wypowiedzi Moderatora wyrobiłem sobie zdanie na temat podejścia Administracji do Userów.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluzgów nie używasz mam nadzieje również w życiu codziennym

bo w przeciwnym razie,nasza rozmowa przy konfesjonale trochę się przedłuży :lol:

Nie chodzę do kościoła i spowiedzi. ;) Jestem wierzący niepraktykujący. Zraża mnie instytucja, a nie wiara.

Ale nie o teologi tu rozmowa. :)

Zgadzam się z dale'm, że powinien być pkt regulaminu dotyczący wycięcia nazwy konkurencji. Byłoby wtedy jasno i przejrzyście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku drogi nigdzie nie sugerowałem że jesteś mało inteligentny nie wymyślaj takich bzdur bardzo Cię proszę bo to naprawdę lekko dziecinne. Leniwy owszem bo jak powiedziałem wcześniej mogłeś poszukać podobnego tematu i się pod niego podpiąć zamiast zakładać nowy taki sam i o tym samym. :p

Nie ma też potrzeby żebyś kogokolwiek przepraszał - bo nie wydaje mi nie żeby ktoś czuł się obrażony.

Zwracam Ci jedynie uwagę że masz złe podejście do sprawy - próbujesz wymusić na administracji forum zmianę regulaminu na taki jak Tobie wydaje się stosowny bo:

Skoro powiedziało się "A", trzeba mieć odwagę powiedzieć "B".

Macie ?

Szacunku nie zdobywa się zza węgła.

Nie wiem jak mam to skomentować...

Jak nie zrobimy tak jak Ty chcesz to jesteśmy tchórzami? - Kurcze to chyba jesteśmy :( o szacunku nawet nie wspomnę.

Ale dalej...

A potem user pisząc post zastanawia się czemu post ma poszatkowany ?

Czy mógłbyś przytoczyć takie przykładowe zdanie zawierajcie 3-4 nazwy firm z "branży" nie będących sponsorami a które automat Ci wyrzuca tak żeby było ono faktyczne "poszatkowane"

Bo mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz - z mojej wiedzy wynika ze temat dotyczy jedyne jednej firmy i nie ma to nic wspólnego z tym że nie jest sponsorem forum ale oczywiście mogę się mylić i chętnie Cię przeproszę jeśli jest inaczej.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, temat w moim wypadku, nie wiem jak w innych osób, dotyczył firmy produkującej elementy lamp - moduły led i sterowniki.

Szukałem ich na rynku, jak wielu innych. Znalazłem. No i swego czasu chciałem podać pomocną dłoń opisując na post zdaniem w stylu:

"Możesz kupić je w firmie xxxxxxx" - a wyszło "Możesz kupić je w firmie".

Nie chodzi mi by zmuszać czy robić coś po mojemu, ale by wszystko było czytelne i jasne - w ten sposób unikniemy stresu. Pomyślcie nad tym, czy nie ma w tym szczypty racji.

ps. ten temat jest najlepszym dowodem, że można porozmawiać o wszystkim, zarówno z Waszej strony, jak i uczciwego podejścia z mojej.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Przemek to dokładnie napisał http://nano-reef.pl/...ura#entry583477

Post 47 bodajże.

A nie prościej umieścić wpis w regulaminie, że nie wymieniamy nazw firm które nie są sponsorami foru, a stanowia konkurencję dla właścicieli ?

Prościej, czytelniej i z honorem. A nie dodawać firmy do słownika autocenzury, a potem twierdzić że nic takiego nie ma miejsca - ot zwykła cenzura wulgaryzmów, nazw czy "pewnych zwrotów".

A potem user pisząc post zastanawia się czemu post ma poszatkowany ?

Skoro powiedziało się "A", trzeba mieć odwagę powiedzieć "B".

Macie ?

Szacunku nie zdobywa się zza węgła.

Nie ma potrzeby zawierania takich wpisów - gdyż nieprawdą jest że blokowane są nazwy firm które nie są sponsorami na forum.

Nic nie jest edytowane, czytane itd.

Sprawa dotyczy tylko jednej firmy i nie ma to żadnego związku z jej reklamami tu na forum - dotyczy zupełnie czego innego co nie będzie omawiane tu na forum gdyż zainteresowane strony doskonale znają ten temat.

Dlatego proszę po raz kolejny - odpuśćmy teorie o cenzurze, odwadze oraz płatnym sponsoringu(banach dla niepłacących) gdyż urasta to już do rangi urban legends.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję za odpowiedź, jeśli to, jak piszesz jedna firma, a nie mam podstaw by wątpić, to faktycznie nie ma sensu wpisywać w zasady, ale może warto było by w słowniku wstawić jakieś "iksy" czy inne "igreki", żeby osoba pisząca post wiedziała o co biega.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gwiazdki przecież ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I swoją drogą cenzura priva jest przesadą

Na pw chodzi ci o autocenzurę ? - fakt to jakaś porażka mnie też ocenzurowano jak z kolegą pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.