Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

Na starcie były.


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia spotkanie dzisiaj ul. Zielona 8 Stereo Krogs wejście czerwonymi drzwiami na środku kamienicy. Lokal otwierają o 18.00 postaram się być punktualnie...

Przypominam każdy chętny zabiera 100ml wody dla Romana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie biorę na siebie, i zrobimy w maju lub Czerwcu jak będzie już ciepło :) a póki co udanej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za świetne spotkanie. Było super. Piotrek dla Ciebie szczególne podziękowania za włożone serducho w organizację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję serdecznie za spotkanie :) Było bardzo miło mi Was poznać i mam nadzieję, że dalsza moja przygoda z akwarystyką morską będzie naznaczona spotkaniami z tak fajnymi ludźmi ;)


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję :-D milo bylo zobaczyc "starych" znajomych i nowych :-D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera bombowa wszyscy jesteście mega grupa miło było poznać zacne grono

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów fajna impreza. Cieszy to, że ze spotkania na spotkanie grupa się powiększa.

Organizator jak zwykle stanął na wysokości zadania :clap: ale czy podtrzymuje dzisiaj gotowość wyjazdu do W-wy, czy trudy spotkania pokrzyżowały plany? :smiling:


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie miło było Was poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza super ( przy soczku też można się dobrze bawić :thumbsup: ), towarzystwo pierwsza klasa, te kilka godzin to zdecydowanie za mało, replay wskazany :). Organizacja oczywiście poziom światowy. Kolegom dziękuję za szczepki i fito i bezcenne rady i opinie na różnorakie tematy, jak to mówią w kupie siła ;). Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie w tak zacnym gronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja podziękuje przybyłym za spotkanie,jak zawsze miło było spotkać i pogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było jak zawsze czyli megafantastycznie.Dzięki wszystkim za przybycie i super atmosferę.d66c3d49127784fd52971605f3cbb63f.jpgff3f421477dc4323b600b27ea7839f3c.jpg0f975329a5e0be26029b232862048643.jpga98bd5d0f13c2beab7eafa3139deb9b5.jpgcf4d60f72ae9230ec968a1b2c12f79b5.jpg

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła atmosfera ciekawi ludzie warto było was wszystkich poznać pozdrawiam i dziękuję (oby następne spotkanie było jeszcze liczniejsze )


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza super ( przy soczku też można się dobrze bawić :thumbsup: ), towarzystwo pierwsza klasa, te kilka godzin to zdecydowanie za mało, replay wskazany :). Organizacja oczywiście poziom światowy. Kolegom dziękuję za szczepki i fito i bezcenne rady i opinie na różnorakie tematy, jak to mówią w kupie siła ;). Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie w tak zacnym gronie.

Marcin według wyliczeń od 11 Grudnia, i teraz od 5 Marca, następny termin wypada na 28 Maja lub coś koło tej daty, i wtedy coś się z organizuje :) albo zrobimy Grilla u mnie na działce (Lorenki miejscowość poza Łodzią i Zgierzem) albo dla odmiany w poprzednim miejscu bo dawno tam nie było, będzie ciepło to pod parasolami lux sprawa :) ale czas pokażę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie a w szczególności Radkowi i Piotrkowi za organizację. Było super i licznie. Fajnie jest spotkać nowych posolonych w naszym "starym" gronie. Chyba tworzy się "Silna grupa pod wezwaniem" ......... :police:

Dzięki tym którzy zasilili mnie swoją "trucizną". Wlane i bańka nie wybuchła. :thumbup:

@Afik. Fotki do d^py.

Michał.

Żeby spotkanie było liczne miejsce musi być łatwo dostępne komunikacyjnie, żeby nie było potrzeba żadnej logistyki.

Myślę że klub w którym odbyły się nasze dwa ostatnie spotkania to dobre miejsce. A pewno znając możliwości Radka i Piotrka wynegocjują poprawę warunków. Mam na myśli oświetlenie. To może być po prostu nasz klub a właściwie ta sala w klubie.

Spotkania na działkach itd to inna para kaloszy. :baby:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w klubie Roman Grilla nie zrobisz :) ja zdaje sobie sprawę że nie każdemu będzie to pasowało, bo jakoś dojechać będzie trzeba, ale zawsze będzie opcja przeciągnięcia imprezy, bo są 3 Łózka tak więc kto będzie chciał to przenocuje :) to już nie pierwszy tego typu pomysł, bo pierwszy przypada Tomkowi :) i sporo osób wtedy dojechało, bo Klub to Klub, a Grill to znowuż inna para kaloszy, zasada jest prosta komu pasuje to przyjedzie a komu nie to nie

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz że takie jak wczorajsze spotkanie ma na celu połączenie i poznanie jak największej ilości ludzi z naszego środowiska a nie podzielenie go na podgrupy. :wallbash:

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie jest obojętnie gdzie będzie spotkanie bo tak czy siak muszę dojechać około 50 km i te 10 dalej czy bliżej to mi nie robi różnicy. Ważne natomiast jest to aby było grono ludzi z którymi można porozmawiać|wypić|wymienić się życiem z naszych akweników| itd itp. Spotkania w stereo są o tyle dobre że komunikacyjne odpowiada większości z nas a to jest duży plus. Jak tak dalej pójdzie to się nie pomieścimy tam ;). No ale żeby życie miało smaczek ........ . Pozdrawiam wszystkich co byli no i zaprasza sie nieobecnych na następne spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz że takie jak wczorajsze spotkanie ma na celu połączenie i poznanie jak największej ilości ludzi z naszego środowiska a nie podzielenie go na podgrupy. :wallbash:

ależ ja nikogo nie dzielę na grupy, po prostu chodzi mi po głowie żeby zrobić jak będzie ciepło Grilla czyli coś innego niż siedzenie w zamkniętym ciepełku dobrym na okres zimniejszy , jak będzie już konkretny termin wiadomy i ogarnę tam wszystko :) to możesz się czuć zaproszony jak VIP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek zdjęcia do dvpy bo fotograf w mojej osobie...... nie pomyślałem bo mogłem z domu wziąść aparat ale to zrehabilituje sie przy następnym spotkaniu ;)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek zdjęcia do dvpy bo fotograf w mojej osobie...... nie pomyślałem bo mogłem z domu wziąść aparat ale to zrehabilituje sie przy następnym spotkaniu ;)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Trzeba było przez "filtr" strzelać. ;)

A tak na prawdę to ciemnawo tam jest. :thumbup:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imprezy w stereo będą odbywać się w sposób cykliczny. Z racji każdorazowo większej frekwencji wniosek jaki wysunął Roman odnośnie połączenia komunikacyjnego jest najtrafniejszy.

Sala - chcecie dużą na następne spotkanie? Wszystko jest do dogadania. Oświetlenie myślę też da się usprawnić.

Termin następnego spotkania - gdy wszyscy trochę się zregenerują, ale będzie to w drugiej połowie maja. Chyba że potrzeba chwili będzie wyższa.

Dziękuję wszystkim za przemiłą atmosferę bo spotkanie to My wszyscy obecni. Dla niedowierzających Łódź ma dostęp do morza.

Jeśli dobrze liczę 21 osób się odliczyło i każdy wyszedł z uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również jest bardzo miło, że mogłam spędzić czas w tak zacnym gronie. Dobrze, że jest nas coraz więcej. Byłam już na trzech spotkaniach i za każdym razem morski świat wciąga mnie jeszcze bardziej :-)

Pozdrawiam Daria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie super , bardzo miła atmosfera, pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.