Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

#319552 Marika :

Nie dość, że przygotowana i oczytana to jeszcze ma porządne zaplecze praktyczne :bump1

Chyba zna 2 forumowych mistrzów z zapleczem, to chciałeś powiedzieć??? :)

Aaaaaaa to dlatego tak Darek się cieszy :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Fajnie ze kobiecych rak przybywa, skoncza seksistowske ulozenia skaly gdzie ciagle dominuja dwie bryly:D i nastana nowe trendy. To forum to chyba raj dla kobiet szukajacych wsparcia. Nie patrzylem w statystyki, ale na jedna morszczynke przypada chyba kilkuset morszczakow :bump1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od wielu lat zajmuje się akwarystyką słodkowodną. Ostatni baniak 500l z paletkami zamieniam na rzecz 250l solanki. Jestem w trakcie kompletowania sprzętu i myślę, że niedługo ostatecznie odpalę zbiornik.:bump1

Pozdrawiam Witek z Krakowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Tomasz, mieszkam w Koszalinie. Własnie zamówiłem swój pierwszy morski baniaczek.

Pozdrawiam.


160 litrów (100X40X40), Ok. 12kg skały (start na suchej), 4X39W, Deltec MCE600, 2X Aquael 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Nazywam się Grzesiek i pewnie w niedługiej przyszłosci zabiorę się za postawienie pierwszego baniaka.

Mieszkam obecnie w Uk więc jak ktos z forumowiczy mieszka również na wyspach to zapraszam na pw.

Do usłyszenia.

Pozdrawiam


Co się stało się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Jestem [green]zielony[/green] w akwarystyce morskiej .Jestem z Łodzi . Przeczytałem parę stron w stylu "jak założyć nano akwarium morskie" i trafiłem za którymś razem na Was :googleye

Na razie się przymierzam do postawienia 63L. i poszukuje inspiracji i środków :/

Pozdowionka !


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Bandit:waving Grzeskow na forum jak mrowkow. UK tez :googleye

ps.Milej lektury


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Oglądałem Wasze zdjęcia i tak mnie to wciągnęło, że postanowiłem stworzyć swoją własną rafę, zaczne skromnie bo od 56 litrów tak na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Jacek jestem z Warszawy jestem początkującym fanem solniczek mój dorobek to w trakcie uruchamiania nano reef 30l

Pozdrawiam wszystkich miłośników akwarystyki morskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nazywam się Marcin jestem z Wrocławia. Zaraziłem się bakcylem morszczyzny - zaczynam powoli od małej piko rafki 30l AquaEl. Zaraził mnie sympatyczny sprzedawca w jednym ze sklepów(sklep na literę T) we Wrocławiu. I tak sie zaczęło.

pozdrawiaM


Nano-Reef 30l, FZN-3 ChemiPure Ellite, Seachem Matrix, grys koralowy, włóknina wymiana co 4-5dni. Grzałka Easyheater 25W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak narazie to nie wiem o co kamman i dlatego tu jestem .Pozdr


www.rocki.waw.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak narazie to nie wiem o co kamman i dlatego tu jestem .Pozdr


www.rocki.waw.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Przez wiele lat bawiłem się w słodką wodę, miałem przygodę m.in. z paletkami, z holendrem, malawi. Teraz naszło mnie na morskie. Chciałbym zacząć od małej rafy (60 - 80 l)aby złapać blusa. Jak mi się spodoba to będziemy się rozwijać. Na początek nie chcę wydawać ileś tysięcy PLN, bo jak się nie zaszczepię to szkoda będzie kasy. W chwili obecnej mam zbiornik BOYU TL-450 i chyba zacznę od niego. Najpierw popracuję trochę nad światłem a później... :nono


58 l Boyu, cyrkulacja 1x koralia nano i 1 x koralia 1600, oświetlenie 12 x LED Cree 50/50, 8 kg LR, 4 kg LS, odpieniacz SK-300 w panelu, balling

3910_3915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Przez wiele lat bawiłem się w słodką wodę, miałem przygodę m.in. z paletkami, z holendrem, malawi. Teraz naszło mnie na morskie. Chciałbym zacząć od małej rafy (60 - 80 l)aby złapać blusa. Jak mi się spodoba to będziemy się rozwijać. Na początek nie chcę wydawać ileś tysięcy PLN, bo jak się nie zaszczepię to szkoda będzie kasy. W chwili obecnej mam zbiornik BOYU TL-450 i chyba zacznę od niego. Najpierw popracuję trochę nad światłem a później... :waving


58 l Boyu, cyrkulacja 1x koralia nano i 1 x koralia 1600, oświetlenie 12 x LED Cree 50/50, 8 kg LR, 4 kg LS, odpieniacz SK-300 w panelu, balling

3910_3915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323579 podrezan :, bo jak się nie zaszczepię to szkoda będzie kasy.:nono

Witaj! ,chyba żartujesz? Nie można się nie zaszczepić morszczyzną :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323579 podrezan :, bo jak się nie zaszczepię to szkoda będzie kasy.:)

Witaj! ,chyba żartujesz? Nie można się nie zaszczepić morszczyzną :waving


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie,

Mam na imie Michal i jestem z Warszawy. Poniewaz cierpie na nadmiar wolnego czasu chcialbym "zaszczepic" w sobie nowe hobby, ktore mnie pochlonie. Doswiadczenia z akwarystyka nie mam absolutnie zadnego.

Postanowilem zaczac od akwarium morskiego, no bo jak juz sie za cos brac to z wysokiego C :nono

Pozdrawiam

Moonalisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie,

Mam na imie Michal i jestem z Warszawy. Poniewaz cierpie na nadmiar wolnego czasu chcialbym "zaszczepic" w sobie nowe hobby, ktore mnie pochlonie. Doswiadczenia z akwarystyka nie mam absolutnie zadnego.

Postanowilem zaczac od akwarium morskiego, no bo jak juz sie za cos brac to z wysokiego C :waving

Pozdrawiam

Moonalisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, wystartowałem z 500l akwarium, na razie moczy się ok. 80kg skały i parę robaczków. Jak będzie coś więcej to będę się chwalił :nono. Pozdrawiam Wszsytkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, wystartowałem z 500l akwarium, na razie moczy się ok. 80kg skały i parę robaczków. Jak będzie coś więcej to będę się chwalił :waving. Pozdrawiam Wszsytkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam na imię Mariusz .Rozpocząłem swoją przygodę z "morszczyzną",zacząłem kompletować sprzęt .Czy jest ktoś na forum starszy ode mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam na imię Mariusz .Rozpocząłem swoją przygodę z "morszczyzną",zacząłem kompletować sprzęt .Czy jest ktoś na forum starszy ode mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.