Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Justyna i dopiero zaczynam przygodę z akwarystyka morska. Mam nadzieje ze dzięki doświadczenia innych osób uda mi sie zgłębić jak najwiecej wiedzy praktycznej. ;)) pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Justyna w świecie posolonych :)Ostrzegam, że sól silnie uzależnia, ale w razie czego nie zostaniesz sama :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,od jakiegoś czasu czytam forum i uważnie sie przyglądam waszym zbiornikom,w końcu i ja odważyłem sie i postawiłem zbiorniczek 300l ,pozdrawiam wszystkich i trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich amatorów akwarystyki morskiej. Konto na forum mam już trochę, czytam z ciekawością, ale jakoś do tej pory nie mogłem zdecydować się na morskie. Mam w tej chwili 4 słodkie (roślinne) i zdecydowałem, że jedno z nich (100 litrowe) w niedalekiej przyszłości stanie się słone :) Start planuję na przełom czerwca i lipca, a póki co kompletuję sprzęt i zdobywam teoretyczną wiedzę. Liczę na pomoc doświadczonych Koleżanek i Kolegów.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, to ja też sie przywitam bo nie wypada nie,nawet nie wiedziałam że jest taki post.

Kompletujemy z żoną 520l do zakladu fotograficznego mieszczoncego się w dobudowie domu. Zdjecia później. 

Mieliśmy ponad 2 lata temu 90litrow ale dostala się plaga i zostalo zlikwidowanie, a szkoda bo nie wiedzieliśmy że  jest takie forum i zawsze można się czegoś było dowiedzieć  taka krótka historia. 

Do usłyszenia na forach

Adam i Beata 

Foto Bielsko-Biała pozdrawiamy:)

Edytowane przez Foto (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie posolonych.:waving


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wielbicieli słonej wody.Akwarium 450l + sump posiadam 13-sty miesiąc.Forum przeglądam od dłuższego czasu i w końcu postanowiłem dołączyć.

Pozdrawiam,

Darek


140x75x60,sump 240l ,obieg jecod DCP-10000,odpieniacz SKIMZ MONZTER, cyrkulacja 2x Maxpect Gyre XF 350  ,oświetlenie DIY 10x54W T5 + 9x10W LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pozdrowień i przywitania, nie zauważyłem wcześniej że jest taka możliwość a to dlatego że dopiero wdrążam się w temat akwa. morskiej i chyba jak 99% tu obecnych zaraziłem się  chorobą morską, lub uzależniłem się od morszczaków :) i weź tu teraz normalnie  żyj  bez myślenia o solance :) pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie posoleni.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Mariusz i jestem z Andrychowa. Ja swoją przygodę z akwarystyka morską rozpocząłem już dawno, jakieś 8 lat temu. Więc trochę późno  się witam, ale lepiej późno niż wcale:D. I pomimo tego że od rejestracji na forum minęło już kupę lat, a od około dwóch pozbyłem się prawie wszystkiego co związane z tym hobby, to jednak coś dalej ciągnie.

Został mi tylko rozpoczęty projekt budowy lampy T5, którą postanowiłem dokończyć. I coś mi się wydaje że skleje jeszcze kiedyś jakieś akwarium:rolleyes: coby się z lampką jakoś skomponowało. Lampka już prawie jest.20170604_141122-1651x929.jpg

 

Pozdrawiam Wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

Arek z tej strony :)

Z akwariami bawiłem się za czasów studiów, ale w tym czasie z słodkimi. Pracowało mi się nawet kiedyś w sklepie z morszczyzną (i słodkim) i jakoś tak ciągle myśl mi po głowie chodziła, że jak się mi unormuje, to sobie coś takiego z solą w wodzie założę.

Pracę mam, mieszkanie kupione, no to założyłem :) Szkło u mnie już jest, dojrzało albo już kończy dojrzewać. 

Niedługo wrzucę fotki swojego zbiornika na to forum, coby wszyscy mogli skrytykować, a nie tylko ja sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Arek czuj się jak u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

 

Tydzień temu zalałem swoje pierwsze akwarium morskie - odkupiłem używkę. Zaczynałem na suchej skale. na razie nic się w zbiorniku nie dzieje. Bacznie obserwuje co się wydarzy. Zbiornik (szerxgłębokośćxwysokość) 115x60x75. 

 

Mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi się ustawić stabilny zbiornik, 

 

pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Kapsel1981 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Na start ładna 5 setka


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nazywam się Radek i od paru lat mieszkam w Redzie. Od dłuższego czasu przymierzałem się do ponownego założenia akwarium. Za młodu miałem akwarium słodkowodne przez (jak dobrze pamiętam) 7 lat. Przyszedł czas na akwarium słonowodne - akwarium już jest, czekam na pozostały osprzęt i wielki start.

Mimo że przez ostatnie tygodnie sporo czytam, oglądam, uczę się, to wciąż widzę jak mało wiem i jak obszerny jest temat akwarystyki słonowodnej. Miło mi, że mogę dołączyć do forum, nam nadzieje, że z czasem również będę mógł udzielać pomocnych informacji.

Pozdrawiam, Radek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wśród totalnie posolonych. Życzę pięknej, prywatnej rafki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Nazywam się Leszek i mieszkam na śląsku a dokładnie w Wodzisławiu Śląskim. Za namową mojego przyjaciela, zakładam pierwszy w życiu słony baniaczek. Mam nadzieja że podołam temu pięknemu wyzwaniu. ReefMax już czeka gotowy, większość sprzętu również. W weekend wybieram się na wycieczkę do eRybki w Zabrzu po piasek i wodę i zalewamy.

 

Cieszę się że mogę dołączyć do słonej społeczności. Mam nadzieję że sporo się nauczę.

Pozdrawiam Leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.