Skocz do zawartości
Lebcio

Poszukuję sklepu z laptopami.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sklepu z laptopami w dobrych cenach.

Interesują mnie produkty z i5 i7 i katy nVidia.

Może ktoś ma jakieś dobre i sprawdzone, które może polecić?

Komputronik - ma więcej laptopów wysprzedanych niż dostępnych (nie wiem po co to pokazują)

X-com - na razie największy wybór


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X com polecam mam od nich lapka z i7 i nvidie

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij do nich , mam ich po sąsiedzku ,maja dobra opinie ,zawsze w dobrej cenie ,polecam

http://www.mixmedia.pl/


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty masz do asusa ja mam 7 lat laptopa gamingowego i nie nazekalem nigdy

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w październiku lenovo y700 z i7-6300, nvidia gtx950M 8gb ram, 1tb+128gb ssd, 15,6' z win 10 w rtv euro agd zamiast w x-com lenovo 700, ze względu na to ze jak kupowalem to z dnia na dzien ceny skoczyly do góry o prawie 400zl i jak chciałem raty na 2000 to batdziej sie oplacalo wziac mocniejszą maszynkę w ratach 0%.

Osobiście moge polecić tego laptopa i polecam również zakupić dysk ssd do tego :-)

Ma on mała wade, czasem wylaczala mi sie klawiatura podczas grania i trzeba bylo resetowac dlugo trzymajac przycisk wlaczania. Przestalo sie to dziac w momencie jak usunalem najnowsza wersje sterownikow nvidii i program nvidia expiriens.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o takich modelach:

http://www.x-kom.pl/...-fhd-bialy.html

http://www.x-kom.pl/...40mx-bialy.html

http://www.x-kom.pl/...vd-gt940mx.html

A co sądzicie o produktach Acer?

Edytowane przez Lebcio (wyświetl historię edycji)

 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dell z linku ma grafike od AMD, w asusie brak windowsa a lenowo ma obudowę z kiepskiej jakości plastiku.

Edytowane przez Co-2 (wyświetl historię edycji)

12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby temat urozmaicić - kupowałem u nich kilka drobnych rzeczy wydaje mi się iż ceny mieli jak dla mnie ok z doradztwem z ich strony również nie miałem większych problemów ... http://herki.pl/

Coś czego chyba nie określiłeś to do czego ma służyć ten laptop wg mnie podchodząc nieco żartobliwie podział jest na:

* wół roboczy z dobrym serwisem oraz niezawodnością, opcjonalnie pancernik do prac warsztatowych. Z długim czasem czuwania i pracy na baterii.

* laptop do zabawy - tj gry, filmy, dodatkowo wykorzystanie w pracy. Matryca oraz osprzęt podpięty niejednokrotnie katuje baterię w dość krótkim czasie.

* laptop wizualnie pasujący do koloru paznokci, dywanu, ścian.

* laptop mobilny tu decyduje niezawodność, waga, rozmiar. Wygoda użytkowania ponad wszystko.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja z tej ostatniej listy wziął bym MSI.

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop "stacjonarny" :thumbup: filmy, internet i czasami gry, excel, word i czasami obróbka jakieś grafiki.

Posiadam Samsunga R780 około 5-6 lat i bateria jako nowa trzymała ponad 2,5 godziny , dzisiaj jeszcze daję radę około 1,5 godziny.

Laptop posiadał system który ładował baterie tylko do 80%, wydłużając w ten sposób jej żywotność.

Dzięki za kolejny link do sklepu.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo nie polecam ze względu na problemy z gwarancją.

MSI sam miałem poprzednio dwa modele - specyfikacja super, jednak materiały kiepskie w perspektywie kilku lat.

Na Twoim miejscu poszukałbym czegoś jak Dell/HP/Toshiba, z prockiem i3/i5 piątej lub szóstej generacji. Do tego karta nVidii (nie ufam Radeonom od zawsze) i jakieś bajerki typu podświetlana klawiaturka itp. No i dysk SSD/Hybryda, HDD spowalniają strasznie nawet te mocarne sprzęty


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z calym sumieniem moge polecic lenovo. Sam mam od ponad 3 lat i zadnego problemu nie mialem. Tak samo jest kilka sztuk u mnie w rodzinie i wszystkie smigaja jak ta lala. Asusy juz nie sa tak dobre jak kiedys. Msi przereklamowany.

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Dell i zdala od lenovo:)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko Dell i zdala od lenovo:)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Popieram! Wszystkie sprzęty Della które posiadam osobiście działają bezproblemowo, dodatkowo w pracy zarządzam serwerownią zbudowaną głównie na Dellu i tam również wszystko działa prządnie. Pamiętaj ze w Dellu masz serwis Next Business Day przy serwerach mam Mission Critical. Z ich serwisem nigdy problemów nie miałem, zdarzyło się nawet że wysłali mi cześć do serwera w ciemno mówiąc że jak to nie pomoże to będę miał na zapas. Finalnie problemem okazały się karty sandiska na których zainstalowany jest OS do wirtualizacji. Ostatnio zgłaszałem problem z zawiasem w Latitude e6540 i wymieniono mi go bez gadania. Polecam

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell obstawia Radeona. Muszę trochę poczytać i poszukać porównań do nVidii.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hp nie polecam bo serwis jest do kitu. Mam lenowo thinkpada i od 4 lat nie mam większych problemów ale bateria jest do wymiany po takim okresie użytkowania.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji wykonywanego zawodu mam kilka laptopów i generalnie nie uznaje niczego poza Dell i Lenovo . A polecana tu firmę x-kom polecam omijać szerokim łukiem bo może i ceny mają czasem dobre ale zdarza się że giną im zamówienia albo powstają rozbieżności w cenie z niewiadomych przyczyn. Dodatkowo 7 miesięczny proces naprawy gwarancyjnej zakończony przy wsparciu prawnika chyba nie jest najlepsza wizytówka firmy i mówi sam z siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, no to mnie trochę z tym lenovo zaskoczyłeś, bo ja używałem też kilku różnych, rodzina też ma sporo laptopów, ale patrząc z perspektywy około 5 lat, jedyne dwa które to przeżyły, to samsung r522 i toshiba qosmio, w innych poszły klawiatury, zawiasy czy karty grafiki. Ale laptopy używane były b. intensywnie i przez dzieci...

Jak teraz wygląda jakość i trwałośc takich samsungów na tle wymienionych wyżej marek?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lenovo to nie do zdarcia są właśnie ThinkPad to są laptopy profesjonalne tak jak z dela latitude.

Sama konstrukcja jest wykonana z wysokiej klasy materiałów. Można tanio taki z i5 lub i7 w dobrej konfiguracji kupić używany po przeglądzie bo nowe to cena od 5000,0 zł

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez 1975maniek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem i zamówiłem. Mam nadzieję,że będzie dobry i posłuży kilka lat.

http://www.x-kom.pl/p/325556-notebook-laptop-156-dell-vostro-5568-i5-7200-8g-1000-10pro-940mx-fhd-nieb.html#specification

Na decyzję wpłynęły pozytywne opinie o samych laptopach Dell, dobre wypowiedzi o serwisie i 3 lata gwarancji.

Przyznam się,że na początku Dell był na końcu mojej kolejki faworytów.

Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór szkoda że bez dysku ssd, jak masz możliwość to zamontuj ssd M2 128GB na system, widzę że w laptopie gniazdo M2 jest. Różnica w prędkości działania będzie kilkukrotna.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , docelowo będzie zamontowany.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.