Skocz do zawartości
adamswiatek

Coral Box WF-04 WIFI Dosing Pump

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś problem że telefon nie wykrywał dozownika po Wi Fi ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2017 o 20:29, Iceberg napisał:

Mimo ze szukalem na wszystkich mozliwych forach to nie znalazlem informacji o kalibracji,wiec zrobilem tak,skalibrowalem 1 ml i potem 10 ml z tym ze juz nie powracalem znowu do 1 ml jak na poczatku i zalaczylem na dobe,zadane dawki sie idealnie zgadzaly 1.5 ml rozlozone co druga godzine przez dobe oraz 6 ml rozlozone na 24-y godziny,bylem mile zaskoczony aptekarska wrecz dokladnoscia tego sprzetu...Jedyne czego nie rozpracowalem to podawanie dzien po dniu,chociaz wpisalem "every 0 day",przelaczylem na automat oraz zatwierdzilem "set today as a initial day" a na koncu dla pewnosci dalem opcje automatycznego przechodzenia na automat po zakonczeniu ustawien...Jednak po 24-ech godzinach nie podawal od poczatku,jak powinno byc...Nie wiem co przeoczylem,ale dzisiaj znow zaprogramowalem box'a od nowa,bacznie zwracajac uwage by niczego nie przeoczyc,wiec jutro po poludniu bede wiedzial czy po dobie dalej podaje...Problem jest taki ze bardzo malo informacji na temat tego sprzetu jest na necie,raptem trzy filmiki na YT a do tego moja szata graficzna nie jest taka jak na filmikach i nie taka jak na poczatku w tym temacie...Byc moze zostalo ona ulepszona albo cus...

A po każdej operacji pika na zatwierdzenie ? . Jak inna szata graficzna może inny program zapodałeś  .Jest ich kilka z podobną nazwą i tylko jeden działa poprawnie sam sie na to złapałem . 
 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SU1 napisał:

A po każdej operacji pika na zatwierdzenie ? . Jak inna szata graficzna może inny program zapodałeś  .Jest ich kilka z podobną nazwą i tylko jeden działa poprawnie sam sie na to złapałem . 
 

Hej Su,znalazlem tylko program,ktory mam,choc szukalem innych,myslac ze moze znajde z taka sama szata graficzna jak na YT,ale nic z tego...U mnie nie ma komunikatu na zatwierdzenie,ale na dole na obojetnie ktorej operacji jest opcja "save" i zawsze ja wciskam,kiedy tylko wchodze w program a doser "pika" czyli przyjmuje potwierdzenie...Nie mam z dozerem zadnych klopotow,wszystko chodzi dobrze i precyzyjnie podaje...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze proszę o pomoc!

Nie potrafię poradzić sobie z podłączeniem dozownika do telefonu. Podczas sobotnich porządków zawieruszyła mi się instrukcja obsługi i próbowałem spiąć telefon z dozownikiem na podstawie filmików z YT. Ściągnąłem aplikację, włączam zasilacz od dozownika do sieci, zielona lampka miga, teoretycznie jest wszystko dobrze. Żaden telefon w domu nie wykrywa sieci wifi nadawanej przez dozownik. Może ja robię coś źle? Boję się ze trzeba będzie odesłać dozownik do naprawy. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u ciebie , u mnie wtyczka w kontakt , wyszukiwanie dostępnych sieci WiFi i na liście obok innych była  Dosing_E9A8E ,połącz ( po zainstalowaniu oprogramowania ) i tyle  . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wtyczka w kontakt zapala się zielone światło i nic się nie dzieje. Żaden telefon w domu nie wykrywa sieci z dozownika. Zastanawiam się teraz czy pisać reklamację czy dać kumplowi elektronikowi do sprawdzenia. Pociąłem nawet już wężyk a nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić czy wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz podjąć decyzję  , mimo że zdarza mi się "poprawiać" fabrykę , pewnie nieźle bym przeklinał jak by mi się lutownica omsknęła czy inny trik zdarzył pustoszący portfel . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim bądź razie napiszę reklamację mam nadzieję że nie zostanę z zepsutym sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych poprzez przycisk przy zasilaniu może to coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskałem go. Krótko potem  dłużej przytrzymałem aż piknął dioda zaczęła mrygać z inną częstotliwością i nic. Dalej nie wykrywa sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomagało właśnie trzymanie 8 sekund. Dalej nie widać było sieci Dosing_XXXX. Skontaktowałem się ze sklepem i dziś wysłałem dozownik do hong kongu do producenta. Pan z którym rozmawiałem mailowo bardzo szybko odpowiadał, powiedział mi żebym wysłał urządzenie, oni wyślą mi nowej jak tylko pokaże dowód wysyłki. Podejście do klienta bardzo w porządku. Czekam teraz na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem całkowicie nową pompę. Teraz wszystko przebiegło bez problemu. Producent pozwolił mi zatrzymać wszystkie akcesoria. Okazało się że dwie głowice pompy są wadliwe. Jedna nie obracała się a druga nie pobierała płynu przy dłuższym wężyku. Dobrze że miałem zapas i wymieniłem. Jeżeli ktoś liczy się z ryzykiem że jak pompa przyjdzie i może nie działać to polecam to urządzenie. Kontakt z producentem świetny, szybko odpisuje na maile wysyłka była na jego koszt. Teraz wszystko śmiga aż miło jednak potrwało to dłużej niż się spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tyle kłopotu ale przynajmniej załatwione jak trzeba  .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tej pompy :)

Chciałem zapytać jak tam działanie po długim czasie? 

Komuś coś siadło? Wszystko jest idealnie ok :)

Kupilibyście drugi raz? ;)

Zastanawiam się nad zakupem ( ale w PL chyba nadal nigdzie się nie da ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa lux  .  Mając porównanie z kilkoma innymi, zapłacił bym za nią nawet więcej .
Interfejs użytkownika na 5+  , zmiana dawek to kilkanaście sekund . 
Wielka szkoda że nie robią 6  kanałowej .
 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ją od grudnia i wszystko śmiga aż miło. Sterujesz wygodnie telefonem, wszystko bardzo intuicyjnie napisane. Pompa trzyma dawki, sprawdzałem wyrywkowo i nie ma z nią problemu. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam działa bardzo dobrze plus dobra cena, jeśli sie trafi jakiś element wadliwy sprzedawca bez problemu dostarcza wadliwą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hałas jest słyszalny ale akceptowalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny mały problem, od kh wężyk jest pełen płynu, ale od Ca i MG jest pół na pół. Czy możliwe aby wyciekł płyn z wężyków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, elespero napisał:

Następny mały problem, od kh wężyk jest pełen płynu, ale od Ca i MG jest pół na pół. Czy możliwe aby wyciekł płyn z wężyków?

Mi też się tak robi. A to dlatwgo że jak wyłączę obieg to woda zatapia końcówki i w kh coś się krystalizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dla syna napisał:

Mi też się tak robi. A to dlatwgo że jak wyłączę obieg to woda zatapia końcówki i w kh coś się krystalizuje

Czyli się nie przejmować?

Dziś sprawdzę czy dobrze podaje. Nie miałem kiedy jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, elespero napisał:

Czyli się nie przejmować?

Dziś sprawdzę czy dobrze podaje. Nie miałem kiedy jeszcze.

Jeśli u Ciebie się krystalizuje to problem mamy identyczny. Ale ja pomimo tego zacząłem się przejmować bo tak mi zablokowało wężyk że wogole nie pompował. Gdybym tego nie zauważył to kh mogło by spaść zbyt nisko. Muszę podwyższyć mocowanie wężyków o jakieś 3-5cm żeby tego problemu nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.