Skocz do zawartości
Tester

konkurs fotograficzny z nagrodami

Rekomendowane odpowiedzi

zagłosowane.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że można wysylać zdjęcia na kolejny temat:

Kolor niebieski w akwarium.

 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo. Wysyłajcie fotki, chciałbym aby konkurs trwał kiedy już będę mieć coś więcej niż tylko okrzemki  (i co będzie można sfotografować) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor niebieski . Wciaz biednie ale uderzam w konkurs pozdrawiam!

20170329_202923.jpg

 I jeszcze jedno

20170329_203222_Finchett Drive.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil się chociaż i przeczytaj regulamin to zobaczysz gdzie popełniłeś błąd :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@erwin123  myślę że w tej odsłonie konkursu należy uchwycić niebieskich mieszkańców - ryby, koralowce bądź krewetki.

Natomiast Ty ukazałeś tło lub oświetlenie, nie do końca mogę odczytać Twoje intencje. :D

Uchwyć tego pięknego hepatusa jak paraduje podczas karmienia i na pewno masz duże szanse wygrać !


PhospHATE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dziś jest ostatni dzień głosowania na pierwszy temat i wysyłania zdjęć na drugi temat.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o nadsyłaniu fotografii ze zdjęciami makro do konkursu.

Cały czas trwa głosowanie na najładniejsze zdjęcie pt " kolor niebieski"

Zapraszam http://reefhub.pl/konkurs-fotograficzny/


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało trochę ponad dobę  wysyłanie prac. W tym tygodniu tematem jest chyba najbardziej ulubiony temat - makro.

Zapraszam też do głosowania na najładniejszą fotę pt "Kolor niebieski" - w konkursie bierze udział parę fajnych zdjęć.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety rybki mają przewagę nad koralami na fotkach :(


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... cudownym sposobem setki nowych głosów ;) Miło ze jest takie zainteresowanie.

Czekam na kolejny temat !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Punkty i nowe fotki beda opracowane wieczorem.

Co do głosowania... to nie wiem czemu tak się stało. Najpierw myslałem że to różnica 1h w czasie między UK a Polska, ale w takim razie byłaby godzina dłużej a nie krócej.

Czy w poprzednim głosowaniu był taki sam problem? Nik mi nic nie zgłaszał?

Poza tym zachęcam do głosowania przez cały tydzień a nie w ostatniej godzinie głosowania.

Temat na kolejny tydzień to: Widok z góry

 

 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że problemy z głosowaniem już się nie powtórzą, jednak nie czekajcie z tym do ostatniej minuty.

Zostało trochę ponad dobę na wysyłanie prac. Do tej pory otrzymałem tylko jedno zdjęcie, a to oznacza że 4 osoby oddają punkty z friko :)

 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja nie zawiodę na pewno! dopiero ładuję baterie w aparacie i lampie, do tego sprzęt do zaburzeń jeszcze nie gotowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj poczekajcie aż założę nowy baniak.... :)

już wkrótce.....



POPRZEDNIE SZKŁO: tutaj

OBECNE SZKŁO: tutaj
* 150x55x55cm, sump120x40x43cm *
* ATI Sunpower 8x54W *
* odpieniacz DIY by Erni na pompie DC3000 "
* start na 20kg suchej Marco Rocks + 15l Siporax *
* refugium *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Coltrane napisał:

Konkurs TOTM bedzie na Ciebie czekal ;) tymczasem, u mnie...
767c6546803e827d5e6bf3323c7381c8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cóż to ?


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.