Jump to content

michalzgierz1989

Szlachta Morska
 • Content Count

  1365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  akwarysci.com
 • Skype
  cebul111

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zgierz
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo,Komputery,Akwarystyka,Fotografia,Rowery i wiele innych :)
 • Akwarium
  120x55x53 + Sump od 20.10.2018

Recent Profile Visitors

6908 profile views
 1. Mi pozostaje życzyć wam udanej zabawy. U mnie w domu wszyscy zasmarkani, kwietniowe mrozy nosem wychodzą.
 2. Rusałka Kratkowiec - Araschnia levana. Wiosenna szata barwna.
 3. Zagłoba/k Strykowa Żeleźnikowa Wielka, zachód słońca w górach.
 4. Bartek, jakby tam coś na górze czekało to by się nie zastanawiali długo, ja jutro sobie pozwiedzam o ile wiater z pod tater umożliwi mi latanie. Bo Jedziemy ze szwagrem sprzedać małego babci, a ja przy okazji po Czempiony pocztowe.
 5. Wątpię żeby się to sprawdziło. Mnie martwią zapowiedzi przymrozków na przyszły tydzień, tym bardziej że wszystkie drzewa owocowe już kwitną. Rzepak i Bzy gdzie normalnie kwitną w Maju też już kwitną. W Maju może być różnie. Ale wszystko w tym roku będzie przyśpieszone. A co wypadu mojego to wszystko zależy od tych małych szkrabów, czy będą już na tyle samodzielne że będzie można je zostawić. Bo raz już tej ladacznicy dwa dni nie było to ręcznie je karmiłem.
 6. Ambrożew i okolice Rzeka Bzura w Starych Krasnodębach. Ustronie/k Grotnik Rzeka Ner i most tramwajowy w Lutomiersku.
 7. Przełom Marca i Kwietnia w tym roku był wyjątkowo ciepły, więc wegetacja wszystkich roślin i kwiatów ruszyła znacznie wcześniej. Również w świecie owadów pojawiły się gatunki które są ciepłolubne i pojawiają się z reguły w drugiej połowie Kwietnia lub na początku maja. Udało mi się kilka gatunków uchwycić w tym samca i samicę Latolistka Cytrynka. Latolistek Cytrynek - Gonepteryx rhamni Rusałka Admirał - Vanessa atalanta Rusałka Ceik - Polygonia c-album Rusałka Pawik - Aglais io
 8. Oni tego nie robią z dnia na dzień. Tylko jak się uzbiera ileś tam tych próbek z wodą. Ja zawsze jak wysyłałem to nie zwykłym, tylko dopłacałem za priorytet. Wtedy z dnia na dzień przesyłka zazwyczaj dociera.
 9. Nie jedna osoba ma za równo morskie jak i słodkowodne. Ja się dopiero bliżej Maja określę jak będę pewien że jestem zdrowy, i będzie już mniej więcej wiadomo jakiej pogody można się będzie spodziewać.
 10. Pogoda w Lutym w tym roku jest wyjątkowo łaskawa, na uprawianie sportu rowerowego. Gdy kamerę miałem skierowaną w przeciwnym kierunku, to wyszła grupka Saren. Niestety się nie nagrały.
 11. Kilka zdjęć podwodnych z mojego akwarium. W roli głównej Zoanthusy i Euphylie.
 12. Zatoka Linda w Grotnikach, już od kilku lat zabierają się za oczyszczenie tego zbiornika.
 13. Nie tak dawno nagrywałem film o który poprosił mnie znajomy, ale że YT ma dziwne te algorytmy to wstawię również go tutaj być może u kogoś zalega tego typu odbiornik. Jest sporo pasjonatów, ale ideą było dotarcie właśnie do osób które się tym nie interesują. Żeby uchronić tego typu sprzęt przed wyrzuceniem. Na chwilę obecną jeszcze części można dostać. Ale wkrótce będzie to nie możliwe.
 14. Kilka dni temu robiłem sesję zdjęciową swojemu Pensetnikowi dwuokiemu - Chelmon Rostratus. Podczas jedzenia żywej Ostrygi (Ostryżyca japońska - Crassostrea gigas). Jak widać miał pomocników w postaci Błazenków, to czego on nie zdążył zjeść to natychmiast one łapały. Jest to skuteczny sposób na przeczekanie okresu za nim ryba się na myśli pobierać z wody to co pozostałe. Po aktualizacji systemu w telefonie, ciężko teraz złapać naturalne kolory.
 15. Rzeka Pilica oraz początek Zalewu Sulejowskiego, w ostatni dzień 2023 roku. Widać że rzeka była Wezbrana, i rozlała się w międzywale. Góra Sławno, w miejscowości Sławno w powiecie Opoczyńskim. Powitanie nowego roku w Zgierzu, Fajerwerki z lotu ptaka.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.