Skocz do zawartości

Ironista

Szlachta Morska
  • Liczba zawartości

    1 586
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Ironista

  1. Ironista

    Problem z tłem

    Od dwóch tygodni obserwowałem dziwne zjawisko, tak, jakby duża część tła wyblakła. Dzisiaj wsadziłem paluch w komorę grzałki, dotknąłem tła i...farba została mi na palcu. Czyli też mam felerny egzemplarz. Chyba nie będę czekał na to, czy puszczająca farba szkodzi życiu czy nie, tylko od razu będę reklamował, dopóki nie mam wizji strat w organizmach, bo zbiornik odpalony miesiąc temu.
  2. O Bogowie. A ja się zastanawiam nad rozwiązaniami mojej pierwszej 400-tki. I nic mi nie wychodzi. A tutaj... Idę się powiesić.
  3. Ironista

    Tutaj się witamy :)

    Witam Was wszystkich serdecznie. Jacek z Włocławka. Akwarystyka miała być taką odskocznią od innego hobby, które wciągnęło mnie na wiele lat, a stała się drugim, które wciąga coraz mocniej. Na chwilę obecną stoi "zieleniak" i są przymiarki do zmiany na nowy zbiornik ok.400L. Jak zobaczyłem poraz pierwszy morskie akwarium, to przyznam szczerze, że chęć o większej zieleninie zaczęła powoli ze mnie wyparowywać, niczym woda z akwarium. Na chwilę obecną nie podjąłem jeszcze decyzji czy nowy baniak będzie słodki czy słony. Czytam i czytam to forum, a im więcej czytam tym mniej wiem. Takie są przynajmniej moje odczucia. I przyznam szczerze, że ta hydraulika i mnogość sprzętu mnie przeraża, tym bardziej że cierpię na chroniczny brak zdolności manualnych .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.