Jump to content

AnT

Szlachta Morska
 • Content count

  330
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by AnT

 1. AnT

  Muzyka Morszczaków

 2. AnT

  NP w stylu ABN = absolutnie bez niczego

  Witam zakręconych w NP Taki fajny temat mi umknął Ja mam w akwa SPS /NP i jakoś dają rade . Cyrkulacja Tunze 3 x 6095 . 1 x 6055 - podpięte pod kontroler + 1x 6045 tak że wiec jakiś tam ruch wody jest , światło T5 - 2 x 54 blue W ,pienidło na pompie Tunze To tak z grubsza. p.s @Osmodeusz a jak tam acra dalej żyje , Np to swoją drogą .
 3. AnT

  Muzyka Morszczaków

 4. AnT

  Muzyka Morszczaków

 5. AnT

  Brown jelly czy też inne ustrojstwo?

  ??? Że co ? Skąd to wiesz , testowałeś czy wyczytałeś itp ???
 6. AnT

  Projekt Akwarium Full SPS [528L]

  Siema Grzechu Pytanko po jakiego tyle wszystkiego do zbijania PO4 jak widać masz dwie ryby na foto lub uciekły przy zdjęciach na tył akwa ? Do tego podmiana po 20 L co 3 dni ? Można o wyjaśnienie ?
 7. AnT

  Pterogorgia anceps

  Irek , szczepkarium to mam ja Do tego wszystkiego korci wywalić SPS i zostawić NP i praktycznie bez światła . Chyba że coś będzie oprócz NP żyć w takim klimacie .
 8. AnT

  Pterogorgia anceps

  O masz NP foto akwa zapodaj . p.s Może się powymieniamy
 9. AnT

  Ceny akwarystyki morskiej :)

  Dla mnie to już sami sobie podkręcamy ceny tym tematem. Takie moje zdanie .
 10. Darek Ale połowa wątków to dział Targowisko /życie Wiec .....nie masz uprawnień ==================== Ale można powiedzieć o autorze temtu. Przecież każdy z nas coś kiedyś .... .
 11. AnT

  Bakterie nitryfikacyjne a przedawkowanie

  Luźno Jak chcesz zakwit . Możesz dodać cukru , rozpuść z woda przegotowaną ciepłą przynajmniej ładnie się rozpuści , dodaj wody z akwa i zapadaj . Mleko gwarantowane . Co do wody utlenionej , ile lejesz do akwa ? , po wyciągane wszystkie media z filtrów i skarpet itp. Po kuracji z wodą możesz zapodać Chemiclean Zazwyczaj idzie w parze , tak jak pisał @Tester Po tym zapodać bakterie . Ewentualnie jak by nie pomogło jedno ani drugie możesz zapodać Borasol . Po za tym nie dawno robiłeś przekładkę , wiec mniej cierpliwość zaczynasz akwarium od nowa się uczyć , co lubi czego nie itp. Jakieś plagi przyjdą i odejdą itp. Wiec to co jest napisane wyżej w tym poście możesz brać pod uwagę jak kolejna propozycja z wielu na tym forum . Pozdrawiam .
 12. AnT

  AnT - zdjęcia

  I takiego gagatka na szybie w akwa rano zobaczyłem jak wstałem Fotka zrobiona 27.03.2020 godz. 06:28 , robione kom.na szybkiego . Nie potrzebnie wł. światło zaczął się zwijać . Miał z 7 cm
 13. AnT

  AnT - zdjęcia

  Pytanko z SPS , co za acra ?
 14. AnT

  Nowa Laguna bez odpieniacza

  Nie widziałem tutaj tego linka wiec : https://reefs.com/magazine/elemental-analysis-of-skimmate-what-does-a-protein-skimmer-actually-remove-from-aquarium-water/
 15. AnT

  AnT - zdjęcia

  Czyli spoko ? A takie też będzie ?
 16. AnT

  AnT - zdjęcia

  Takie akwa to już ładniejsze niż to moje teraz ??? Nie dostałem odpowiedzi ?
 17. AnT

  AnT - zdjęcia

  Piotrek widziałeś jak przebarwia B przy polaniu ,fajny efekt
 18. AnT

  AnT - zdjęcia

  Wersja z pokarmem wodzie czy bez papu , bo nie wiem ?
 19. AnT

  AnT - zdjęcia

  Tak jakie byłeś , widziałeś na żywo ? o tym piszesz ? https://jonafish.pl/Nephthyigorgia-Sp-p1872
 20. AnT

  AnT - zdjęcia

  I fotka z teraz zrobiona , d*py nie urywa .
 21. AnT

  AnT - zdjęcia

  @niknik czyli coś w ten "deseń" powinno być ? Jak zaczną NP rosnąc tak szybko jak SPS Parę SPS mam i sobie rosną od 2 cm szczepek i nie narzekam na przyrosty przy takim świetle . Gorzej jest z dostępem korali które bym chciał , wiec powolutku zbieram jak coś znajdę . Poszukaj na przykład takiego - ja znajdziesz daj znać . Cena to drugorzędna sprawa Link do opisu : foto 5,6,7 licząc od góry https://reefs.com/2015/11/26/rare-azooxanthellate-stony-corals-japan-part-3/ I moje dwie sztuki poniżej Mi się tam nie spieszy przy tym projekcie , przynajmniej wszystko wychowane od paznokcia i to mnie cieszy . Co do fotki akwa zaraz zapodam jak taka się domagają
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.