Jump to content

AnT

Szlachta Morska
 • Content count

  326
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by AnT

 1. AnT

  Projekt Akwarium Full SPS [528L]

  Siema Grzechu Pytanko po jakiego tyle wszystkiego do zbijania PO4 jak widać masz dwie ryby na foto lub uciekły przy zdjęciach na tył akwa ? Do tego podmiana po 20 L co 3 dni ? Można o wyjaśnienie ?
 2. AnT

  Pterogorgia anceps

  Irek , szczepkarium to mam ja Do tego wszystkiego korci wywalić SPS i zostawić NP i praktycznie bez światła . Chyba że coś będzie oprócz NP żyć w takim klimacie .
 3. AnT

  Pterogorgia anceps

  O masz NP foto akwa zapodaj . p.s Może się powymieniamy
 4. AnT

  Ceny akwarystyki morskiej :)

  Dla mnie to już sami sobie podkręcamy ceny tym tematem. Takie moje zdanie .
 5. Darek Ale połowa wątków to dział Targowisko /życie Wiec .....nie masz uprawnień ==================== Ale można powiedzieć o autorze temtu. Przecież każdy z nas coś kiedyś .... .
 6. AnT

  Bakterie nitryfikacyjne a przedawkowanie

  Luźno Jak chcesz zakwit . Możesz dodać cukru , rozpuść z woda przegotowaną ciepłą przynajmniej ładnie się rozpuści , dodaj wody z akwa i zapadaj . Mleko gwarantowane . Co do wody utlenionej , ile lejesz do akwa ? , po wyciągane wszystkie media z filtrów i skarpet itp. Po kuracji z wodą możesz zapodać Chemiclean Zazwyczaj idzie w parze , tak jak pisał @Tester Po tym zapodać bakterie . Ewentualnie jak by nie pomogło jedno ani drugie możesz zapodać Borasol . Po za tym nie dawno robiłeś przekładkę , wiec mniej cierpliwość zaczynasz akwarium od nowa się uczyć , co lubi czego nie itp. Jakieś plagi przyjdą i odejdą itp. Wiec to co jest napisane wyżej w tym poście możesz brać pod uwagę jak kolejna propozycja z wielu na tym forum . Pozdrawiam .
 7. AnT

  AnT - zdjęcia

  I takiego gagatka na szybie w akwa rano zobaczyłem jak wstałem Fotka zrobiona 27.03.2020 godz. 06:28 , robione kom.na szybkiego . Nie potrzebnie wł. światło zaczął się zwijać . Miał z 7 cm
 8. AnT

  AnT - zdjęcia

  Pytanko z SPS , co za acra ?
 9. AnT

  Nowa Laguna bez odpieniacza

  Nie widziałem tutaj tego linka wiec : https://reefs.com/magazine/elemental-analysis-of-skimmate-what-does-a-protein-skimmer-actually-remove-from-aquarium-water/
 10. AnT

  AnT - zdjęcia

  Czyli spoko ? A takie też będzie ?
 11. AnT

  AnT - zdjęcia

  Takie akwa to już ładniejsze niż to moje teraz ??? Nie dostałem odpowiedzi ?
 12. AnT

  AnT - zdjęcia

  Piotrek widziałeś jak przebarwia B przy polaniu ,fajny efekt
 13. AnT

  AnT - zdjęcia

  Wersja z pokarmem wodzie czy bez papu , bo nie wiem ?
 14. AnT

  AnT - zdjęcia

  Tak jakie byłeś , widziałeś na żywo ? o tym piszesz ? https://jonafish.pl/Nephthyigorgia-Sp-p1872
 15. AnT

  AnT - zdjęcia

  I fotka z teraz zrobiona , d*py nie urywa .
 16. AnT

  AnT - zdjęcia

  @niknik czyli coś w ten "deseń" powinno być ? Jak zaczną NP rosnąc tak szybko jak SPS Parę SPS mam i sobie rosną od 2 cm szczepek i nie narzekam na przyrosty przy takim świetle . Gorzej jest z dostępem korali które bym chciał , wiec powolutku zbieram jak coś znajdę . Poszukaj na przykład takiego - ja znajdziesz daj znać . Cena to drugorzędna sprawa Link do opisu : foto 5,6,7 licząc od góry https://reefs.com/2015/11/26/rare-azooxanthellate-stony-corals-japan-part-3/ I moje dwie sztuki poniżej Mi się tam nie spieszy przy tym projekcie , przynajmniej wszystko wychowane od paznokcia i to mnie cieszy . Co do fotki akwa zaraz zapodam jak taka się domagają
 17. AnT

  AnT - zdjęcia

  Teraz to nawet końcówki zabarwiło , troszkę przelane. Taki mój Tenius Przedszkole Sohal złapał trochę żółtego koloru .
 18. Choć cały czas myślę o powrocie do LED ,ale nie mogę powiedzieć sobie TAK i zmiana Na chwilę obecną jedynie co mi przemawia na LED to niegrzanie wody . Na razie jadę na T5 p.s Jeśli chodzi o same rury T5 to zapas mam na 10 lat spokojnie .
 19. AnT

  AnT - zdjęcia

  Teraz
 20. AnT

  IMG_6648.jpg

  From the album: AnT

 21. AnT

  IMG_6633.jpg

  From the album: AnT

×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.