Jump to content

sith114

Klubowicz
 • Content count

  1148
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sith114

 1. sith114

  Projekt budowy lamp LED 250W, 430W, 530W i 750W

  To inne pytanie wtedy jaka jest szerokość i wysokość akwarium bo długość już znam
 2. sith114

  Projekt budowy lamp LED 250W, 430W, 530W i 750W

  A ta mała lampa to nad jakim akwarium będzie świecić?
 3. sith114

  Projekt budowy lamp LED 250W, 430W, 530W i 750W

  Przyznam się uczciwie, że 4 litery mnie pieką z zazdrości jak patrzę na te Twoje cuda, bo sam bym podłubał, ale niestety przez obecną sytuację projekt akwarium musi zejść na dalszy plan ;/ Ale jak tylko finanse pozwolą to wracam do swojej lampy i wrzucam na forum co i jak
 4. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Spoko ja dzisiaj rekawiczki kupilem lateks chyba po 30 nitryl po 38 za 100 sztuk w paczce A maseczki po 5/6/7zł teraz od polskich producentów to norma Jako, że poniekąd w BHP siedzimy dostaliśmy od producentów oferty właśnie w takich cenach. Spam na @ o maseczki jest. A ludzie od Hien wyzywają jak się im poda cenę z jakimś minimalnym narzutem żeby się w fundacje charytatywną nie bawić Wiec finalnie albo w ogóle nie będziemy się w ten badziew bawić albo dowale 100% narzutu i minimum zamówienie 100 sztuk. Bo szkoda mi czasu na odpisywanie na bzdurne maile od ludzi. A niech to pier... wszystko na drzewa nie wrócimy bo drzew za mało.
 5. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  W sumie witamina C i lewatywa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, w odróżnieniu od polskiej służby zdrowia Zięba na prezydenta!
 6. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  @dale Ja tam myśle, ze te 500+ to był taki dodatek ostatni gwóźdź do trumny bardziej zjadła ich buta i aragoancja. Z reszta pisiory skończą zapewne tak samo, chyba ze koronacja ich dosięgnie
 7. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Oho zaczyna się polityczna pyskówka. To jako że tak samo nie lubię rządzących i opozycji zadam wam bardzo proste pytanie. Skoro opozycji jak rządziła sprzyjało x prywatnych mediów + mieli TVP w swoich rękach. To jakimi muszą być debilami i partaczami, że stracili władzę? Ja tam się z pkt widzenia politycznego nie dziwię, że dali te 2 mld TVP, a to że się z tym nie zgadzam to kwestia oceny własnej.
 8. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Jak ktoś np nie będzie miał dochodów lub tylko częściowe. A koszty jak zawsze to można klęknąć
 9. A nie myślałeś o stężeniu CA i MG? Chyba Fauna ma taki przepis na ballinga zostaje problem z rozrabianiem KH
 10. sith114

  Projekt kostki

  Do ostatniej komory przepływ górą po to żeby zamontować tam dolewkę i utrzymywać stały poziom wody w tej komorze i jednocześnie w akwarium
 11. @sumka33 A masz gdzieś zdjęcie jak to było mocowane do sufitu?
 12. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Branża handlowa bhp, ale nie ubraniówka. Od zeszłego poniedziałku plaża A to, że niektóre branże będą lepiej prosperowały lub później odczują ewentualny kryzys gospodarczy to normalne. Ale przeciętny człowiek może dostać po d*pie.
 13. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Pierwszy znachor RP przemówił na facebooku. Ktoś słuchał co Jerzy Zięba zaleca tym razem? Wit C? Lewatywy? Czy może jakiś mix jednego i drugiego?
 14. Okres trudno ale może jakaś akutalizacja znowu po miesiącu? Nawet opisowa
 15. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  To sygnalistka mind control! Ona wie co mówi @=Fresz= co tam w Toruniu palicie towarzyszu?
 16. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Mamy 2020 a ludzie w ZUS dalej wierzą czego Pan się spodziewasz?
 17. sith114

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Nie szedłbym tak daleko z tymi wnioskami jeśli chodzi o kryzys emerytalny i jakieś pogromy starców. Ale tak jeśli chodzi o sam fakt gospodarczy. Współprowadzę/pracuje w rodzinnej firmie handlowej. Praktycznie od poniedziałku brak nowych tematów na tapecie... Stare tematy jakoś są na ten moment dogadywane lub realizowane. Ale nowe? Na palcach jednej ręki można policzyć, gdzie normalnie nie raz muszę gonić klientów żeby czekali bo czasem ciężko tyle tematów na raz ogarnąć. I szczerze na ten moment bardziej obawiam się skutków gospodarczych, niż samej pandemii.
 18. sith114

  Stelaż pod akwarium 155x45x45

  Pokazałbyś jak wyglada takie rozwiązanie od frontu?
 19. sith114

  fan kostka 64 L

  Tak w dzień otwarta? Czy to filmik z wieczora?
 20. sith114

  SPS-y - 18 miesięcy pod ledami...

  Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. Bo my patrzymy z pkt widzenia polskiego, gdzie za te pieniądze masz auto. A normalnym kraju to jest jedna pensja, albo i nie
 21. To jest zagadka co mu dolega, zawsze jego miejsce mogą zając jakieś fajne lpsy
 22. Trochę się zmieniło od pierwszych filimków z baniaka
 23. sith114

  SPS-y - 18 miesięcy pod ledami...

  Czyli żeby podsumować ;P Problematyka led tak w skrócie: 1. Rozłożenie led nad baniakiem. 2.Wybór typu ledów. (Cree/power led) 3.Wybór konkretnego pasma. I z reguły poruszenie któregoś tematu kończy się dyskusją nie prowadzącą do wyjaśnienia problemu
 24. sith114

  SPS-y - 18 miesięcy pod ledami...

  W sklepach z wszelkimi ledami, to tez nie wiesz co kupujesz. Maritex coś tam ma ale wybór jak pies napłakał. Są w europie hurtownie co maja cree rożne dostępne od ręki ale w rolkach nie polutowane.
 25. sith114

  SPS-y - 18 miesięcy pod ledami...

  Sygen napisał, ze coś zbliżonego na cree 2 tys zł. To pi razy oko porównałem ile by kosztowały diody przy zbliżonej ilości. To teraz bijecie pianę. Toć na przykładzie hydry można zauważyć ze diody są od przynajmniej 2 producentów.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.