Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W czwartek rano jadę do erybki. Jak ktoś coś potrzebuje to pisać.

poszedł prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro znowu mam wyjazd do Warszawy. Odwiedzę też erybke .Jeśli tak jak ostastnio ktoś jest chętny to mogę zabrać ze sobą lub przywieść zamówienie . Pisać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy mógłby ktoś jeżdzący do Warszawy przywieźć porcyjkę spaghetti (chaetomorpha)? Obecnie w Łodzi nie mogę nigdzie znaleźć... 


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W boti piękna meduza. Ech szkoda że nie nadaje się do rafy.

meduza.jpg


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje coś z W-awy to jutro mogę przywieźć. 


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie jedziesz?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2017 o 14:12, pinki napisał:

W boti piękna meduza. Ech szkoda że nie nadaje się do rafy.

meduza.jpg

Widziałem tą meduzę to jest tylko ozdoba, więc może być w każdym akwarium, nawet na zdjęciu jest widoczna żyłka która ją utrzymuje :)

https://www.facebook.com/groups/1841306882808213/  kilka zdjęć i film z dzisiejszej wizyty 11.03.2017

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w galerii w Aqael`u stawiają nowy regał morski  (6 zbiorników ) maja tam być rybcie .Po rozmowie z właścicielem wiem że czekają z jeszcze jednym modułem ,tak więc jest szansa na ciekawa alternatywę dla Botii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vikingv napisał:

A w galerii w Aqael`u stawiają nowy regał morski  (6 zbiorników ) maja tam być rybcie .Po rozmowie z właścicielem wiem że czekają z jeszcze jednym modułem ,tak więc jest szansa na ciekawa alternatywę dla Botii.

Daje im pół roku max, ceny będą z kosmosu nikt tam nie będzie kupował. Życze padnie raz drugi i im sie odechce.

Ale obym się mylił i wrócę tutaj za pół roku i zobaczymy.

Edytowane przez sPRYTny (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w AquaEl'u próbowałem kiedyś ugadać Gonioporę, która zdychała... żal mi się zrobiło. Głupi myślałem, że ją odratuję i liczyłem na to, że puszczą ją bez zysku, żeby straty nie mieć... Taa, jasne! Kierownik sklepu zażyczył sobie za nią 300 zł. W toku negocjacji i po rzekomych telefonach do centrali "mogli ją puścić" za 220... Podziękowałem. ;) Inne stworzenia, choć czasem piękne mają ceny kilkukrotnie wyższe od pozostałych łódzkich czy innych znanych sklepów z dostawami do Łodzi. Tragedią jest to, że życie jest tam tylko w ramach zachęty na zakup firmowego sprzętu, bez faktycznego zainteresowania losem zwierząt... :( Ceny niestety i mentalność marketingowa pozostała tam na poziomie sprzed 10 lat...


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip dziwisz się jak połowa tej ceny to jest marża za czynsz w tym miejscu, Chromisy po 50 zł czy coś koło tego sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tam dzwoniłem kilka tygodni temu to gutatta i błazenki mieli raptem 10zł droższe jak w erybce, więc się zastanawiam teraz czy dla drobnicy jest niższa przebitka czy dotyczy ona tylko tych droższych ryb?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ceny ryb w AquaEl'u są niewiele droższe niż w znanych sklepach, natomiast koralowce niestety bardzo drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego koralowce szuka się u akwarystów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek dzisiaj wszedłem na stronę znanego wszystkim łódzkiego producenta sprzętu akwarystycznego. Byłem zaskoczony ofertą.

To co trzeba było kupować przez internet albo jechać do Warszawy jest w zasięgu reki łodziaków. Nie mówię tutaj o życiu ale o artykułach potrzebnych nieraz na cito do prowadzenia akwarium.

Dla mnie bomba.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim adresem mieści się ten Aquael ? Ktoś był ostatnio ? Jakie mają życie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galera Łódzka - Wejście od Orlej, dziś podobno mają dostawę do nowych zbiorników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relacje :)


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem. Sklep nieduzy w trakcie rozbudowy. Na ta chwile sa dwa regaly z akwariumami oraz dwa główne zbiorniki. Duzo szczepek zoa seriatopor, montipor, gorgonii sa rowniez ukwialy xxl. Na tą chwilę mało ryb w asortymencie. Jest miedzy innymi zabrasoma, hepatus, bałzny, mandaryn i kilka innych. Niestety narazie zero sprzętu oraz chemii na sprzedaż. Tak czy siak trzymam kciuki że sklep sie rozwinie. [emoji110][emoji110][emoji110]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak to w sklepach, za skałę wielkości piłki tenisowej przepełnionej zoa 70zl, większa skałka z echinopora lamellosa plus monti 2 rodzaje 80zl no i jakiś gratis dostałam :)

Jedyny minus zero reklamy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj  na giełdzie ładne zooa są i parę ładnych cukierków mi w oko wpadło więc warto podjechać


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj  na giełdzie ładne zooa są i parę ładnych cukierków mi w oko wpadło więc warto podjechać

Daj zdjęcia pokaż co nowego nabyłeś.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku jakie kolory zoasow mają? I jakie cukierki.  Bo właśnie szukam zoa różne kolory i rico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.