Skocz do zawartości
Gość

Dział targowisko i delikatna ale znaczącą zmiana.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Cześć. Czy nie można by było wprowadzić nakazu stosowania w tytule tematu podawania lokalizacji skąd jest sprzedający np w taki sposób "[Toruń] sprzedam koralowce SPS". Technika idzie do przodu i np taki tapatalk nie pokazuje pełnego profilu osoby a lokalizacja w tytule dużo by pomogła. Osoba zainteresowana zakupem wiedząc że osoba która sprzedaje jest z drugiego końca Polski wiedziała by że musi odpuścić temat. Co Wy na to?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to dobry pomysł. Ostatnio forum przeglądam głównie na telefonie i fakt, brak lokalizacji w tapatalku czasami wkurza.


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem taki temat założyć podpisuje się pod tym rękami i nogami

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czytaliscie regulamin targowiska? Widzieliście wzór ogłoszenia? Problem nie leży w nakazach i kolejnych obostrzeniach na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czytaliscie regulamin targowiska? Widzieliście wzór ogłoszenia? Problem nie leży w nakazach i kolejnych obostrzeniach na forum.

Marcin dokładnie,pisze jak byk :)

....

C. podać swoje miasto lub miejscowość (jeśli nie ma tej informacji w profilu), kontakt do siebie, najlepiej gdyby był to numer telefonu lub inna forma kontaktu która pozwoli na sprawną komunikację sprzedawca - kupujący.

....

..6. Jeśli w profilu użytkownika nie ma informacji o miejscu jego zamieszkania, musi on taką informację zamieścić w ogłoszeniu.

...

Cześć. Czy nie można by było wprowadzić nakazu stosowania w tytule tematu podawania lokalizacji skąd jest sprzedający np w taki sposób "[Toruń] sprzedam koralowce SPS". Technika idzie do przodu i np taki tapatalk nie pokazuje pełnego profilu osoby a lokalizacja w tytule dużo by pomogła. Osoba zainteresowana zakupem wiedząc że osoba która sprzedaje jest z drugiego końca Polski wiedziała by że musi odpuścić temat. Co Wy na to?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

co do przeglądarki w kom. używam do przeglądania forum N.R czy innego forum zwykłego Firefox i po sprawie mam jak na kompie

Pozdrawiam

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tape talk jest wygodniejszy a dopisek w tytule pomógł by napewno a i nawet wygodniej by się przegladało a motywacja mogły by być usuwane tematy nie zgodne z regulaminem :)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez opo (wyświetl historię edycji)

400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin dokładnie,pisze jak byk :)

....

C. podać swoje miasto lub miejscowość (jeśli nie ma tej informacji w profilu), kontakt do siebie, najlepiej gdyby był to numer telefonu lub inna forma kontaktu która pozwoli na sprawną komunikację sprzedawca - kupujący.

....

..6. Jeśli w profilu użytkownika nie ma informacji o miejscu jego zamieszkania, musi on taką informację zamieścić w ogłoszeniu.

...

Daniel, ale nawet jeśli masz w profilu uzupełnioną miejscowość, na tapatalk tego nie widać - i cały misterny plan w... ;)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a komu szkodzi w Tytule dopisać miasto z którego jest ? Niejednokrotnie muszę wchodzić w każdego posta żeby zlokalizować skąd dana osoba jest.Czyli jednym słowem ułatwi to znacząco każdemu odnalezienie tego czego potrzebuje bo powiedzmy nie mam ochoty wchodzić w ogłoszenia z np Warszawy jak mieszkam w Katowicach. Wiec ja jestem jak najbardziej za takim ułatwieniem czy też nakazem ;)


bb3a24fe768f7248.jpg[/center]

Cyrkulacja rw 8 i rw 4 swiatlo blau 6x39 Odpieniacz Deltec SC 1456 obieg Jebao 3000

2a957fd6ca504fe5b7cdae1f469f126du418a386.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grochem o ścianę :(

Tapnięte mobilne z mikrofali :)


150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, ale nawet jeśli masz w profilu uzupełnioną miejscowość, na tapatalk tego nie widać - i cały misterny plan w... ;)

Siema Paweł

Jak większość będzie za - to też się dostosuje - czemu nie - mi to nie przeszkadza

Poprawka do REGULAMINU i jazda :)

ALE !

Ma to być pilnowane !

a nie że brak ceny , miasto nie wpisane , kom. nie podany ! - grochem o ścianę :)

ale i tak w pewnym momencie znajdzie się jakaś łajza co będzie się pienił w sprawach forum czemu nie przeszedł jego TEMAT bo czegoś nie dopisał(bo tak ma być w/g jego mniemania, nie przeczytała regulaminu ) i ma to w d*pie i się się pieni dla czego !!! i wali posta

Ile razy już tak było

Albo wszyscy piszemy tam w/g zasad podanych w regulaminie albo zostawiamy tak jak jest i tyle !

Ave

Pozdrawiam

p.s

zaraz napiszecie zaraz - Na pewno tak się nie zdarzało :thumbsup:


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że jak komuś zależy na sprzedaży, to po prostu wpisze miasto bo chce a nie bo musi :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już inna historia

ale ilu takich jest :) ?

Paweł jaki temat w tym wątku poruszamy - chodzi o to miasto - prawda ? by było pisane :)

edit:

wlazłem wdziała targowiska - po prostu jeden z dziesięciu :secret::thumbup:

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę bo zauważyłem, że ułatwia to życie nie tylko kupującym ale i sprzedającym także zachęcam do wpisywania miasta w tytule, na pewno sprzedasz szyciej i wygodniej


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś zależy na sprzedaży to umieści nazwę miasta/miast w których istnieje możliwość odbioru osobistego. Ale jak myślicie co się stanie jeżeli komuś zależy na sprzedaży jest z prowincji o której mało kto słyszał, co da umieszczenie nazwy miasta/wioski w którym/ej znajduje się baniak?

Będzie jazda z automatu, gdy taka osoba się porusza po Polsce i wpisze 5 najczęściej odwiedzanych miast? Wiadomo podjadę obejrzę i coś wybiorę działa tylko w lokalizacji baniaka, ale odbiór może być w różnych miastach. Wiem bo niektóre rzeczy sam odbierałem poza lokalizacją baniaka i dało radę.

Kto przeczyta treść ogłoszenia z wygwizdowa górnego czy też dolnego? Pojawią się pretensje bo ktoś wpisze np. Warszawa- a lokalizacja faktyczna będzie 20km obok i to na złość z tej drugiej strony. Lub trafi się lokalizacja (z powtarzalną nazwą w Polsce).

Ale wg mnie druga strona medalu wygląda tak...

Skoro komuś (Mi czy Tobie) wygodniej taptalk niż przeglądarka dostępna w telefonie to czy reszta musi mieć wpisy w regulaminy bo komuś tak wygodniej, można samemu się też do tego dostosować i dział giełda obejrzeć bezpośrednio z przeglądarki?

Zwyczajnie chcesz sprzedać i ułatwić życie kupującym umieszczasz dopisek. Jest Ci to obojętne to lecisz zgodnie z dotychczasowym regulaminem gdzie i tak widnieje obowiązek o miejscowości...

Podobnie jak przedmówcy dostosuję się do większości (o ile będę sprzedawał poprzez forum), kwestia nazwy jest mi osobiście obojętna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy przeglądając targowisko, brakowało mi tej informacji "od razu".

To, że taptalk nie wyświetla miasta napsuło trochę krwi. Uważam, że dodanie takiej wzmianki w regulaminie pomogłoby osobom korzystającym z targowiska jednocześnie nie szkodząc tym, co coś wystawiają. W końcu mówimy tu o jednym słowie więcej w nazwie.

I nie chodzi tu o to że ktoś sobie korzysta z taptalka to inni mają mu się podporządkować ale o współprace która niemal nic nie kosztuje. Jak ktoś przebywa w wielu miastach niech poda to najczęstsze a w opisie resztę? Takich sytuacji nie jest za wiele.


W regionie Kamigata mają rodzaj zawiązywanych pudełek na drugie śniadanie,

których używają tylko jednego dnia oglądając kwiaty.

Gdy skończą wyrzucają pudełka i depczą je.

Koniec jest ważny dla każdej rzeczy...

Zapraszam do mojego tematu :

http://nano-reef.pl/...u-z-walbrzycha/

Aktualności:26.08.2016 Zaciemnienie ....

W baniaku Palythoa, Briareum, Discosoma, Caluastrea, Ślimaki i dzika Xenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze umieszczam. w tytule miasto i opcję wysyłki jeśli jest. Sprawnie się sprzeda jak trzeba i inni nie spamuja skrzynki z wiadomościami.

Jestem za!

Edytowane przez Felipe (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze umieszczam. w tytule miasto i opcję wysyłki jeśli jest. Sprawnie się sprzeda jak trzeba i inni nie spamuja skrzynki z wiadomościami.

Jestem za!

Robie dokładnie to samo, bo sam jak szukam to by mi się taka informacja przydała. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie o to chodzi, nie muszę nikomu spamować skrzynki kiedy wiem skąd jest. A tak niech to będzie np w tytule Łódź i od razu zapala się lampka "ok tam będę za tydzień" i można do sprzedawcy uderzać z info że na 100% kupię i się osobiście zjawię. To nie jest akwarystyka słodkowodna gdzie w każdym przypadku można wszystko wysłać. Dlatego powtarzam delikatna zmiana w tytule a jak wiele zmienia. Ja jestem moderatorem na innym forum i nie ma z tym problemu. Jakby co mogę się zająć i tutaj tym działem ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram. Taka prosta rzecz pozwoli oszczędzić czasu drugiej stronie (profil nie zawsze musi być wypełniony/ zgodny z faktycznym stanem - sam tak mam) i życie byłoby prostsze - wchodzę w kategorię "sprzedam .." i widzę po tytule co i gdzie. Bo jednak na targowisku są oferty z całej Polski.

A przegladam oferty tylko na ekranach laptopa/stacjonarki.

Inna inszość, że też pomógł by nakaz aktualizowania pierwszego posta (wykreślenie, usunięcie pozycji) jak coś jest wyprzedane, a nie kilkanaście postów przewijaj żeby zobaczyć co zostało sprzedane. Proste i czytelne. W końcu możliwośc edycji po coś jest.

Edytowane przez kemaz200 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze grzecznościowo dodaje miasto w tytule ogłoszenia. Chyba tak jest wygodniej dla mnie i potencjalnego nabywcy. Sam nie wchodzę w ogłoszenia z innych miast, bo raczej nie kupuje życia w dostawie.

Wydaje mi się, że tu nie potrzebna jest reakcja modów a jedynie drodzy Panowie i Panie..więcej szacunku oraz wyrozumiałości do innych forumowiczów.


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zmienicie regulamin zacznijcie przestrzegać istniejącego, w tym momencie pierwszych pięć postów w dziale "sprzedam życie" nie spełnia punktu 5. A podobno są jacyś moderatorzy.

P


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno sa:)

Ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

sam umieszczam w tytule miejscowosc. Oszczedza czas i nerwy kolegow.

popieram wpis w regulamin

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_piter

A ja kasuje konto w serwisie skoro cały czas ktoś odsyła do regulaminu, zakazuje i nakazuje. Bez sensu wole swobodniej się poczuć.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kasuje konto w serwisie skoro cały czas ktoś odsyła do regulaminu, zakazuje i nakazuje. Bez sensu wole swobodniej się poczuć.

Powodzenia.

to cześć.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.