Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, =Fresz= napisał:

za pincet plus, za oczko wodne, za inne granty które zamydliły Ci oczy. A tak na prawdę to powinieneś dziękować mi jako podatnikowi

Nie dolewaj oliwy do ognia :P:D


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Beti napisał:

Nie dolewaj oliwy do ognia :P:D

Ja mówię jak jest :P i z VDRkiem lubimy dyskutować :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę fresz widze, tyle ze śmiechu nie mogę się powstrzymać, "za oczko wodne " :bow komedia c.d


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Beti napisał:

Chwała  Bogu

Wiara w Boga to raczej dominanta obecnej partii przy korycie ;) 

Godzinę temu, Beti napisał:

Terrorysta no...

Żaden terrorysta. Po prostu mam inne spojrzenie na to wszystko. Polityka sprawiła, że jesteśmy w takim miejscu gdzie jesteśmy bo niewygodne dla obozu władzy decyzje są podejmowane o miesiące za późno. Granice nigdy nie powinny być otwarte, a każdy przekraczający granice powinien przechodzić kwarantannę. Dzisiaj bylibyśmy wolni od wirusa tak jak np. Tajlandia. Tylko to by nie było politycznie poprawnie bo słupki by leciały już w kwietniu/maju przed wyborami.

40 minut temu, =Fresz= napisał:

Ty jak polityk chcesz widzieć i słyszeć tylko to co jest Tobie na rękę

Po prostu szanuję swój czas. I zgodnie z tym co ów gościu mówi nie słucham go bo się zastanowiłem nad tą jego paplaniną i nijak mi się nie zamyka. Ale to dlatego, że ja w Reptilian nie wierzę.

 

40 minut temu, =Fresz= napisał:

Ty inaczej mówić nie będziesz bo jesteś wdzięczny im za pincet plus, za oczko wodne, za inne granty które zamydliły Ci oczy. A tak na prawdę to powinieneś dziękować mi jako podatnikowi

Podejrzewam, że oddaję więcej w podatkach i VAT niż Ty podatniku, więc jeśli ogarnąłeś choć trochę matematykę w szkole podstawowej potrafisz ogarnąć czy muszę Ci dziękować czy nie ? Może napiszę wprost - od Państwa dostaję nadal mniej niż oddaję. Potrafisz połączyć kropki ?
Nikt mi oczu nie mydlił - w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem frajerem, który daje się łoić i korzystam z wszystkich możliwych dofinansowań z jakich mogę skorzystać by odebrać to co im oddałem, niezależnie od tego kto przy żłobie jest. Ty 500+ bierzesz ? Bo jak tak to też mydlisz sobie oczy według Twojej teorii :D

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VDR

Teraz całkiem poważnie,  widzę że zbyt poważnie i emocjonalnie to wszystko odbierasz...wyluzuj :P

Ale mam ubaw z Was...:D 

Fresz zapomniałeś dodać 13 emeryturę ;)

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Beti napisał:

@VDR

Teraz całkiem poważnie,  widzę że zbyt poważnie i emocjonalnie to wszystko odbierasz...wyluzuj serio,

Ale mam ubaw z Was...:D 

Fresz zapomniałeś dodać 13 emeryturę .

Ja jestem wyluzowany i to bardzo. Czytasz emotki ? ;) Nic tak nie poprawia mi humoru jak nabijanie sie z Reptilian z Marsa :D A przy okazji może ktoś liźnie wiedzy z poziomu dawnej Szkoły Podstawowej bo mam mieszane uczucia co do obecnego programu nauczania w SP i dawnych gimnazjach. Jak nic to zmowa Billa Gatesa :D

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, VDR napisał:

Granice nigdy nie powinny być otwarte, a każdy przekraczający granice powinien przechodzić kwarantannę. Dzisiaj bylibyśmy wolni od wirusa tak jak np. Tajlandia. Tylko to by nie było politycznie poprawnie bo słupki by leciały już w kwietniu/maju przed wyborami.

Dokładnie.

Wobec tego co się stało na początku roku to wszystko jest mniej lub więcej w piach. 

Wręcz zapewnianie ludzi, że wirus sobie robi papatki i można iść głosować nadaje się do kryminału.

5 minut temu, VDR napisał:

Po prostu szanuję swój czas. I zgodnie z tym co ów gościu mówi nie słucham go bo się zastanowiłem nad tą jego paplaniną i nijak mi się nie zamyka.

O ile jego filmiki są czasami zabawne (w większości groteskowe i targetują swoją śmiesznością odpowiednich ludzi) to w tym ostatnim jawnie wypływa jego zdenerwowanie jako przedsiębiorcy ;) 

 

1 minutę temu, VDR napisał:

Ja jestem wyluzowany i to bardzo. Czytasz emotki ? ;) Nic tak nie poprawia mi humoru jak nabijanie sie z Reptilian z Marsa :D A przy okazji może ktoś liźnie wiedzy z poziomu dawnej Szkoły Podstawowej bo mam mieszane uczucia co do obecnego programu nauczania w SP i dawnych gimnazjach. Jak nic to zmowa Billa Gatesa :D

Gratuluję luzu bo jak policzysz statystycznie (nawet patrząc na forum tutaj) ilu takich ludzi może być to bardziej jest to przerażające niż zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, FajnyRadziu napisał:

Gratuluję luzu bo jak policzysz statystycznie (nawet patrząc na forum tutaj) ilu takich ludzi może być to bardziej jest to przerażające niż zabawne.

Doszedłem do wniosku - że jak połowa ignorantów umrze to tylko lepiej dla naszego społeczeństwa bo zostanie większość ludzi odpowiedzialnych.
To nastraja w sumie optymistycznie. Jedynie czego się boję to przypadkowego zakażenia np. rodziców przez takiego ignoranta - ale na to mam mały wpływ niestety :/
Nie mniej Agata Christie powiedziała kiedyś:
"Gdyby wszyscy głupcy nosili białe czapki, ludzkość z lotu ptaka wyglądałaby jak stado gęsi. "
Pozostało żyć wśród tych gęsi :D


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 minut temu, VDR napisał:

Podejrzewam, że oddaję więcej w podatkach i VAT niż Ty podatniku, więc jeśli ogarnąłeś choć trochę matematykę w szkole podstawowej potrafisz ogarnąć czy muszę Ci dziękować czy nie ? Może napiszę wprost - od Państwa dostaję nadal mniej niż oddaję. Potrafisz połączyć kropki ?
Nikt mi oczu nie mydlił - w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem frajerem, który daje się łoić i korzystam z wszystkich możliwych dofinansowań z jakich mogę skorzystać by odebrać to co im oddałem, niezależnie od tego kto przy żłobie jest. Ty 500+ bierzesz ? Bo jak tak to też mydlisz sobie oczy według Twojej teorii :D

No i się nadepnęło na odcisk hehe

16 minut temu, VDR napisał:

Nic tak nie poprawia mi humoru jak nabijanie sie z Reptilian z Marsa

Nie wiem co sobie w głowę wkręciłeś ale jest dobrze :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, =Fresz= napisał:

No i się nadepnęło na odcisk hehe

Dbam o skórę, nie mam odcisków :) Po prostu po raz kolejny piszesz, że Ci coś zawdzięczam. Nic bardziej mylnego - wszystko co mam zawdzięczam swojej ciężkiej pracy i własnym decyzjom, tylko Tobie to ciężko ogarnąć :) I zupełnie nie wiem z jakiego powodu ? Na garnuszku rodziców przypadkiem nie jesteś ? :D  

2 minuty temu, =Fresz= napisał:

Nie wiem co sobie w głowę wkręciłeś ale jest dobrze

Piercing nie jest moją domena, nic sobie nie wkręcałem przez całe moje życie :D  Ale ja tam się w te Wasze kosmiczne hobby nie bawię :D 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, VDR napisał:

Dbam o skórę, nie mam odcisków :) Po prostu po raz kolejny piszesz, że Ci coś zawdzięczam. Nic bardziej mylnego - wszystko co mam zawdzięczam swojej ciężkiej pracy i własnym decyzjom, tylko Tobie to ciężko ogarnąć :) I zupełnie nie wiem z jakiego powodu ? Na garnuszku rodziców przypadkiem nie jesteś ? :D  

Hahaha dobre, tak i jeszcze na kotle babci  :P już widzę jak zmieniasz retorykę :P przecież pisałeś jak to jesteś wdzięczny swojej partii politycznej za oczko wodne :P 

19 minut temu, VDR napisał:

Piercing nie jest moją domena, nic sobie nie wkręcałem przez całe moje życie :D  Ale ja tam się w te Wasze kosmiczne hobby nie bawię :D 

Ty sam przez tą całą nakrętkę jesteś jak taki ufoludek :P 

 

Zobacz jakich mamy ludzi w Toruniu :P

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/lockdown-w-polsce-w-oparciu-o-dane-zebrane-przez-19-latka-dzialania-rzadu-opieraja/bjbnb6b

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, =Fresz= napisał:

Hahaha dobre, tak i jeszcze na kotle babci  :P już widzę jak zmieniasz retorykę :P przecież pisałeś jak to jesteś wdzięczny swojej partii politycznej za oczko wodne

Ale ja nie mam oczka wodnego. Chyba oprócz matematyki i biologii to i lekcje języka polskiego w plecy miałeś bo czytanie ze zrozumieniem też mam wrażenie leży u Ciebie :D 
Po drugie ja nie należę do partii, nie mam żadnej swojej partii, polityka jest brudna niezależnie od nazwy - czy PIS, PO, Konfederacja, Hołownia i wszystkie te inne różne dziwne twory. Po trzecie nie jestem wdzięczny, wręcz uważam - że mi się to po prostu należy. Dla Ciebie te 500+, które bierzesz to danina. Dla mnie to moje pieniądze, które co miesiąc im oddaję np. w postaci podatku od deszczu, który lada chwila wprowadzą o ile już nie wprowadzili. Przypominam, ze Ci z systemem zbierania wody opadowej będą płacić mniej ;) Więc to żadna wdzięczność tylko czysta kalkulacja ;)  1250zł wydane z własnej kieszeni, 6250zl na fakturze. A podatek za deszcz mniejszy będzie a i ogród 1000m2 podlany ;) A ty dalej oglądaj jubitubi i narzekaj na wszystko dookoła jedząc kociołek od babci :D  Pomijając, że wcale mojego głosu nie mają :D
 

8 minut temu, =Fresz= napisał:

Ty sam przez tą całą nakrętkę jesteś jak taki ufoludek

Pisałem już wyżej.Piszesz, nie patrz w lustro :D 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, VDR napisał:

Ale ja nie mam oczka wodnego.

No dobra będziesz mieć :P swą naukę zakończyłem niechętnie na studiach jako mgr, były aspiracje na doktorka :P

9 minut temu, VDR napisał:

Po trzecie nie jestem wdzięczny

Oj jesteś :P dam se głowę uciąć że na chat boxie o tym pisałeś :P 

10 minut temu, VDR napisał:

że mi się to po prostu należy

No pewnie jak dają do biere heh

10 minut temu, VDR napisał:

Przypominam, ze Ci z systemem zbierania wody opadowej będą płacić mniej

To jest fajna polityka najpierw zabetonowywali miasta żeby teraz za to brać kasę.

 

11 minut temu, VDR napisał:

Pisałem już wyżej.Piszesz, nie patrz w lustro :D 

Aleś dowciapny :P 

Czytałeś o tym młodym czy nie nie chcesz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, =Fresz= napisał:

No dobra będziesz mieć :P swą naukę zakończyłem niechętnie na studiach jako mgr, były aspiracje na doktorka

Nie będę mieć :D  Komarów mam pod dostatkiem :D Studia chyba zaoczne albo na jakiejś prywatnej uczelni ;) Aspiracje na doktorka powiadasz ? What`s up doc ? od dzisiaj pozwolisz, że tak będę się zwracał ;)

12 minut temu, =Fresz= napisał:

Oj jesteś :P dam se głowę uciąć że na chat boxie o tym pisałeś :P 

o wdzięczności ? Leżałbyś już trupem :D

12 minut temu, =Fresz= napisał:

No pewnie jak dają do biere heh

Ty rozumiem 500+ nie bierzesz, z żadnych ulg nie korzystasz itd itd. Filantrop widzę :D

13 minut temu, =Fresz= napisał:

To jest fajna polityka najpierw zabetonowywali miasta żeby teraz za to brać kasę.

Nikt mi działki nie betonował :D Wręcz na odwrót pierwsza kosiarka już zajechana :D  W mieście też miałem zielono chociaż za mało. Nie mniej bardziej myślę o własnym otoczeniu niż o wybetonowanych rynkach miasteczek, gdzie usunięto tereny zielone. To problem gospodarzy tych rynków nie mój. Ja to się martwię ile druga kosiarka wytrzyma :D
I kiedy będzie ładna pogoda by się zabrać za zbiornik podziemny na odpad z RO i deszczówkę ;)

 

 

Godzinę temu, =Fresz= napisał:

Czytałeś o tym młodym czy nie nie chcesz? :P

Przeczytałem.

Michał Rogalski dodaje, że jego arkusz stał się także narzędziem weryfikacji działań Rządu:

To też jest cel. Władza wprowadza jakieś obostrzenia, uzasadniając to jakimiś komentarzami, ale obywatel - gdyby nie miał dostępu do takich danych - nawet nie mógłby poddać tych nowych zasad żadnej weryfikacji. Dostęp do nich daje mu taką możliwość.

Dotarłeś do sedna ? :D


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A najlepiej z koroną to sobie Tanzania poradziła :P 

AVH3Gul.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2020 o 12:57, =Fresz= napisał:

A najlepiej z koroną to sobie Tanzania poradziła

Spoko, u Nas też może być podobnie... prezes zarządzi, premier ogłosi, tvp poda do wiadomosci... A będzie trzeba, to dzielnych patriotów się wyśle... (że są gotowi, dziś pokazali...)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu.... Pierwszy dyżur po urlopie. 8/10 dodatnich i w pełni objawowych. Od 7rano(do teraz czyli 6) przyjęliśmy na oddział covidowy 15pacjentów. Do godziny 19 dwóch odeszło, o oddech walczy 4.. Fakt, że wszyscy powyżej 60lat, ale średnio trochę. 

Edytowane przez dadario (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dadario szczerze podziwiam twoje zaangażowanie w walkę z pandemią koronavirusa ale czy mógłbyś powstrzymać się od podawania informacji z twojego środowiska zawodowego? W przeciwnym wypadku można by pomyśleć że forum traktujesz jako swój prywatny blog. I tak jesteśmy codziennie zalewani przez media informacjami o zgonach i zakarzeniach.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego CPH2025 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znam Dziambora z czasów wspólnego liceum, imprez i wyjazdów to mu po ludzku współczuję. 

Z tego co wypisywał i się wypowiadał (plus jego kolega Braun i prezentacja książki Fałszywa Pandemia) to jak zwykle konfa mistrzem samozaorania. 

Jest w ciężkim stanie w szpitalu. 

Ciekawie co ochoczo wielki mówca powie po powrocie do zdrowia. 

Rofl. 

13 minut temu, romi napisał:

dadario szczerze podziwiam twoje zaangażowanie w walkę z pandemią koronavirusa ale czy mógłbyś powstrzymać się od podawania informacji z twojego środowiska zawodowego? W przeciwnym wypadku można by pomyśleć że forum traktujesz jako swój prywatny blog. I tak jesteśmy codziennie zalewani przez media informacjami o zgonach i zakarzeniach.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego CPH2025 przy użyciu Tapatalka
 

Poczytaj posty w tym topicu to będziesz wiedział dlaczego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
dadario szczerze podziwiam twoje zaangażowanie w walkę z pandemią koronavirusa ale czy mógłbyś powstrzymać się od podawania informacji z twojego środowiska zawodowego? W przeciwnym wypadku można by pomyśleć że forum traktujesz jako swój prywatny blog. I tak jesteśmy codziennie zalewani przez media informacjami o zgonach i zakarzeniach.

 

Pozdrawiam

Poczytaj posty w tym topicu to będziesz wiedział dlaczego. 

Dokładnie, potrzebne są takie informacje [emoji6] 

 

Dla tych co lubią science fiction [emoji14]

https://samoswiadomi.pl/ludobojstwo-covid-konferencja-w-wiedniu-23-pazdziernik-2020/?fbclid=IwAR2CbFoij-zrrROd21E2AUVQiU_xG719PT49LBG3m7KnHBrgT09aVoyn0z0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, =Fresz= napisał:

Konferencja XD

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@romi w sumie ten temat tutaj stał się moją "batalią o informację" mam nadzieję, że w miarę dobrą i rzetelną. FB jest zalany gównianymi tezami o "plandemi", kontroli umysłu itp, TV pokazuje to co chce (TVP i informacje o Szpitalu narodowym z 50 miejscami z respiratorami kontra wytyczne kierowania do tej "placówki", TVN i inni nie lepsi). Spora grupa osób miała to szczęście i nie spotkała się z tym wirusem. Być może ktoś to przeczyta i trochę "jaśniej" spojrzy na to co się dzieje. 

A dzieje się źle. Jestem ze Śląska. Tutaj teraz miejsce dla pacjenta pod respirator przypomina zabawę weselną gdzie na środku sali stawia się krzesła, ludzie tańczą wokoło i gdy muzyka milknie trzeba usiąść. Tylko, że zawsze jest o jedno krzesło za mało. 
Zwalnia się miejsce (niestety nie można zbyt często powiedzieć o wyzdrowieniu) to na to miejsce jest przyjmowany kolejny "najlepiej rokujący" spośród sporej kolejki. A Ci z mniejszymi szansami umierają dusząc się na zwykłych oddziałach bo intubacja jest bez sensu (do intubacji musisz kogoś uśpić i zwiotczyć, ale jeśli nie masz respiratora to musisz pompować powietrze ręcznie). 

A wiesz co jest gorsze. Widzę to od niedawna ale coraz częściej. Ludzie w moim środowisku pękają. Mają dosyć. Psychicznie i fizycznie padają. Najlepsi kumple wrzeszczą na siebie przy pacjentach, dziewczyny jak zdejmują te "covidowe uniformy" normalnie płaczą, albo robią się  "nieobecne" w pracy od leków jakie łykają przed dyżurem (nawet trafiłem na dyskusję w szatni co lepiej działa), mała wpadka typu brak pieczątki na papierku i kręci się z tego afera jakbyś okradł magazyn z narkotykami9,  dzwonisz do kogoś bo chcesz zamienić dyżur a odbiera Ci zalany w trupa bełkotliwy głos choć facet nigdy wcześniej nie pił. 

Może u mnie to tylko tak wygląda, chociaż jak gadamy z znajomymi z innych regionów to ogólnie jest podobny trend. Ale różowo już dawno przestało być... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2020 o 09:38, VDR napisał:

Granice nigdy nie powinny być otwarte, a każdy przekraczający granice powinien przechodzić kwarantannę. Dzisiaj bylibyśmy wolni od wirusa tak jak np. Tajlandia

Kilkudziesięciu tysięcy kierowców TIRów przekraczających codziennie polską granicę też by to miało dotyczyć? :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile z nich ma choroby współistniejące,  niech zgadnę- wszyscy ? 

@dadario jak już piszecie to piszcie prawdę,  nie jak robiły to media przez ostatnie 6mies. 

Ilu pacjentów umiera na sam covid i średnia tych ludzi jest ? wiekowo ?

Ostatnio oglądałam na Polsacie debatę, tam się wypowiadał znany doktor, mówi tak cytuje " te wszystkie starsze osoby mające szereg własnych chorób np raka miały i tak umrzeć np za rok czy dwa, dostały covida i to przyspieszyło ich śmierć"

Przerażające ale prawdziwe,  więc typowo na covida umiera ile ludzi ? W stosunku np do grypy.

To jak manipuluję liczbami nasze Państwo jest przerażające, a najgorsze to że ludzie temu bardzo wierzą. 

Jak górnicy strajkowali liczba bardzo wzrosła 

Teraz strajkują kobiety uuu mamy rekordy zakażeń, i nie twierdzę że covid nie istnieje, tylko przeraza mnie to jakie kity są społeczeństwu wciskane pod względem liczb, statystyk umieralności na covid, do niedawna podawali wszystkie przypadki, teraz to odzielili.

 

 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Beti napisał:

astanawia mnie fakt taki, jeśli ktoś ma też raka i dostanie mocnej grypy i tez umrze, jest liczony na grypę ze zmarł? Czy rodzinie powiedzą na raka zmarł. 

Zmarł na grypę.

Jeśli ktoś ma raka czy cukrzycę i zginie w wypadku samochodowym to nie zginął bo miał choroby współistniejące tylko roztrzaskał się na drzewie samochodem.

Tak samo jest z covid.

Trochę jestem zły, że lekarze i media tak wypromowały "choroby współistniejące" licząc na to, że to pewnie uspokoi część społeczeństwa. Skutego tego taki, że foliarstwo i profesorowie fejsbuka mają pożywkę żeby z zagrożenia drwić i sobie stroić żarty przy okazji narażając innych.

Grypa potrafi zabić w formie komplikacji PO przejściu grypy (np z moim ojcem leżał gość 35 lat z zapaleniem mięśnia sercowego po przechodzonej grypie) a covid zabija po prostu. Niech mnie @dadario wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.

Ode mnie z otoczenia facet 45l, lekarz chirurg przytaszczył do domu. Żona przeszła jak typową grypę a on mało nie skończył na OIOM.

Szefowa mojej żony chodziła po ścianach, nigdy w życiu nie była tak chora, miała wszystkie objawy. Fakt: wynik dostała po 1.5 tygodnia :D  Jak już objawy zaczęły ustępować.

Poza tym każdy kto bagatelizuje tego wirusa powinien się strzelić z laczka w głowę. Bo to nie jest jak rak, że go komuś można sprzedać. Nawet jeśli umiera tylko 10 osób dziennie (tylko....) to jeśli noszenie maseczki, mycie rąk i uważanie na innych zapobiegnie większości tych śmierci to powinno się to robić.

Generalnie bez względu czy z lewej czy z prawej , po tym co czytam czy widzę zaczynam równo gardzić wszystkimi równo.

21 wiek, 2020. BILL GATES DA MI CZIPA. Chryste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.