Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję jeszcze zrobić dział dla dużych zbiorników >=1000[l], bowiem jest już ich kilkanaście na forum. Skala złożoności w ich przypadku jest zgoła odmienna, a i niektóre pomysły bardzo ciekawe. Fajnie by było, gdyby zebrać je w jednym miejscu.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się zapytam o taki banał: czy obecny wygląd forum jest jedyny słuszny? Działa komuś zmiana skórek?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w serwisie Nano-Reef.pl!

7.06.2010 by: Przemek

Witaj! Aktualnie trwają prace modernizacyjne serwisu Nano-Reef.pl - część usług oferowanych przez serwis może działać niepoprawnie. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Zanim sie obejrzymy a bedzie rok, Skoczek cos wspominal ze beda niesamowite zmiany niespodzianka. Ale z doswiadczenia z akwarium to zforum tez trzeba byc cierpliwym


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - chyba to jest właściwy temat na moją prośbę.

Mam prośbę do osób decydujących o wyglądzie forum. Czy w zakładce Użytkownicy/użytkownik w polu "User Map" nie mógł by się znaleźć link do tej mapki zamiast mapki? Nie wiem czy tylko u mnie się tak dzieje, ale po wejści na tą zakładkę czeka się całą wieczność na załadowanie mapy, a co ważne w tym czasie nie można nic zrobić. Wrzucenie tam linku, a nie mapy poprawi imho sytuację znacząco, bo kto będzie chciał to na link kliknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosek: to sie pojawia w miarę regularnie - prośba o taką modyfikację, mnie też denerwuje jak zawsze pojawia sie komunikat ze skrypt przestaje działać albo działa bardzo długo i czy go przerwać - na szybkim kompie wiec to nie problem wydajności.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosek - użyj adblocka i wyblokuj skrypt - po kłopocie.

Filtr najlepiej jakby miał taką postać:

||maps.google.com^$domain=nano-reef.pl


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze posty i tak zmierzaja do nikad bo piszemy, proponujemy, prosimy i ni huhu, wiec watpie ze cos z tego bedzie.

Pani Irmina dba o sklep, Przemek robi Ledy, a Seb moczy lapy i pije browary (ale przynajmniej sie udziela:goofy)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tyle tu mądrych głów można by nawet konkurs zrobić na szatę graficzną a tu zero zainteresowania z tamtej strony. Topik ten powstał w 2008 roku więc daje to do myślenia

Panowie Panie to jest forum które stało się częścią naszego życia trzeba je ulepszać bo stoimy w miejscu

a może zrobimy ankietę kto jest za zmianami aż jestem ciekawy jakby to wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet w tym forum mógł pomoczyć ręce, bo parę portali już prowadziłem, ale z tego co pamiętam, to jest niechęć do phpBB. A skina do niego zrobić dla Krisa czy kogoś innego to pryszcz.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiero: ale w pracy nie mogę zainstalować żadnego dodatku, i myślę że nie jestem jedyny w takiej sytuacji.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zrobić subskrypcję wybranych tematów tak zeby na maila przychodziły np nowe wątki z działu targowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, w dziale Szpital, koło butona NewTopic jest niezidentyfikowany znaczek, po kliknięciu którego pojawiają się linki do dwóch zdjęć użytkownika alien77?


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiero: u mnie tez jest ten znaczek :mooning


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie liczba odslon a nie rzeczy do zrobienia i poprawienia.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy inni tez tak maja, ale u mnie w wiadomosciach "WYSLANYCH" pojawiaja sie jakies wiadomosci dowolnie wybrane, ktore rzeczywiscie wyslalem, ale juz o nich zapomnialem. Natomiast te, ktore wyslalem kilka dni temu nie sa pokazywane. Szkoda.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w wysłanych masz tylko te wiadomości, które nie zostały odebrane przez adresata. I rzeczywiście, brakuje tych co dotarły, a szkoda, bo już kilka razy szukałem co to ja wysłałem :mooning


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyta

Na wszystko potrzeba czasu i pieniążków - usprawnienia będą wprowadzana od najbardziej niezbędnych dla prawidłowego działania forum działań.

Proszę zrozumieć, że forum nie jest sponsorowane publicznie - i na etacie nie pracują osoby które zajmują się tylko i wyłącznie serwisem Nano-Reef - choć na pewno przydały by się takie :mooning

pozdrawiam

Przemek

W pierwszej kolejności pójdą na ogień wiadomości PW

pozdrawiam

Przemek

Edytujemy, edytujemy... :whip

mintaj


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#333297 Grzegorz Dyzma :

Liczy sie liczba odslon a nie rzeczy do zrobienia i poprawienia.

Grzesiu - latasz od jakiegoś czasu ze szpileczką w ręku i wtykasz to tu to tam :mooning Uwierz mi że zmiany nadchodzą - a że wolno.... moja wina. Jak mi ten Pan wyżej zapłaci - będzie szybciej :p

PS: A wiesz że rosyjscy uczeni udowodnili za pomocą szpilki że ludzkie oko połączone jest bezpośrednio z pupą ? :whip


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam tylko, jaki jest sens dłubania w Seditio, skoro można przenieść forum na phpBB i większość bolączek się skończy?


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiero, a kto powiedział że Seditio :mooning ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.