Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kawa93

Ja nie dam rady w piątek :/ Także jeśli będziecie przekładać termin, jestem zdecydowanie za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już potwierdzam że w ten Piątek mi nie pasuje bo jadę do Ciechocinka i wrócę późnym wieczorem. Można by przełożyć na 25.03.2011 lub bliżej rocznicy pierwszego spotkania czyli 8.04.2011 może do tego czasu więcej osób się zdecyduję aby się spotkać przy piwku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie odwołuje... Łodzianie chyba jeszcze nie gotowi na nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin :cursin


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#336370 sPRYTny :

Spotkanie odwołuje... Łodzianie chyba jeszcze nie gotowi na nie...

Widziałeś jaka pogoda w Piątek była jeszcze nie jest zbyt ciepło żeby zrobić choćby Grilla, myślę że jak się ociepli to będzie więcej chętnych. W Piątek cały czas padało od Zgierza po Ciechocinek. Fakt że w budynku na na nas by nie padał deszcz ale wiosną wszystko budzi się do życia jak to mówią :help1 myślę że Kwiecień - Maj było by okej na takie spotkanie no chyba że chłopakom spotkanie przy piwie to za mało i by sobie chętnie potańczyli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337497 michalzgierz1989 :

Widziałeś jaka pogoda w Piątek była jeszcze nie jest zbyt ciepło żeby zrobić choćby Grilla,

Michał, przez Twoje foto-video na ostatnim spotkaniu kilku morszczaków nie chce już więcej brać udziału.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, jak się ociepli to ustalimy nowy termin. A ja poproszę kumpla a on w radiu zareklamuje to jest więc duża szansa że dużo więcej osób to usłyszy i się zdecyduję na spotkanie :help1 Internet nie jest tak dostępny jak by się wydawało jeszcze nie każdy ma do niego dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to macie już jakiś termin to i by Koluszki przyjechały????:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę :lol:

(o ile już nie będę na urlopie poza Łodzią)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę się dołączyć to też:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele wskazuje na to, że 6-7 jeszcze będę w Łodzi :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak ze przez pierwszych kilka dni bede w Łodzi i okolicach, mysle ze do 9/08 potem bede u rodzicow na dzialce kolo Łęczycy ale z doskoku moge byc w Łodzi byle nie w weekend 13-14.

Wolalbym jednak ustalic konkretne miejsce i czas - wtedy latwiej mi bedzie zaplanowac :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję 6 (sobota), godzina i miejsce konkretne w Łodzi do dogrania myślę. Ale dopasuję się do większości (jeśli takowa się pojawi ;)).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja wczoraj wróciłem z 2 tygodniowych wakacji więc na 100% mogę przyjść w lipcu czy sierpniu.


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 6-tego to może i ja dojadę.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję 6 (sobota), godzina i miejsce konkretne w Łodzi do dogrania myślę. Ale dopasuję się do większości (jeśli takowa się pojawi ;)).

kucze panie kiler, no nie dam rady w sobote. Jesli przylece samolotem to bede po poludniu i to rodzice beda mieli pierwszeństwo, a jak przyturlam sie samochodem to bede dopiero w niedziele. Bardziej myslalem o poniedziałku lub wtorku - wiem, wiem rano do pracy, ale w sobote to bedzie kiepsko. Wiecie, rodzice witaja chlebem i sola a ja, co, za sol podziekuje bo mam spotkanie posolonych ? :D


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie się spotkam ale może faktycznie zróbmy spotkanie w tygodniu, są wakacje i większość z nas na weekendy gdzieś wyjeżdża, griluje itp. w tygodniu wszyscy raczej pracują ale nikt nie mówi że trzeba się zaraz nachlać.

Co Wy na to?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oż, no to niestety ja odpadam - 8 z rańca wybywam z Łodzi. Zmylił mnie podany wcześniej termin, drogi Testerze :unsure: . Ew. zapraszam za Gostynin nad jeziorko :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie sobota, to ja też wypadam. To chyba będzie w tygodniu bo dotrze dwóch wiecej za to czterech zredygnuje? :rofl:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, przeciez moze byc w sobote. Wtedy po prostu mnie nie bedzie. Ewentualnie moge w niedziele cos zawalczyc.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapuchy do Skrzynek walisz?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blisko, ~10 km na wschód, nad j. Białe.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.