Skocz do zawartości
rj1307

Czy to aiptasia?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 90% pewności, ale wolę spytać bardziej doświadczonych. Szybko się chowa po dotknięciu.

Przy okazji, za ukwiałem po lewej widać trzy zielone kuleczki, macie podejrzenia co to może być?

post-12003-0-10886500-1306763374_thumb.jpg


8458_8701.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

wygląda raczej na majano,

a po lewej (te zielone kulki) to walonia, usuń delikatnie żeby nie pękła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na aiptazje piwo :) Natomiast @rj1307 musze Ci powiedzieć ze jest to jedno z ładniejszych zdjęć aiptazji na tym forum :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za błyskawiczną reakcję. Skałę mogę jeszcze wyciągnąć więc jakoś te paskudztwa wydłubię. ;)

... musze Ci powiedzieć ze jest to jedno z ładniejszych zdjęć aiptazji na tym forum :)

Dziękuję, to jest moje pierwsze zdjęcie na forum ale na pewno nie ostatnie :)


8458_8701.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też obstawiam na piękna aiptazie... co do walonii to nie jest to takie proste oderwać nie uszkadzając... u mnie jest kilka drobinek i nie widzę jakiegoś wielkiego buum... może lepiej na walonie mitraxa nasłać

tylko, że to chyba świeży zbiornik więc... lepiej usunąć mechanicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie będę zaczynał kolejnego postu to takim temacie dlatego napisze w tym, dziś z ciekawości oglądałem zbiornik co i jak z nim i tu nagle zobaczyłem taki o to lasek i czy to aby na pewno aiptasia, sry za zdjęcie ale rosną na środku zbiornika i ciężko ująć inaczej.

dscf1235f.jpg

Uploaded with ImageShack.us


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także wygąda mi na całkiem ładne stadko aiptasi.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz swiezy baniak to ni zadnej ryby czy krewetki niezapodawaj najlepiej strzykawka z wrzatkiem z RO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie baniak ma ponad 7 miechów ok zapodam jakiegoś brzydala


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lepiej kup sobie krewetki wundermani bo brzydal jest naprawde brzydki przynajmniej do ladnych nie nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę. Jest tak brzydki że aż ładny.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 sztuki tych krewetek jak je nie karmiłem to jadły, później nie chciały ich jeść bo karmiłem, jak znowu głodówkę dałem to zaczęły mi LPS'y podskubywać także albo brzydal albo może chelmona bym zakupił.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę. Jest tak brzydki że aż ładny.

Ja też uważam, że brzydal jest ładny. Fajnie przebiera tymi swoimi oczkami i merda płetewkami. Swojego bardzo lubiłem, ale zamiast zjadać aiptazje przestawił się na polipy montipor... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz swiezy baniak to ni zadnej ryby czy krewetki niezapodawaj najlepiej strzykawka z wrzatkiem z RO

prawie się popłakałem...uwierz mi i tak wróci...ja przerobiłem wrzące RO, wrzący kwasek cytrynowy, wrzący stężony wapń od ballinga, joes juice...i tak był come back...

brzydal zjadł aiptasie...i zoa:(

jedyne co pomogło to wygotowanie całej skały...

teraz też mam, ale 3 x l. kuekhentali trzymają populację w ryzach...tyle ode mnie


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zje Ci aptasie to potem montipory potem zoa a potem ?????? krewetki mam dwie i daly rade mam je pol roku i jakos mi aptasie nie powrocily kolega Wieczny ma rozkapryszone krewetki!! Tylko kreweteczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem plake rozyczek..kupilem krewetki-zniknely...(ukwial sie nie otwieral-wiec go podejrzewam)potem kupilem slimaki berghia..zaraz po wpuszczeniu przez chwile je widzialem,potem slad po nich zaginal,dwa dni po tym kupilem brzydala..zrzarl wszystkie slimaki(wiecie te male z plytka na grzbiecie)tylko plytki sie walaja po dnie,ale i rozyczek ubywa w oczach..pytanie czy to brzydal czy byc moze berghia dziala w ukryciu...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczne od zdjecia Bardzo ladne- co do brzydala to posiadam i jestem zadowolony bardzo dobrze sobie radzi z tym dziadostwem i nie zauwarzylem aby podjadal sobie jakies korale czy inne cuda tylko aiptasia i mrozonki .polecam


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.