Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz z tego co wiem to większość morszczaków jest zmotoryzowana i dla swojego akwarium mogą duuużo zrobić ;) to że ze Zgierza się do Pabianic w jedną stronę jedzie prawie pół godziny to w sumie nie jest problem jak masz na myśli dobro baniaczka ;)

Mikołaj pół godziny to musiał byś chyba przelecieć, bo nie przejedziesz w Godzinach szczytu do Pabianic,przez Łódź w pół godziny nie ma szans, ja z Kubą do Botii jak wyjechaliśmy po 14:00 tak na miejscu byliśmy przed 16:00 a z powrotem zeszło się że dojechaliśmy na 20:00 do Zgierza,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, daj już spokój z tym spamem, bo oczy bolą... Wyluzuj, nie chcesz, to nie jedź, nie sugeruj innym, po prostu odpuść i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną z życiem została tylko Botia, Marcin ma tyle serwisów że nie ogarniał tego czasowo i sklep stacjonarny został zamknięty, po osprzęt cały czas można się z nim umówić ale życia póki co mieć nie będzie i jak zwykle Łodziaki mają pod górkę albo Równa albo wycieczka do Warszawy :)

to co w Łodzi jest dostępne

Rybarium (bez życia)

Botia

Parę Rybek w Leopardusie (CH Tulipan)

oraz Internetowe Star Fish i Euro Akwarium :)

w Planie do Otwarcia

Coś w Centrum Łodzi (słodkowodne i Morskie)

i Pabianice kiedy dokładnie nie wiem

a zastanawia mnie czy jakieś osiedlowe sklepy Zoologiczne w Łodzi mają jakieś Ryby Morskie na wystawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną z życiem została tylko Botia, Marcin ma tyle serwisów że nie ogarniał tego czasowo i sklep stacjonarny został zamknięty, po osprzęt cały czas można się z nim umówić ale życia póki co mieć nie będzie i jak zwykle Łodziaki mają pod górkę albo Równa albo wycieczka do Warszawy :)

to co w Łodzi jest dostępne

Rybarium (bez życia)

Botia

Parę Rybek w Leopardusie (CH Tulipan)

oraz Internetowe Star Fish i Euro Akwarium :)

w Planie do Otwarcia

Coś w Centrum Łodzi (słodkowodne i Morskie)

i Pabianice kiedy dokładnie nie wiem

a zastanawia mnie czy jakieś osiedlowe sklepy Zoologiczne w Łodzi mają jakieś Ryby Morskie na wystawie

z tego co wiem to w CYKADZIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym nowym sklepem?

Ani widu ani słychu.

Jakieś wieści?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman wiesz jak jest :) dużo osób wie ale nikt powiedzieć nie chce :)

To tak jak z tym powiedzeniem: pierdnąć nie ma komu ale wąchać to by wszyscy chcieli :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Pabianicach to jakiś "Kuba" to otwiera a kiedy będzie to otwarte tego nie wiem oraz gdzie to dokładnie będzie bliżej czy dalej też nie wiem tylko tyle wiem że ma być wszystko po trochu

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba już się gdzieś indziej przeniósł i nie wiadomo czy są to nadal Pabianice czy jednak już nie :) a wiem bo rozmawiałem z chłopakami w A... :)

może kiedyś taki sklep jak choćby ten Aqua Medic w Warszawie ujrzymy w Łodzi :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie ten sklep czy nie :rant:

Podobno we wrześniu ma być otwarty ? akwarium wystawowe na wejściu ma 5,3 m długości.


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium wystawowe na wejściu ma 5,3 m długości.

Czyli coś tam jednak wiadomo ;) To już coś ;)


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie ten sklep czy nie :rant:

Podobno we wrześniu ma być otwarty ? akwarium wystawowe na wejściu ma 5,3 m długości.

Czekamy wszyscy z okolicy. Proponuję nazwać go "Yeti" - wszyscy o nim już słyszeli, ale nikt go nie widział. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś go na pewno zobaczymy :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a czasem to nie Ty otwierasz salon akwarystyczny?

Coś mi się o uszy obiło że gdzieś w Pabianicach, w bloku na parterze i że wejście ma być schodami przez balkon.

Że jakieś tam już ogromne akwaria widać, jakieś mocne niebiańskie światła na pół ulicy.

Ty jesteś cicha woda, przyznaj się.


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ,brzegi rwę i to nie tylko :p żadnej okazji nie przegapię ;) ale to inny temat i nie to forum :)

Światło bije do skrzyżowania ,gapiów przed balkonem nie brakuje ,nikt z pusta ręką ode mnie nie wychodzi ALE TO NIE JA ,choć żałuję ale w przy moim trybie życia chyba bym tego nie ogarnął :)

a zbiornik widokowy podobno jednak ma 5,5 m długości ,czas pokaże kiedy i gdzie ,choć sam jestem ciekaw ;)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik pokazowy cały czas rośnie, podobnie jak napięcie przedotwarciem


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zajrzy na Ulicę Ossowskiego 44a w Pabianicach, to coś tam ujrzy :) ale więcej nic nie mówię, na Allegro również są już Aukcje z tego źródła powystawiane :) na razie z Komentarzami się wstrzymajmy, adres jest tylko dla tych osób którzy mają zapotrzebowanie na życie do zbiornika :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę i spoko czekam na Big Open :) może grill a i jakaś laska ma coś zaśpiewać , w końcu największy salon akwarystyki morskiej będzie w moim mieście :smiling:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to byłby najbliższy sklep z morszczyzną...

Daj cynk Piotrek jak już będą mieli otwierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dołączam się do listy niecierpliwie oczekujących:) a z tego co słyszałam to jest na co czekać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, jak otworzą to jedna osoba dostanie porządny opier..... Bo umówiłem się jak z dorosłą osobą że przyjadę i żeby poczekał, bo jadę tramwajem, to oczywiście jak już dojechałem to sympatycznego kolegi nie zastałem, a osoba która akurat tam była jakaś taka nie Kumata niby kluczy nie miała, nie wiem ale jak będą tak robić to na pewno ludzie stracą zaufanie, a Lokalizacja może blisko jest do Łodzi, ale najczęściej tak się trafi że spod IKEI, trzeba sobie spacerkiem iść a mi się akurat tak trafiło że nie było 41, a w porównaniu do 46 i 16, Jeździ rzadziej Pabianice są znacznie większe od Zgierza a mają tylko jedną Linię Tramwajową , a Zgierz ma dwie Linie choć jest mniejszy, nawet żeby było śmieszniej to Konstantynów też ma dwie , dla osób nie zmotoryzowanych może być problem, ale jak już złapie się 41 to wysiadamy na Przystanku "Warszawska - Duży skręt" po czym dochodzimy do Ulicy Myśliwskiej i prosto tą ulicą do ulicy Ossowskiego, brama obita Deskami i płot też jest z takich charakterystycznych desek, jeśli chodzi o wielkość obiektu będzie to największy sklep w Łódzkiem, jednak nie przekroczy tej bariery największego w Polsce bo budynki nie są aż takie duże, tak jak napisał Piotrek cierpliwie czekamy na oficjalne otwarcie które być może już w przyszłym tygodniu, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaka będzie "jakość" życia i ceny :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Michał racje ,to nie w porzo że Pabianice mają tylko jedną linię tramwajową , choć są większe od Zgierza , zawsze mnie to bulwersowało :rant: ale za to jest 5 linii bus :) nie wiem jak jest w Zgierzu ?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.