Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za miłe klika chwil. Miło było wszystkich Was poznać :)

Kacperek i Seba


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z fotkami? Bo mam kilka ;)

My też dziękujemy i pozdrawiamy. Co prawda z doskoku i krotko...a szkoda. U nas niestety Matylda rządzi ;) Nie mielismy komu jej sprzedać na sobotę....ale i tak było fajnie!

A.


Reaktywacja 08.2010 - A&N Reeftank

sygnat1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się nie wstydź tylko wstawiaj tongue.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Piotrkiem również dziękujemy za wczorajszy wieczór, miło było poznać wszystkich i spędzić razem te kilka chwil.

Pozdrawiam Jola

VDR hehe jesteś wielki :D

Luft tobie też wielkie thx że wytrzymałeś z nami prawie do świtu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że wszyscy cali i zdrowi - byli i wrócili ... :unworthy:

Zlotowicze oczywiście awansują do miana Szlachcica bo słyszałem że pasowanie było kilka razy. :thumbup:

Gdybyście mieli jakieś fajne "ocenzurowane" fotki możecie mi je wysłać a ja je załaduję do naszego profilu na FB.

Ave :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam fotkę ze zlotu a raczej pamiątkę :thumbsup: piękna rzecz i :unworthy: dla tomasza za zrobienie identyfikatorów.

A tak wyglądał

obraz046h.jpg

Uploaded with ImageShack.us


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie umyć i już na spokojnie zasiąść przed komputerem więc skrobnę pare słów więcej ;)

Wielkie dzięki za zlot, powiem szczerze że czułem że będzie ok i się pomyliłem, było jedwabiście. Taka masa pozytywnie zakręconych osób w jednym miejscu to coś niezwykłego. Abstrahując już od alkoholu i wszystkiego co z nim związane chciałem w szczególności podziękować ArkowiF za nakręcanie mega dobrej bomby, w zasadzie regularnie sikałem ze śmiechu, Włodzimierzowi, Tomaszowi i Kiflu za cierpliwe odpowiedzi na męczące pytania newba - czyli moje, Luftowi za cierpliwość względem stada oraz żonom Inmara i Kmirka za transport mojej osoby do sklepu i również cierpliwość.

Ogólnie jeszcze raz pozdrawiam kominową inteligencję, po której można się spodziewać wszystkiego :)

Gotti


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Już po urodzinach małego Miśka.

Fajnie było Was wszystkich poznać.

Czekam na Milówkę:)


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też melduję się z rodzinką. Miło było Was poznać i zobaczyć. Lufcik dzięki za organizację i całą resztę. Co mogłem to pomogłem i jeśli będę mógł pomóc to pomogę. Pozdrawiamy wszystkich!!!


Jest ok. 250L w obiegu, cyrkulacja: 1x6095, obieg: ER 3700, deltec sc1455, światło: 4x24W, dolewka.

Start: 04.11.2010, zmiana: 12.2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem krótko, ale jednak. Najfajniejsze jest to, że teraz do nicków które znałem tylko z ekranu komputera mogę dopasować twarze. Pozdrawiam i do następnego razu.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu i Kasztelan :D:thumbup:

P.S.

...a który to tak nogi ketchupem wysmarował? Gotti? :lol:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo, to ja, wypadek przy pracy, to się wytnie ;) Ranka mała, a juchy utoczyło się sporo ;)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz rozdrap i do solanki włóż :thumbsup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 80 PRO


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kawie czy herbata właśnie spiewali swingujacy mężczyźni, a wśród nich chyba Jarek (Warszawa), albo mi sie wydawało :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się rzuca w oczy to uśmiech na waszych twarzach :) Czujecie się 'naladowani" po tym zlocie? Właśnie dlatego warto jeździć, mi nie było tym razem dane, ale bedą jeszcze inne zloty, ważne że choć jeden z "pierwszaków" przyjedzie raz jeszcze, to bedzie znaczyło że zlot wypalił :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się rzuca w oczy to uśmiech na waszych twarzach :) Czujecie się 'naladowani" po tym zlocie? Właśnie dlatego warto jeździć, mi nie było tym razem dane, ale bedą jeszcze inne zloty, ważne że choć jeden z "pierwszaków" przyjedzie raz jeszcze, to bedzie znaczyło że zlot wypalił :)

Jam pierwszakiem jest. No i bez pierdół, w zasadzie czekam na następny :D

A co do tego naładowania, to paradoksalnie nie... Dokładnie chodzi mi o to że jeśli spędzasz 3 dni w tak zajebi#$!m towarzystwie, to potem ten klasyczny powrót do codzienności, zwłaszcza dla mnie jest trudny. Rzeczywistość i koloryt zlotu po prostu strasznie kontrastuje z szarością dnia codziennego. Nie wiem w sumie czy dokładnie sie wyraziłem, no ale tak sie u mnie sprawy mają...

Pozdro

Gotti


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A co do tego naładowania, to paradoksalnie nie... Dokładnie chodzi mi o to że jeśli spędzasz 3 dni w tak zajebi#$!m towarzystwie, to potem ten klasyczny powrót do codzienności, zwłaszcza dla mnie jest trudny. Rzeczywistość i koloryt zlotu po prostu strasznie kontrastuje z szarością dnia codziennego. ...

no u mnie jest dokładnie tak samo. to jeden, jedyny "minus" takich zlotów.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minus jest jeszcze taki ze ja jestem w Płocku a moja "cytryna" w Warszawie


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.