Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi


Jest ok. 250L w obiegu, cyrkulacja: 1x6095, obieg: ER 3700, deltec sc1455, światło: 4x24W, dolewka.

Start: 04.11.2010, zmiana: 12.2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze pod moja nieobecność ruch w temacie ogromny :)

do poniedziałku przyjmuje rezerwacje na noclegi i jadło.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek 19 września listę z zamowionymi posilkami wysyłam do jazzpola, zamykając tym samym tą listę.Posiłki zarezerowali:

Tester, Nika, ArekF, Wieczny, grzybsonik, Inmar, Kmirko, Włodzimierz, Calee, Krzysiek L

Lista oficjalnych zlotowiczów:

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. ArekF

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l

11. Jola75 + 1

12. Inmar + Inga

13. Peniek

14. sebakami + osoba towarzysząca

15. Ania, Norbert i Matylda

16. Calee + rodzinka

17. kmirko + Beata

18. Tester

19. Morog (zaliczka zapłacona)

20. Nika (zaliczka zapłacona)

21. Wieczny

22. zlota raczka + zona (probowalem blu ale sie nie daje :/)

23. helmofon +zona ( jeszcze miesiac czasu ale na pewno ich namowie )

20 osob na 2 noce, 3 na 1 noc, 10 gościnnie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot w liczbach:Na 2 noclegi 23-25 wrzesnia mam potwierdzone 21 osóbZ soboty na niedziele 3 osobyWyżywienie piatek 23 wrzesniaobiad x 7kolacja x 9Sobota 24 wrzesniaśniadanie x 9obiad x 13kolacja x 4niedziela 25 wrzesniaśniadanie x 11także kto ma jeszcze ochotę jechac na zlot to zapraszam, ale prosze osobiscie sobie zalatwiac w/w sprawy bbezposrednio w schronisku.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci bez "żarełka" zupą piwną mają się żywić:thumbsup:

A tak na poważnie. O której się meldujecie w ośrodku? Bo nie wiem jak jechać. Mogę być już koło 10.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyjazd samochodem z Wrocławia o 5 rano, wiec o 10 mogę już być, i tak pewnie bedzie...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 am ? Ja niestety chyba przyjade bez Basi, troche sie skomplikowalo i nie wiemy czy bedzie miala urlop, ale jeszcze walczymy.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 am ? Ja niestety chyba przyjade bez Basi, troche sie skomplikowalo i nie wiemy czy bedzie miala urlop, ale jeszcze walczymy.

no to walczcie. trzymam kciuki!

co do godziny przyjazdu, to ja mysle byc kolo poludnia, zalezy jak mnie kolej przytransportuje do Wawy.

Doba hotelowa teoretycznie zaczyna sie od 14. Sądząc po posiłkach i miejscach skąd ludzie jadą z pewnością na sniadanie nikt nie dojedzie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A załatwiłeś coś z niedzielą by chociaż do popołudnia można było zostać ? Obiadów im się wtedy coś sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR walczcie!!! Ja w zależności od pogody będę pomiędzy 15-18. Do zobaczyska.

ps. Wie może ktoś gdzie można się zaparkować przy wisłostradzie niedaleko starówki proszę info na pw?


Jest ok. 250L w obiegu, cyrkulacja: 1x6095, obieg: ER 3700, deltec sc1455, światło: 4x24W, dolewka.

Start: 04.11.2010, zmiana: 12.2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to tarnow odpada :( ale na zimowym bedziemy na 100% :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 am ?

Yup, już 10 AM, lub coś koło tego, zależy od sytuacji na drogach...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i pomyślcie o jakiś gadżetach na loterie. Zlocik szykuje sie kameralny ale mysle ze taki maly akcencik w sobotni wieczor kiedy bedzie wiekosc morszczakow fajnie dopełni całości wydarzenia. Sam wezme kilka rzeczy. Takze jak macie cos czego nie potrzebujecie lub macie za tyle zeby sie podzielić to weźcie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda,że nie uda mi się wyrwać na spotkanie z Wami :rant:

Mam nadzieję że zabawa będzie przednia,z resztą musi być bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś włożył tyle trudu w organizację zlotu co @luft :clap: Bawcie się dobrze i nie przesadzajcie z napojami wyskokowymi :harhar: pozdro dla wszystkich i do zobaczenia przy następnej okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie melduje ok 17 chyba ze cos nieoczekiwanego sie stanie, bo o jakims szkoleniu slyszalem dzis w firmie


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia ... Szkolenie ... A potem MMS z wynikiem 4,5 o/oo :harhar:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi przywiezc z 20cm santoprenowego wezyka do chinskiej pomki dozujacej?

Wyszukaj aukcję,ja zakupię i przywiozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam prowadzic tym razem szkolenie dla kolegów z firmy,

a co w tym trudnego: nalewasz i wypijasz- poradza sobie beze mnie


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zamówienia na Łomżyńskie piwko? mam zamiar wpaść tylko na piątek i tak z gołą ręką nie wypada :D

Pozdrawiam

Mariusz


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.