Skocz do zawartości
sPRYTny

V Łódzkie spotkanie morszczaków 06/10/2012 - Tawerna

Rekomendowane odpowiedzi

Może i Turek zawita ale nic nie obiecuję.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi się dwie szczepunieczki (dosyć małe, 2-3 cm max) Poccilopory damicornis - czy może ktoś reflektowałby na nie (gratisowo)?

Wygląda mniej więcej tak: http://www.meerwasse..._w8q1Mfzybu.jpg

Edytowane przez ejerzyk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek trzymaj dla mnie, po Nowym Roku będę brał sporo z tych Twoich szczepek :) niech sobie rosną już dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za cztery miesiące odłamię Ci jakąś gałązkę, a teraz mam z nimi problem, bo je czasem babka zakopuje... Trochę kiepsko u mnie z miejscem dla nich, a jak będą tak stały na dnie, daleko od światła, to za bardzo nie urosną.

Edytowane przez ejerzyk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może też się przyłączę :)

W sensie, że przyłączysz się do zlotu, czy masz ochotę na szczepkę Pocillopory? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To ja bardzo chętnie się zajmę Pocilloporką - wreszcie będę miał trochę czasu zająć się zbiornikiem i przywrócić do stanu oglondalności więc szczepki mile widziane ;)


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś chce trochę chwastu - xeni - to proszę pisać lub dzwonić - rozrosło się to niesamowicie :)


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jestem pod znakiem zapytania , jestem na antybiotyku więc nie wiem czy przybędę ...


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jestem pod znakiem zapytania , jestem na antybiotyku więc nie wiem czy przybędę ...

To zleź z niego i przyjdźcie razem :rofl:

A tak na poważnie - wracaj szybciutko do zdrowia !

I jak będziesz miał możliwość to ubierz się ciepło wpadaj - gorącej herbaty się napijesz i będzie dobrze :)

Edytowane przez Piostu (wyświetl historię edycji)

Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie w rejonie całej ulicy mickiewicza/piłsudskiego koło 17-18 (raczej bliżej 18) ?

Mam mecz w sobotę i nie mogę tego przełożyć i jedyna opcja to jak będę wracał to bezpośrednio z meczu na lokal uderzyć...ale będzie łatwiej jak ktoś mógł zabrać po drodze :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie spojrzałem na mapę i rzeczywiście :D

coś mi sie ulice pop$*%(@y i myślałem, że to dalej w stronę rzgowskiej :D

no ale może ktoś przez przypadek będzie jechał :p


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turek nie dojedzie niestety :veryangry: muszę pomóc przy przeprowadzce -_-


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś będzie chciał Filmy które Emituje Planete to będę miał Pendriva to będzie można zgrać jak ktoś ma laptopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi go widzieć, bo nie wszyscy przeglądają to Forum, ja jeśli Paweł nie będzie jechał to też raczej nie dojadę tramwajami po nocach się nie będę tłukł w taką pogodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi go widzieć, bo nie wszyscy przeglądają to Forum, ja jeśli Paweł nie będzie jechał to też raczej nie dojadę tramwajami po nocach się nie będę tłukł w taką pogodę

Nikt nie napisał, że każdy musi widzieć... - nie wiem skąd w Tobie ta misja powiadomienia całego wszechświata ;) Jeżeli ktoś ma ochotę, to serdecznie zapraszamy, bo na pewno będzie fajnie, ale jak nie chce albo nie może to trudno, nic na siłę. Oczywiście, że fajnie, żeby o spotkaniu wiedziało jak najwięcej morszczaków, ale bez przesady!

Ale masz rację, nie poświęcaj się aż tak bardzo, żeby tramwajem w ten tajfun jechać. :) Ja przyjadę autobusem to może jakoś mnie nie zmyje i nie wywieje, a jak mi korona z głowy spadnie i diamencik wypadnie, to sobie szkiełko wstawię. ;) A "po nocach" i tak nie będzie widać, że go brakuje... :queen:

Może jednak wpadniesz? :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę już na miejscu około 17:40 - 45, bo akurat tak mi autobus pasuje, a nie chcę się spóźnić, żeby rezerwacja nie przepadła. Jeżeli ktoś ma ochotę być wcześniej, to zapraszam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.