Skocz do zawartości
SkoczekPL

Targowisko - mała zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał, bardzo dobrze zrobiłeś. :thumbsup: W końcu niektóre ogłoszenia przestaną kłuć w oczy. Nie rozumiem, czemu co po niektórzy się gorączkują, że w końcu będzie trzeba porządne ogłoszenie wystawić? Taka formuła panuje również na innych forach (na przykład na leonclubie, gdzie też jestem) i sprawdza się znakomicie. Gdyby od początku panowały takie zasady, nikt by się nawet nie zastanawiał ani nie mówił o jakiejś niesprawiedliwości. A co do "zarzutów" pierwszeństwa zakupu dla moderatorów - a czemu by nie? Niech to będzie chociaż jakaś nikła forma rekompensaty za czas poświęcony na utrzymanie porządku na forum.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlbym dalej,

niech moderatorzy kupuja od razu, z automatu i potem robia z tymi cukierkami co chca  :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wystawię swoje przechodzone świetlówki za dwie stówki sztuka, to żeby też musieli kupić :thumbsup:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z premiero w 100% ja akurat notorycznie korzystam z forum jeepa i tam sytuacja jest podobna. Jest regulamin co ma być, ogłoszenie jest zgodne, idzie w świat, sprzedający nie umie przeczytać ze zrozumieniem regulaminu, ogłoszenie czeka w kolejce.

Ale oczywiście zdarzają się użytkownicy, którzy uważają, że regulamin ich nie dotyczy.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alescie se temata znalazły przekupy jedne! :) Ja popieram Staniego! Będę kupował jak leci, wszystko :D kredyt tylko jakiś wezmę :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przeniosę swoje zużyte świetlówki z oddam do sprzedam.

Po 200 za sztukę, admini szybko bo są tylko dwie :rofl:


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn że admin będzie zobowiązany kupić każdy towar ktòry nie znajdzie nabywcy? Dobrze zrozumiałem? Jak tak to bardzo mi się to nowe zarządzenie podoba. :thumbup:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko o co chodzi z tymi cukierkami, przejrzałem całe targowisko i tylko coś do akwarystyki, a liczyłem że tanio kupię lekko używane landrynki.

Co do zmiany- jestem na tak : )


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Wy świrki jesteście :)

@jacekberetłódz

Jak działa no jak, normalnie :) Już kilka osób się przekonało i chyba nie narzeka. Oczywiście nie jest to automatem - nie każdy z nas jest 100% czasu dziennie na forum.

Ja teraz byłem w delegacji i przyznaję że byłem mniej na forum - przez co niektórzy czekali nawet i dwie lub trzy godziny. Ja akurat mam powiadamianie mailem że coś czeka do akceptacji, jeśli moi koledzy będą chcieli to też tak będą mieli.

A niedługo dodamy coś, coś poprawimy i będzie jeszcze lepiej - na pewno i WY (sprzedający) i My moderujący - będziemy zadowoleni i mniej zmęczeni :)

PS: Dziś wysłałem pismo do Providenta i jak mi dadzą kasę to otworzę komis z towarem z naszego targowiska :harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło trochę czasu, mam nadzieję, że użytkownicy forum są zadowoleni ze zmiany? Myślę, że nikt nie musiał czekać za długo na akceptację posta?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ist gut, Andrzej :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś problem jest z forum? Napisałem temat na targowisku 50minut temu i nie ma :question:

Już jest :) troszke to trwało :X

Edytowane przez Nemezis (wyświetl historię edycji)

LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś problem jest z forum?

Niee, forum działa i ma się dobrze.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemezis, czasami trzeba chwilkę poczekać, admin też człowiek, obiad czasami musi zjeść, popracować, dzieckiem się zająć, akwarium wyczyścić... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ta zmiana godzi w wolnosc slowa i liberalne podejscie do wolnego rynku. uwazam, ze dopoki takie posty (bez ceny i zdjecia) znajdowaly kupcow, dopóty powinny sie pojawiac. dla mnie ta modyfikacja to jak by nie patrzec mieszanie sie modow w nieswoje sprawy. ja nigdy nie wystawialem nic na targowisku bez ceny i zdjecia, ale nie popieram tej zmiany. Niedlugo bedziemy musieli czekac na akceptacje kazdego posta. i wogle nie dla ACTA tak pooza tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ta zmiana godzi w wolnosc slowa i liberalne podejscie do wolnego rynku. uwazam, ze dopoki takie posty (bez ceny i zdjecia) znajdowaly kupcow, dopóty powinny sie pojawiac. dla mnie ta modyfikacja to jak by nie patrzec mieszanie sie modow w nieswoje sprawy. ja nigdy nie wystawialem nic na targowisku bez ceny i zdjecia, ale nie popieram tej zmiany. Niedlugo bedziemy musieli czekac na akceptacje kazdego posta. i wogle nie dla ACTA tak pooza tym :)

Dla niektórych użytkowników śmiało można byłoby coś takie zastosować , zobacz Rafał jaka świetna podpowiedź :thumbsup:


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co chcecie Rafałowi 3 etat w pracy załatwić?? :D toż to jego pani nie będzie miała z niego żadnego pożytku :harhar:


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek zostanie smutnym panem i bedzie cenzurowac nano reef. hehe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KIDULT

"...dla mnie ta modyfikacja to jak by nie patrzec mieszanie sie modow w nieswoje sprawy."

Moim zdaniem nie bardzo, bo "sprawą" mod-ów jest m.in. utrzymywanie porządku na forum. Sprobuj wystawić coś na alledrogo.pl bez zdjęcia i ceny :)

"Niedlugo bedziemy musieli czekac na akceptacje kazdego posta..."

Długo, na takie coś to będziecie musieli długo czekać :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak Was kocham :unworthy::welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję aby obligatoryjnie w opisie tematu dodawać miasto lub województwo i opcje wysyłki, np.

Szczecin - odbiór osobisty lub Poznań - odbiór osobisty i PKS, dużo czasu dodanie takiej informacji nie zabiera a ułatwi przeglądanie ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu? ułatwi każdemu? może jeszcze na tacy podać?

Fajnie by było żeby targowisko kwitło i był duży wybór ale wyobraź sobie że nie każdy ma czas na bzdety i bujać się,zwłaszcza że wielu koło 50 zarabiający grube siano woli coś wywalić do śmieci niż oddać za pół ceny 50zl i się bujać z wystawianiem.Nie dogodzi się każdemu.

Czasem kupno czegoś tanio jest dla kogoś ważniejsze niż dla innego sprzedaż.Trzeba robić tak by się chciało człowiekowi wystawiać - zachęcać , gdy nie będzie sprzedających to znikną kupujący ci są na 2 pozycji. :welcome:

Dziękuje za szybkie skasowanie x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu? ułatwi każdemu? może jeszcze na tacy podać?

Fajnie by było żeby targowisko kwitło i był duży wybór ale wyobraź sobie że nie każdy ma czas na bzdety i bujać się,zwłaszcza że wielu koło 50 zarabiający grube siano woli coś wywalić do śmieci niż oddać za pół ceny 50zl i się bujać z wystawianiem.Nie dogodzi się każdemu.

Czasem kupno czegoś tanio jest dla kogoś ważniejsze niż dla innego sprzedaż.

Chyba czuje Twój przekaz podprogowy :coffee: Restrykcje targowiska mają służyć zabezpieczeniu interesów kupującego, żeby nie bylo pozniej niemilych kwasów na forum. Także dywagacje nt. co kto ma i wyrzuca do kosza na nic się zdadzą. Twoj przedmówca wyraził życzenie żeby w ogłoszeniu bylo wiecej informacji - wiadomo, że jak każdy wpisze w temacie, czy podtemacie miejscowosc, wysyłka to przyciąga docelowych zainteresowanych i przeciwnie - gdy brak tych informacji, a tytuł zawiera "sprzedam takie coś" :D To wszystko było już wałkowane i wraca jak bumerang więc nie ma co się oburzać, a jedynie wystarczy pomyśleć i robić tak, aby wszystkim tutaj żyło sie lepiej :)

Pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zaczynaja irytowac ogloszenia na targowisku od gosci ktorzy maja 10 postow i wszystkie na targowisku.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.