Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Czym sie zajmują użytkownicy z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby to coś zmieniło, gdyby zleciał z 50 metrów, tfu tfu odpukać. Ważne że z zabezpieczeniem. Na pewno montuje też anteny, ta sama ekipa co montuje radiolinie montuje też anteny. Fajna robota, dawno dawno temu robiłem prakykę jako Technik BTS, ale na górę nie wchodziłem, ze względu na brak papierów i lęk wysokości.

Dobra, korzystając z okazji,trochę o sobie. Byłem w życiu już: dealerem ERA GSM, a potem PLUS, serwisantem sprzętu komputerowego, kierownikiem zmiany w dziale kontroli jakości Mercedesa w Sindelfingen, pracowałem w FaunaMarin, później prowadziłem dział akwarystyki i terrarystyki w ZooUndCo (ten sklep z akwarium rafowym 22000 litrów) obecnie administruję przychodnią stomatologiczną mojej żony, pracuję na pół etatu w WhiteCorals - jednym z większych importerów korali w Niemczech, projektuję strony internetowe i fotografuję - ale to sporadycznie.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to aktualnie jestem bezrobotny, gdyż u nas pracy praktycznie nie ma... i jak nie ma pracy to i nie ma akwarium :wallbash: Ciągle tylko w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to aktualnie jestem bezrobotny, gdyż u nas pracy praktycznie nie ma... i jak nie ma pracy to i nie ma akwarium :wallbash: Ciągle tylko w planach.

wiem co czujesz, ale wiedz jedno - kryzys i bezrobocie to mit - patrząc szerzej, zmieniając coś w życiu można odwrócić kartę i szczęście się do Ciebie uśmiechnie - łap je z wielką determinacją i pracowitością. Życzę dobrej pracy i realizacji fajnego baniaka.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co czujesz, ale wiedz jedno - kryzys i bezrobocie to mit - patrząc szerzej, zmieniając coś w życiu można odwrócić kartę i szczęście się do Ciebie uśmiechnie - łap je z wielką determinacją i pracowitością. Życzę dobrej pracy i realizacji fajnego baniaka.

Nie powiem że nie, ale już raz chciałem odwrócić kartę. Wierzyłem ze się uda założyłem sklep zoo i co ?

Długi do tej pory, na szczęście się nie martwię biorę życie

jakie jest :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja :) Ja ma dwa światy:szary, w ktorym jestem pośrednikiem nieruchomości i na codzien uzeram sie z ludzka glupota :) i ten kolorowy i fajniejszy gdzie mam wlasna firme produkujaca elementy do lalek artystycznych :)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś usłyszałem, że praca jest dla biednych ;) pewnie teraz narażę się wielu osobą, ale tego będę się trzymał ;) a tak serio to wszelkie prace na wysokościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było:)

http://nano-reef.pl/...ownicy-z-forum/

Może jakiś admin połączyłby wątki?

Edytowane przez Qlfon (wyświetl historię edycji)

Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzik

A ja jestem kierowcą i przewoze ładunki nadgabarytoweB-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Niestety przedłuzam cierpienie. Jestem pielęgniarką opieki długoterminowej,czyli zajmuję się pacjentami w stanach ciężkich, przewlekłych. Musiałam założyć firmę jednoosobową i jest bardzo wesoło,szczególnie jak nfz obcina pensje. ;) Marzę o zmianie zawodu ,np. na zawodowego wyrywacza trawki z puzli chodnikowych ;) .Dwa noże,mrozona kawa,sloneczko i pełnia szczęścia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli potrzebujecie rury stalowe, to zapraszam do mnie :)

A z zawodu jestem materialoznawca. I czasem az mnie zeby bola jak czytam tu o roznych kwasowkach, nierdzewnych itp itd :D


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budowlaniec :D


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się ujawnię z czego obecnie żyję... zatem praca wykonywana obecnie... Zaopatrzeniowiec w branży mleczarskiej, a co za tym dalej się kryje budowlanej, samochodowej, hydraulicznej, elektrycznej, labolatoryjnej, ogrodniczej i wszystko co tam w firmie potrzebują. Z wykształcenia Ekonomista z doświadczeniem w kontroli finansowej :) obecna praca z wyboru zmiany miejsca zamieszkania i zderzenia z rzeczywistością małomiasteczkowości. Ale tu żyje się wolniej spokojniej... nikt mi nad głową nie stuka, puka i mam przestrzeń wokół siebie. A że uważam się jeszcze za młodego, to może kiedyś coś innego znowu zacznę robić- ale narazie mam stałą pracę bez opóźnień z wypłatami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem kierowcą w ruchu międzynarodowym ale już szukam czegoś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie w piatek wróciłam z Urzędu Pracy. 3 wizyty w ciagu roku, i jest ubezpieczenie. Oczywiście szukam pracy od dawna,ale starej baby nikt nie chce zatrudnić.

Ostatnio pracuje jako sprzątaczka biura, sklepy itp. (tu wiek i płeć nie przeszkadza).

Jak są zlecenia to strony www, animowane banery i inna grafika. (tu wieku i płci nie widać bo on-line ) Czasem korepetycje z biologii, ale ponieważ nie jestem czynnym egzaminatorem to z tym gorzej.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalista ds logistyki i importu - głownie kierunek Far East :) 5 godzin dziennie z Azjatami to jest to mowie Wam :)



POPRZEDNIE SZKŁO: tutaj

OBECNE SZKŁO: tutaj
* 150x55x55cm, sump120x40x43cm *
* ATI Sunpower 8x54W *
* odpieniacz DIY by Erni na pompie DC3000 "
* start na 20kg suchej Marco Rocks + 15l Siporax *
* refugium *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja handluję taśmami transporterowymi dla górnictwa:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a ja wychowuje dziecko, a poza tym pomagam mężowi w firmie - mamy knajpkę i regeneracje turbosprężarek samochodowych, więc w razie awarii turbiny zapraszam na priv ;)


angela-forum.jpg

8623_8864.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na nich jeżdżą choć nie wolno.

Słyszałem, słyszałem:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

handlowiec a w wolnym czasie odklejeniec wędkarz i hodowca ptaków :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

handlowiec a w wolnym czasie odklejeniec wędkarz i hodowca ptaków :p

Witam

To ja mam chyba najlepiej - po 45 latach pracy odpoczywam na emeryturze przy akwariach ( już ponad 8 lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jo mom firma rodzinno. Jo zajmuja się administracją budynków i obsługą terenów zewnętrznych + reklamy. A mój brat zajmuje się wszelkiego rodzaju instalacjami WOD-KAN, C.O, GAZ, KLIMA, POMPY CIEPŁA i instalacje solarne.

http://ppuhprometeusz.pl

Jak by ktoś coś potrzebowoł to PV na materiał momy fajne zniżki za browarka sie podziela :cheers:


Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.