Skocz do zawartości
Tester

Mecz Polska-Anglia - będzie się działo...

Rekomendowane odpowiedzi

mecz jest o 20:45 na TVP1 :D to można śmiało oglądać.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu sobie nadzieje robić będzie jak zwykle ze przegramy a komentatorzy będą mówić że nie tym razem tylko może następnym i tak kolejne lata lecą a wyników brak


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zniechęcać do siebie ludzi, ale swoja opinie wyraże :p

Polska piłka nożna, a może i na świecie - nie wiem, to już nie sport. To machina polityczno-finansowa. Ostatnio dołączyła do zabawy też mafia która ładnie "zarządza" kibolami według własnego uznania. No bo jak trudno zarządzać bezmózgą masą testosteronu ::)

Szczerze chciałbym pasjonować się piłką jak mój brat np. ale dla mnie to jak wrestling czy Polska polityka. Sztuczne, słabe i bez większego sensu. Zazdroszcze ducha sportu np Irlandii. Chociaż byłem bardzo mile zaskoczony a wręcz zszokowany postawą Polaków podczas euro bo spodziewałem się wstydu na calą europę ;)

Fajnie by było jak byśmy wygrali ale koniec końców jest mi to obojętne :)

Pozdro


5968_6061.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt sobie cenię swój czas, aby poświęcić półtorej godziny na oglądanie bandy miernot.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie prezentują najwyższego poziomu , ani nie osiągają wyników których byśmy sobie wszyscy życzyli , ale mimo to taki mecz trzeba zobaczyć i poświęcić te dwie godzinki kibicując NASZYM , bo przecież chyba wszyscy jesteśmy Polakami .... chyba ?


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja juz sie przygotowuje na powrot z knajpy....

Polacy nic sie nie stalooooo.....


450L + 130L sump, odpieniacz APF600, 2x Koralia 4 + 2x Koralia 5, obieg Deltec HLP 4040, 240W LED, 60kg LR, 20LS

Moje male morskie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahha INŻYNIERY BUDOFLAŃCY zbudowali stadion z dachem i mają moczary zamiast murawy. Co za pech no nie :)

A już kupiłem dwa duże browarki i dużą pakę chipsów :(


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie prezentują najwyższego poziomu , ani nie osiągają wyników których byśmy sobie wszyscy życzyli , ale mimo to taki mecz trzeba zobaczyć i poświęcić te dwie godzinki kibicując NASZYM , bo przecież chyba wszyscy jesteśmy Polakami .... chyba ?

Aha...czyli jak ktoś nie ogląda meczu, to nie jest Polakiem. Hmmm...śmieszne dość.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś już ogląda relacje z meczu ? bo czegoś chyba tu nie rozumiem.... deszcz leje , murawa to wielkie grzęzawisko wydaliśmy ogromne pieniądze na stadion z zamykanym dachem , i co ? , zaciął sie , nikt nie może podjąć decyzji żeby go zamknąć i nie rozgrywać meczu w ekstremalnych warunkach ????


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry koń i po błocie pójdzie :p


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz może zostać odwołany a co do dachu to wypowiadali się w studiu że procedury nie pozwalają na zamkniecie czy coś po@@@y kraj i zasady .

EDYTKA:

Wieczny, pilnuj prosze slownictwa :)


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kpina z tym dachem :(


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czegoś też nie potrafię zrozumieć, skoro zaczyna padać i mamy dach to zamykamy i już, a nie czekamy nie wiadomo na co.

I znowu będzie wstyd na cały świat.


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gadają że już za dużo wody na dachu jest i nie można zamknąc bo obciążenia.... :-) heh żenada "nowoczesny stadion" mamy.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żenada!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja myslalem ze mecz jest jutro :D

Wchodze do domu tu juz studio i talkie rzeczy widze.

Polew maja z nas większy niż z nieba. Dużą część angielskich kibiców na bilety lotnicze z rana.

Całe lato dach zamniety, wiedzieli ze ma lać........o sędzia wyszedł zagrać ja pi.....


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co sie dzieje?? bedzie ten mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąteczka :) Sam bym tego lepiej nie ujął.

Spoko, pada deszcz - dadzą powtórki "Mody na sukces"... :) Piwo się nie zmarnuje :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak przenieść wszystkich kibiców i drużyny na stadion w Gdańsku czy Poznaniu? Przecież mamy ałtostrady i pociongi InterSiti InterRedżio i nawet towarowe jeszcze się kulają. Śmiech przez łzy...


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię Wam to zagranie taktyczne, żeby Błaszczykowski wrócił. W końcu ktoś musi temu Lewandowskiemu podawać :)

A tak poważnie, to szkoda ludzi. Powinni pozew zbiorowy trzasnąć - pewnie coś by się znalazło - oddać wszystkie bilety i następne kilka meczy olać, niech grają "nasze gwiazdy" przy pustych trybunach.

Nie będzie kasy, nie będzie sponsorów to może zaczną myśleć głową a nie nogami.

Mamy nowoczesne stadiony tylko na korbę do zamykania dachy kasy nie starczyło :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stadion za miliardy wybudowany (gdzie polowa kossztów to łapówy) a murawa drenazu nie ma

druga sprawa ze osoby zarzadzajce stadionem nie wypadly na to zeby dach rozlozyc...

dziki, POpoprany kraj

misiter sportu juz dzisiaj za takie cos w normalnym kraju dostalby dyscyplinarne zwolnienie, podobnie jak zarzadcy stadionu - ale w POlszy, dostana jeszcze premie za ta kompromitacje

na miejscu Angoli (mediów w Anglii) - zrobilbym Polszy z d*py jesien sredniowiecza.

sorry ale nie wytrzymalem, dla mnie jest to zenada.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tytuł pasuje

Mecz Polska-Anglia - będzie się działo... - się dzieje :-P


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... mozna powiedziec ze jak do tej pory , nie przegralismy :p

moze zamiast tego zawody kajakowe...


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.