Skocz do zawartości
sewer

1150L (w obiegu) House Reef

Rekomendowane odpowiedzi

Krab już u mnie nie mieszka... Evansisy coś zaczynają skubać. Tomek z Erybki zapewnił mnie ze u niego jadły zarówno Evansisy jak i bimaculatusy ( też zaczynają skubać )

Cycloseris tak mi pasował w tym miejscu i wygląda że mu też dobrze. To że potrafi się poruszać po pisaku to wiem. U mnie porusza się po skałce.

Akwa przedzielone. Jak widać na filmiku achilles już się dobrze czuje, wcina i jest git. Niech się oswoi z nowym otoczeniem i jak już będzie mocniejszy i się przez siatkę z białym powąchają za jakiś czas spróbuję ich znowu zaprzyjaźnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te anthiasy naprawde super,sporo kolorów i ruchu dodają.

JAk widać na filmiku teraz masz w baniaku 3 gatunki anthiasów, czy one wogóle na siebie nie zwracaja uwagi, czy są jakieś przepychanki między gatunkami?

Edytowane przez Artur85 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są cztery gatunki ;)

Zero agresji miedzy nimi

Zdjęcia bimaculatusów ryby są obłędne (zdjęcia z ajfona )

Przycmiły achillesa...

3fl1.jpg

3rif.jpg

s0cr.jpg

pkhl.jpg

Edytowane przez sewer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seweryn jakie masz gatunki Anthiasów ?


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthiasy wymiatają.

Samiec squamipinisa chyba nie był za bardzo zadowolony z nowego towarzystwa, jeśli dobrze spostrzegłem.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robert K squamipinis, evansis , bimaculatus , dispar

@Ironista samiec squamipinisa tak tylko chwilowo akurat miał parcie na szkło ;) Teraz wogóle nie zwraca uwagi na inne.

Macie jakieś patenty żeby zachęcić anthiasy do papu? Niby daje wszystko co jest dostępne w mrożonkach ale nowe nie zabijają się o jedzenie...

Achilles w dobrej formie wcina wszystko jak leci. Odkąd są zasieki acanthurusy się absolutnie ignorują. Pływają sobie w swoich częściach i nawet jak się mijają przy przegrodzie zero reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sewer-widze ze juz masz spora ekipe ryb :thumbsup: powiedz mi czy to juz wszystko ??


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda ekipa słuszna ...Właśnie sie wczoraj zarzekałem ze juz tyle ryb. Teraz zeby wszystko przeżyło. Parametry sie trzymają ,rybki maja miejsce do pływania wiec jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ekipa super widać ze cos się dzieje w akwarium :clap: powiedz mi sewer naso jest taki na masie czy tylko tak na filmiku tylko wyglada??


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naso jest napakowany konkret ;)

Damian uff ...czyli mogę jeszcze zarybiać. Super! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie po małych modyfikacjach sprzętu jeszcze damy radę trochę anthiasów zmieścić ,więc szukaj ciekawych gatunków . :ninja:


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Odpieniacz 300... ?

Nie mogę się nacieszyć nowymi zakupami :)

Achilles superforma. Do żarcia pierwszy

Tyle ze zauważyłem ze Biały jak widzi czarnego to ostro napiera na siatkę ... Może za tydzień da sobie spokój ;)

Filmik z karmienia. Dostałem lekką zje..kę od Seba za to ze pozwoliłem achillesowi dostać takie lanie od Białego i nakazał mi natychmiast przedzielic zbiornik. Co zresztą uczyniłem bez zbędnej zwłoki. Sebuś dla Ciebie filmik ze Achillesik juz jest szczęśliwy ;)

Jak w takim tempie będę produkował filmy to zostanę filmowcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer ile masz mniej więcej ryb bo dokładnie to pewnie nie jesteś w stanie policzyć :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super tylko podczas przesiadki powinieneś pomyśleć

o wymiarach 300x100x70h do w takim tempie zarybiania

to rybcie same szkło rozepchają


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nawet ile mam ryb ale chyba nie potrafię do tylu doliczyć ;)

W kupie siła.

Właśnie dlatego mam Akwa miedzy słupami nosnymi zeby mi go rybcie nie rozepchaly ;)

Dwóch evasidow juz nie widzę ... :( choć te , które zostały wydaje sie ze jedzą.

Juz ostatnie filmiki (na dzisiaj )

Zafasynowaly mnie te anthiasy.

Bimaculatus po raz kolejny. Spektakularne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super tylko podczas przesiadki powinieneś pomyśleć

o wymiarach 300x100x70h do w takim tempie zarybiania

to rybcie same szkło rozepchają

Racja az sie Prosi o wiecej miejsca.Pewnie niebawem bedzie kolejna przesiadka? pole do popisu jest.

Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Seweryn jak to robisz, ale twój zbiornik to dla mnie przykład że można pogodzić dużą ilość ryb z ładnie utrzymanymi sps-ami.

Oby mój kiedyś tak wyglądał, bo tak samo nie zamierzam rezygnować z większej ilości ryb, nawet jeśli mała obsada ma jako by trzymać w ryzach parametry wody.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obserwuje dzisiaj rybki i stwierdzam ze obiektywnie Achilles jest jednak mniej ciekawy od Bialobrodego. Achiles przez swoją niedostępność i cenę pobudza wyobraźnie ale do kolorów Białego jednak nie podskoczy. Nie piszę ze Achilles nie jest piękny bo jest ale jak miałbym obiektywnie wybrać nie mając z tyłu głowy tej całej ekskluzywności to wybrałabym białego. Tyle ze póki co mam ten komfort ze mam obydwa... ;)

Przynajmniej dopóki Akwa jest podzielone na pół zasiekami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Anthiasów idzie pozazdrościć bo na prawdę są sliczne i robia rewelacyjne wrażenie.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią wrażenie


akwarium 120x60x60 w tym panel 30x60x60 odpieniacz Tunze 9410, cyrkulacja 2x Tunze 6045, obieg Tunze Silence 2400l, oswietlenie led 132w, 50kg LR, 19kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.