Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś w tym roku organizuje koszulki? W tym temacie też jakaś cisza... :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to niestety liczyć nie możemy a szkoda bo to fajne pamiątki z takich spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och Stasiu zacna fotka, bardzo archiwalna i sentymentalna. Mr Garden jeszcze singlem byl, Nika skrecila noge pamietam. AnT cos tam porbowal zagadc do kolezanki po lewej ale chyba nic nie wyszlo :fish: Kiflu zabawial dziewczyny z tylnego rzedu, a naglosniej spiewal Janusz. To ta poostac po prawej stronie, ze zgrabna lydka. Usiadl tylem i stanowczo powiedzil zadnych zdjec. :cheers:

PS. Wujka Tostera jeszce na swiecie nie bylo:D

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marku powiem ci tak, jak by z organizowali coś takiego jak było choćby w Stężycy w Maju, że masa ludzi z całej Polski się zjechała bo było dobrze nagłośnione, a to ta sama okolica co Wdzydze, to na 100 bym pojechał i jeszcze masa moich znajomych by pojechała :) Połączyło by się i Ognisko Piątkowe i Sobotni Koncert :) dla niedowierzających Video ze Stężycy

Widzisz różnica polega na tym ze Ty spotkać sie z ludźmi jedziesz dodatkowo a główną impreza sa dla Ciebie jakies potancowki. Ja jade głównie po to żeby spotkać sie z ludźmi a potancowki same sie znajdą. Jak znam życie w Tawernie w noc kupały cos sie będzie dzialo. Koncercik jakis bedzie, moze nie z muzyka na trzy akordy ale akurat mi to bardziej pasuje. Nie umniejszając zlotowi w górach bo góry kocham od zawsze to jednak Wdzydze to zupełnie inny zlot. Inna formula. Jak napisał kiflu Wdzydze to stan umyslu. I nie zrozumie tego nikt kto nie był choć raz we Wdzydzach Kiszewskich :) Juz teraz mogę Ci powiedziec tak jak kiedyś powiedziałem na kajakach do tekiej jednej niewiasty: "Michal zaluj ze Ciebie tu nie ma" :)

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VDR-ek taki jakis dziwnie grzeczny na tym zdjeciu :D. Moj telefon dzis wyswietla "Wdzydze 2015 19 days left":).

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja podajrze z przed roku.....Stoim se przy Tawernie, saczymy, idzie pani otwierac i juz lekko poddenerwoana bo jakby kolejka.....A panowie juz na sniadanie??? Czemu dzisaj wczesniej? A nie nie, my jeszcze po ognisku sie nie rozeszlismy :wine::gathering:

Mina bezcenna :hrhr:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :)

Michał, od samego początku mówiłem że nie pojedziesz, nie wiem, przeczucie czy co? :ninja: Tak czy inaczej wyliczać argumentów na nie - nie ma sensu, jeśli chodzi o koncerty to odbywają się w Tawernie codziennie, od czwartku do soboty, towarzystwo tak jak chciałeś - z całej Polski, ba, są też goście z Niemiec i z Wysp, międzynarodowe towarzystwo, do tego sama "śmietanka"... :thumbup:

Jeśli jednak nadal Ci nie odpowiada, to w przyszłym roku masz szansę być na zlocie o jakim marzysz, wakat organizatora na Wdzydzach będzie wolny, możesz zorganizować co chcesz, jedno jest niezmienne - miejsce :p

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :)

Michał, od samego początku mówiłem że nie pojedziesz, nie wiem, przeczucie czy co? :ninja: Tak czy inaczej wyliczać argumentów na nie - nie ma sensu, jeśli chodzi o koncerty to odbywają się w Tawernie codziennie, od czwartku do soboty, towarzystwo tak jak chciałeś - z całej Polski, ba, są też goście z Niemiec i z Wysp, międzynarodowe towarzystwo, do tego sama "śmietanka"... :thumbup:

Amen :yes .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorzej bylo na palach (moglyby byc nizsze). To drugie sniadanie ???

J2Tysfi.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz napewno przed poludniem, po dlugiej podrozy. Szkoda, ze Ciebie zabraknie. VDR-ek bedzie, ale on tak nie obtancowuje :thumbup:

gM49SOr.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu widac, ze dziewczyny sie na Tobie wieszaja ! :thumbup: Kazdy by chcial. Niektorzy szykowali sie na to od rana...

YELgPzl.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stsiu mianuje Cie kronikarzem. Jak Ty masz takie foty, to pozwol ze ja zaraz cos wygrzebie :D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie. Pokazuje tylko tych fotogenicznych. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ci będzie Stani wprowadzić jakieś embargo na fotki w tym roku, bo się rozszalałeś trochę tutaj z tym wstawianiem. :rant:

Edit

Następny się znalazł. Grzegorz, lepiej sobie wygrzeb ziemniaka z ogniska.

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

zaluje , ze nie mam fotek z Twojego kawalu ("slonik"?).

Ciesze sie na Was wszystkich, bedzie gut. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Stadiu zdjęcia grube ale Prezesowe rządzi, szkoda ze nie widać kto mu plecy myje :p

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............. ale rano Skoczek mu zagra........

Stasiu nie w tym roku niestety. Ktoś będzie musiał mnie zastąpić na stanowisku Szantowego DJ ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu nie w tym roku niestety. Ktoś będzie musiał mnie zastąpić na stanowisku Szantowego DJ ;)

Ze co powtorz prosze ????????


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, powiedz że to poranny dowcip, bo jak nie to tam do Ciebie pojadę i pogadamy po męsku. :rant:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za Skoczka - to nie dowcip. Mój wyjazd okazuje sie stać tez pod wielkim znakiem zapytania.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Jacuś :) I nie jest to dowcip, tak jak mówiłem wcześniej, bez Kornela nie przyjadę a on w tym roku w tym terminie nie może (bo musi być na zakończeniu roku szkolnego). Także nie ma Kornelita i nie ma mnie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zakonczenie roku jest w sobote?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.