Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję aby w tym roku na zlocie przedyskutować zmianę terminu przyszłorocznego spotkania... i wtedy będzie klarowna sytuacja


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tomiooo, że będziemy poważnie romawiać hahaha


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziemy dyskutować i podawać różnego rodzaju argumenty


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomiooo, ale określ proszę porę rozmów.

Inaczej rozmawiamy o 10-tej, inaczej o 20-tej, a jeszcze inaczej o 3-ciej nad ranem.

Moim zdaniem godziny w których trwa dyskusja mają bardzo duży wpływ na jej wynik, stąd jest to tak bardzo ważne o której rozmawiamy.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 10- tej spotykają się wszyscy, 0 20-tej tylko Szlachta, o 3-ciej rada starczych - tak może być?


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyniki głosowania za terminem zlotu mówią same za siebie. Większości pasuje "stary" termin więc niech tak zostanie. :welcome::ice:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście na obu forach głosowanie przynosi ten sam wynik.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tu taka cisza??? Co ze zlotem w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nic nie wiesz !? Zlot juz był :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buła cha cha!! :clap: Ostatnio może trochę nadużywam Grands`a :wine: ale jeszcze tak się nie zresetowałem żeby pominąć tak ważne wydarzenie :dizzy::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ustroniu byłem jakieś 30 lat temu na koloniach łączonych z pionierami z DDR. Pamiętam tylko śliczną Mandy B. i rzekę :blushing: Pewnie wracając teraz ze zlotu w Ustroniu wiele więcej bym nie pamiętał. :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top topem ale faktycznie jakaś cisza informacyjna na Wdzydze sie zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puk puk... jest tu ktoś?

ja już spakowany i właściwie to mogę już jechać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, zima się skończyła - Darek się obudził:) Gdzieś Ty był tyle czasu?:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim będą Wdzydze,przy tej okazji zapraszamy na zlot w Ustroniu,to dużo wyższy standard niż w Milówce.Przypominam,że to już Jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto w tym wypadku jest tak zwanym "Organizatorem" do Czerwca trochę czasu ale na razie guru odpowiedzialny za Wdzydze chyba się nie ujawnił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wdzydze nie trzeba organizatora bo tam jezdza tylko "dorosli" ktorzy potarfia sie zorganizowac :ice:

Poza tym Wdzydze to swieta. Co roku o tej samej porze. Tam nie ma co roganizowac, czas biegnie swoim torem. Dzien czy noc nie decydyje ze trzaba isc spac lub wstac. :band::gathering:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje we Wdzydzach zostaje we Wdzydzach :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, rozumiem że widzimy się na Wdzydzach? Skoro tak się domagasz organizatora to wnoszę że bedziesz? Mam nadzieję, bo organizatorzy i reszta stałych bywalców zorganizuje Ci czas baaaardzo aktywnie, jeśli boisz się nudy, powiedz tylko słowo, a uroczyście Ci przysięgam, że bedziesz miał trzy dni wypełnione po brzegi, zero snu :D :D :D

Inmar, ja bym z tym standardem nie szalał, w sensie - w moim odczuciu, a jestem bywalcem zlotów różnorakich od kilkunastu lat - podnoszenie standardu zakwaterowania itp zabija zloty i tego jestem pewien, podnoszenie poprzeczki podnosi cenę, a to cena jest jednym z decydujących kryteriów, tego też jestem pewien, przerobiłem to. W pewnym klubie samochodowym, w którym się że tak powiem zlotowo wychowałem, zloty lat temu pięć kosztowały około dwóch stówek, zakwaterowanie jakiekolwiek, bywały i namioty, żarcie we własnym zakresie, większość kasy szła na tor i zabezpieczenie, znalaźli się malkontenci że łazienki takie se, że łóżko niewygodne, że to że tamto że sramto, z roku na rok podnoszono standard, już nie wystarczał pusty latem internat, bursa czy koszary, zaczęły sie hotele i inne tałatajstwo, standard rósł, ceny z nim, frekwencja malała, duch zlotowy umierał, w tym roku ogłoszono ostatni zlot w historii, powód - znikoma frekwencja, warunki za***iste, wypas normalnie, cena za zlot - 580zł :) Dlatego, Wdzydze jeszcze długo pozostaną w tym samym miejscu, a jak wzrośnie cena, to ja pojadę z namiotem, nie bedzie to dla mnie niewygoda czy ujma, d*pa mi nie zmięknie, to będzie frajda, bo to czy śpię w pokoju czterogwiazdkowego hotelu, czy pod namiotem, pod rozgwieżdżonym niebem w hotelu tysiącgwiazdkowym, czy w śpiworze przy ognisku, nie ma dla mnie większego znaczenia, byle się znalazł przyjaciel który będzie ten los ze mna dzielił i zawsze będzie mógł podac kieliszek chleba :) Rozumiem tez sytuację rodzin z dziećmi, ale tak szczerze - to nie dzieciom przeszkadza standard, tylko nam, rodzicom :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, rozumiem że widzimy się na Wdzydzach? Skoro tak się domagasz organizatora to wnoszę że bedziesz? Mam nadzieję, bo organizatorzy i reszta stałych bywalców zorganizuje Ci czas baaaardzo aktywnie, jeśli boisz się nudy, powiedz tylko słowo, a uroczyście Ci przysięgam, że bedziesz miał trzy dni wypełnione po brzegi, zero snu :D :D :D

Inmar, ja bym z tym standardem nie szalał, w sensie - w moim odczuciu, a jestem bywalcem zlotów różnorakich od kilkunastu lat - podnoszenie standardu zakwaterowania itp zabija zloty i tego jestem pewien, podnoszenie poprzeczki podnosi cenę, a to cena jest jednym z decydujących kryteriów, tego też jestem pewien, przerobiłem to. W pewnym klubie samochodowym, w którym się że tak powiem zlotowo wychowałem, zloty lat temu pięć kosztowały około dwóch stówek, zakwaterowanie jakiekolwiek, bywały i namioty, żarcie we własnym zakresie, większość kasy szła na tor i zabezpieczenie, znalaźli się malkontenci że łazienki takie se, że łóżko niewygodne, że to że tamto że sramto, z roku na rok podnoszono standard, już nie wystarczał pusty latem internat, bursa czy koszary, zaczęły sie hotele i inne tałatajstwo, standard rósł, ceny z nim, frekwencja malała, duch zlotowy umierał, w tym roku ogłoszono ostatni zlot w historii, powód - znikoma frekwencja, warunki za***iste, wypas normalnie, cena za zlot - 580zł :) Dlatego, Wdzydze jeszcze długo pozostaną w tym samym miejscu, a jak wzrośnie cena, to ja pojadę z namiotem, nie bedzie to dla mnie niewygoda czy ujma, d*pa mi nie zmięknie, to będzie frajda, bo to czy śpię w pokoju czterogwiazdkowego hotelu, czy pod namiotem, pod rozgwieżdżonym niebem w hotelu tysiącgwiazdkowym, czy w śpiworze przy ognisku, nie ma dla mnie większego znaczenia, byle się znalazł przyjaciel który będzie ten los ze mna dzielił i zawsze będzie mógł podac kieliszek chleba :) Rozumiem tez sytuację rodzin z dziećmi, ale tak szczerze - to nie dzieciom przeszkadza standard, tylko nam, rodzicom :)

Amen:).

A co do standartu,to jesli odbywaja sie we Wdzydzach sniadania mistrzow,to nie w kij dmuchal i to mowi samo za siebie ;):D.

bez polskich znakow/mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, rozumiem że widzimy się na Wdzydzach? Skoro tak się domagasz organizatora to wnoszę że bedziesz? Mam nadzieję, bo organizatorzy i reszta stałych bywalców zorganizuje Ci czas baaaardzo aktywnie, jeśli boisz się nudy, powiedz tylko słowo, a uroczyście Ci przysięgam, że bedziesz miał trzy dni wypełnione po brzegi, zero snu :D :D :D

Inmar, ja bym z tym standardem nie szalał, w sensie - w moim odczuciu, a jestem bywalcem zlotów różnorakich od kilkunastu lat - podnoszenie standardu zakwaterowania itp zabija zloty i tego jestem pewien, podnoszenie poprzeczki podnosi cenę, a to cena jest jednym z decydujących kryteriów, tego też jestem pewien, przerobiłem to. W pewnym klubie samochodowym, w którym się że tak powiem zlotowo wychowałem, zloty lat temu pięć kosztowały około dwóch stówek, zakwaterowanie jakiekolwiek, bywały i namioty, żarcie we własnym zakresie, większość kasy szła na tor i zabezpieczenie, znalaźli się malkontenci że łazienki takie se, że łóżko niewygodne, że to że tamto że sramto, z roku na rok podnoszono standard, już nie wystarczał pusty latem internat, bursa czy koszary, zaczęły sie hotele i inne tałatajstwo, standard rósł, ceny z nim, frekwencja malała, duch zlotowy umierał, w tym roku ogłoszono ostatni zlot w historii, powód - znikoma frekwencja, warunki za***iste, wypas normalnie, cena za zlot - 580zł :) Dlatego, Wdzydze jeszcze długo pozostaną w tym samym miejscu, a jak wzrośnie cena, to ja pojadę z namiotem, nie bedzie to dla mnie niewygoda czy ujma, d*pa mi nie zmięknie, to będzie frajda, bo to czy śpię w pokoju czterogwiazdkowego hotelu, czy pod namiotem, pod rozgwieżdżonym niebem w hotelu tysiącgwiazdkowym, czy w śpiworze przy ognisku, nie ma dla mnie większego znaczenia, byle się znalazł przyjaciel który będzie ten los ze mna dzielił i zawsze będzie mógł podac kieliszek chleba :) Rozumiem tez sytuację rodzin z dziećmi, ale tak szczerze - to nie dzieciom przeszkadza standard, tylko nam, rodzicom :)

Bardziej to mi chodziło o sprawy organizacyjne, typu, koszta, adres choćby tego miejsca spotkania wpłaty ewentualnej zaliczki, tak jak to Michał zrobił w przypadku Ustronia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb,z tym standardem pisałem odnośnie Milówki bo ludzie się wkurzali na tą miejscówkę,Wdzydze są OK,ale na marginesie napiszę jak co roku,że żal nam,że olewacie zlot zimowy i Wdzydze tylko słuszne.Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.