Skocz do zawartości
mem_phis

Spostrzezenie co do niespojnosci logicznej regulaminow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie chciałbym się przywitać - witam.

O sobie:

Akwarium mam od 2m, 250l, "używane" - chyba z nim wszystko dobrze

A teraz skąd ten post. Mianowicie:

Przed zakupem aqa czytałem książki i różne fora żeby się nauczyć. Wymyśliłem że zakup na start mniejszego, uzywanego zestawu, w celu sprawdzenia czy podolam, czy mi się nie znudzi i z czym to sie je - moze byc dobrym pomyslem.

Udalo mi sie znalezc aqa we Wroclawiu, firme ktora je przewiozla i zostalem posiadaczem solniczki.

Pierwsze 3 tyg byly ciezkie - niby parametry byly caly czas ok (o ile dobrze to robie) ale pojawily sie, glony, babelki, ciemny nalot na piasku, odpieniacz nie pienil i milion drobnych pytan - jak to sie robi jak tamto.

Ale - zgodnie z motto "szukaj zanim zadasz pytanie" szukalem, godzinami dziennie. Nie jest to takie latwe bo porady sa skrajnie rozne, nie do konca na temat ktory mnie interesowal, niepelne itp. Szukalem tu, na youtubie i zagranicznych forach. Udalo mi sie wyprowadzic wszystko na prosta bez zadania 1 pytania ! Aqa ma sie dobrze, zwierzaki tez, parametry bdb i nikogo nie zdenerwowalem moim pytaniem, ktore mozliwe ze kiedys ktos zadal.

Pomijam, ze czas ktory poswiecilem na znalezienie odpowiedzi byl tragiczny w porownaniu do tego potrzebnego na zadanie i uzyskania odpowiedzi. Juz chcialem sie pozbyc wszystkiego z braku czasu i ze zmeczenia materialu - na szczescie wytrwalem.

Tu dochodzimy do sedna sprawy czyli forumowego paradoksu.

Z racji mojego doswiadczenia, udzielanie sie na forum w roli eksperta niosacego pomoc innym, odpada, a za moje poswiecenie i wytrwalosc w przegrzebywaniu forum zostalem nagrodzony zakazem sprzedazy na targowisku.

Sprzedaje na allegro wiec wiem jak ludzie robia przekrety i rozumiem zamysl tych regulacji, ale to tutaj to troche przesada.

Do napisania tego przydlugiego postu (ktory pisze na komorce i przed wyslaniem nie uda mi sie przeczytac czy to co napisalem ma sens - z gory przepraszam) sklonila mnie sytuacja blacha, mam za duzo zwierzakow i cos musze odsprzedac za pol darmo żeby się jakaś sttaszliwa rzecz nie stala w zbiorniku, zostanie mi chyba olx, zamiast miejsca dla faktycznie zainteresowanych.

A np w swoim poscie o sprzedazy na innym forum mam napisane jak byk, nie wysylam - odbior tylko u mnie. W takiej sytuacji chyba ciezko o wal.

Tak czy owak dziekuje wszystkim za wklad w utrzymanie mojego i setek innych akwariow przy zyciu :)

Edytowane przez mem_phis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wytrwałości.

Sam jak pewnie każdy z forumowiczów byłem podirytowany tym przepisem o konieczności "nabicia" punktów celem możliwości pisania postów w dziale targowisko.

Jednak próbując udzielać się, tudzież pytając się "samo się" nabiło te 50szt. postów.

Nic na siłę.

A to,że nie jesteś wysoko w rankingu "TOP urzytkowników" wcale nie przekreśla Ciebie w udzielaniu rad innym.

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Bez urazy.

Rejestrując się na tym forum zaakceptowałeś regulamin co jest jednoznaczne z jego przestrzeganiem.

Po Twojej rejestracji nikt Cię niczym nie ukarał. Zasdy wynikają z regulaminu i już.

Zaś Twoje poświęcenie w przeszukiwaniu forum?? Zatkało mnie.

Rejestracja na forum otworzyło Ci dostęp dom największej kopalni wiedzy o akwarystyce morskiej w tym kraju.

Nikt Cie nie zmusza do przynależności do naszego grona.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, ze za długi ten mój post i część czytających straci wątek w trakcie.

Więc w mega skrocie:

Regulamin forum - "nie pytaj, szukaj"

Regulamin targowiska - "napisz 50 postow ale ich nie nabijaj" - od razu dodam ze to sparafrazowalem (za "poswiecenie" i "ukaral" już mi się dostało a mogłem dac znać że to sarkazm tylko byl)

Więc to jest ta pewna rozbieznosc, ta niespojnosc logiczna o ktorej wspomnialem w temacie - wychodzi, ze jako bardzo poczatkujacy akwarysta powinienem udzielac porad, badz pisac off topy (troche jak te tutaj - chociaż po za lekkim tonem moich wypowiedzi, uważam ze coś w tym jest).

Niestety nie wymyśliłem żadnego pytania ktorego juz ktos nie zadal - więc nie pytałem.

A jak kolega Bau chce być taki dokładny to rej. Na tym forum nie otworzyla mi dostępu do wiedzy bo forum jest otwarte i każdy moze je czytać i przeszukiwac. Rejestracja dała mi możliwość pisania.

A kolegom i kolezankom za ich wiedze i merytoryczne wypowiedzi w różnych tematach juz podziekowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Załóż własny wątek z swoim akwa

I zobaczysz jak to idzie ;) - licznik

Po pewnym czasie sam nabije postów

Tak to rej. 3 miesiące temu i wieki żal ;)

Pozdrawiam


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie o to chodzi :)

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to że można to rozwiązać inaczej.

Nie ma problemu z nabiciem postow, zrobilbym to w 3 dni gdybym chcial ale to chyba nie sprawi ze zakupy u mnie stana sie bezpieczne?

Wystarczyloby zabronic transakcji wysylkowych i platnosci na konto do momentu przeprowadzenia kilku transakcji badz cos w ten desen.

Ale oczywiscie bede postepowal zgodnie z zasadami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj kolego że to jest Forum Dyskusyjne - a więc nie ogranicza się wyłącznie do zadawania pytań i udzielania porad (choć sporo użytkowników tak uważa) i targowiska, ale do dyskusji na tematy związane z akwarystką morska. A co za tym idzie nie chodzi tu tylko o szukanie odpowiedzi jak poradzić sobie z danym problemem ale o dyskusje na temat tychże problemów. Tak więc nabicie paru postów to żaden problem.

Być może właściciele chcą aby nowy użytkownik w jakimś stopniu dowiódł że się interesuje forum. Może chodzi o to by zdążył się z nim oswoić. A może wydaje im się, że właśnie te 50 postów może poświadczyć o wiarygodności. To akurat nie istotne. Zarejestrowałeś się więc musisz tak jak y wszyscy przestrzegać ich zasad.


W regionie Kamigata mają rodzaj zawiązywanych pudełek na drugie śniadanie,

których używają tylko jednego dnia oglądając kwiaty.

Gdy skończą wyrzucają pudełka i depczą je.

Koniec jest ważny dla każdej rzeczy...

Zapraszam do mojego tematu :

http://nano-reef.pl/...u-z-walbrzycha/

Aktualności:26.08.2016 Zaciemnienie ....

W baniaku Palythoa, Briareum, Discosoma, Caluastrea, Ślimaki i dzika Xenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem toku myślenia autora. Ja od samego poczatku traktowalem forum zupelnie inaczej... jak kogos, kto mnie zrozumie, kto pojmuje moje morskie zakrecenie, a nawet wiecej- tez je ze mna dzieli. To ktoś prawie jak rodzina (a czasami i wiecej, bo rodzina czesto nie pojmuje tej morskiej choroby).

Piszesz, ze przekopales fora, "straciles" tyle czasu na to... a pomyslales dzieki komu mogles je tak kopac?! Dzieki ludziom, ktorzy tworza te fora, ktorzy wymieniaja sie swoimi spostrzezeniami na nich, ktorzy pytaja i szukaja odpowiedzi (czesto wspolnie do niej dochodzac). Ludzi, ktorzy chca sie dzielic radoscia swoich osiagniec, jak i przyznac do swoich porazek (moze tez poniekad po to by przestrzec przed podobnymi innych). A targowisko? Ja uwazam to jako dodatek, a nie podstawe. Jako cos, co wynika wlasnie z funkcjonowania forum i dla forum. Dla tych co go tworza, przez to ze sa i dziela sie ta wspolna, piekna pasja. A mam nieodparte wrazenie, ze dla Ciebie to tylko ono wazne...

Zreszta na poczatku przygody to zazwyczaj sie kupuje... a Tobie tak bardzo od razu na sprzedazy zalezy?!

Przepraszam, nie chce Cie urazic, ale naprawde nie rozumiem Twojego toku i sensu takiego pisania... lepiej zrob jak AnT radzi i zaloz swoj watek i raz dwa sobie "nabijesz" wpisow. Zreszta zawsze znajdzie sie cos o co czlowiek chce zapytac, czyms sie podzielic badz w czyms komus pomoc...

Edytowane przez Creol (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam sobie jestem winien. To przeciez bylo do przewidzenia jak sie rozmowa potoczy. Jednego czego w niej braklo to "a nie potrafisz uzyc szukajki to juz 3 razy bylo poruszane" ;)

Ja pisze - nie chodzi o problem nabicia postow, wy nabij posty takie zasady i tu jest sposob jak to zrobic :)

Ja juz 2 krotnie jak na 4 posty podziekowalem wszystkim tym ktorzy sie na forach wypowiadaja i z czyich rad korzystalem, wy - czy pomyslales kto to wszystko napisal. Itd.

Fakt, zamysl mojej wypowiedzi nie zostal zrozumiany. Moze cos pokrecilem.

Tak czy siak na swoja obrone tylko dodam, ze wszystko to przez troske o zwierzaki, ktore mi sie rozrosly i mam ich za duzo. Ale spokojnie - tym czy innym sposobem znajdzie sie dla nich dobry dom, polip z cialka im nie spadnie.

No i na zakonczenie zeby regulaminom stalo sie zadosc - jeszcze tylko 46 postow, jupi !!

(Taki zarcik juz przed snem :)

Edytowane przez mem_phis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam brzmi lepiej niż transakcja. I znajdą się tacy co ci ten nadmiar przygarną forum to nie sklep żeby się rej i od razu handel. Na targowisku po ponad miesiącu czytania byłem raptem 3 razy z ciekawości. Załóż wątek pokaż co masz bo może nie warto tej dyskusji prowadzić

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak :

Nie chcesz pokazac akwa - luz - twoje akwa

Nie udzielasz sie - twoja wola

Chcesz coś tylko sprzedać - no kicha - Dlaczego - nikt mnie nie zna

Po za tym jest to forum

I tak zostało to przyjęte

To i tak ze jest tu targowisko

Starzy wiedza o co chodzi :)

To jest dodatek do forum

Mamy alegro , olx itp tam mozna wystawić


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zamysl mojej wypowiedzi nie zostal zrozumiany. Moze cos pokrecilem.

Ja chyba rozumiem to co chcesz przekazać, bo sam zanim zacząłem pisać przesiedziałem dziesiątki (a może setki) godzin czytając wypowiedzi doświadczonych. Dział dla nowicjuszy przeleciałem kilka razy i ciągle pozostawał niedosyt. W moim przypadku czas nie był wielkim problemem ze względu na specyfikę pracy, ale rozumiem Twój punkt widzenia.

Zazwyczaj na forum jest kilka osób, które do używania forum podchodzą inaczej niż Ty i zamiast najpierw czytać - od razu pytają na forum. To forum jest na tyle specyficzne, że rzadko kogoś to razi i zazwyczaj i tak padają odpowiedzi od innych użytkowników. Po tym jak wchłonąłem tak dużo informacji sam czasami staram się pomóc z problemami, których sam w akwarium nie miałem, ale sporo o nich czytałem na tym i innych forach i serwisach. Ma to swoje wady, ale jest to sposób, żeby utrwalić swoją wiedzę i po raz kolejny przekazać ją świeższym akwarystom. Możesz potraktować te 50 postów jako podatek od darmowego dostępu do źródła wiedzy. Bierzesz - dajesz.

Dzięki forum uzyskałeś masę informacji. Teraz je możesz częściowo oddać tym, którzy je potrzebują. Często tu przychodzą ludzie, którzy proszą o ID asteriny, cyjano, aiptasii, czy pytają o dojrzewanie zbiornika, etc... Dla Ciebie zapewne te tematy są łatwe, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pomógł w takich sprawach. Dzięki takiemu podejściu nie ma tu setek tematów odsyłających do szukajki.

Te 50 postów to nie jest rozwiązanie idealne, ale jest lepsze niż brak tego zapisu. Ty podszedłeś do regulaminu bardzo poważnie i potraktowałeś zapis o czytaniu przed zadaniem pytania z dużą dozą szacunku do innych. Nagrodą jak zapewne zauważyłeś jest wzbogacenie swojej wiedzy. Kiedy szukasz odpowiedzi na jedno pytanie, to przy okazji znajdujesz odpowiedź na kilka innych, które miałbyś w przyszłości. Również natrafiłeś na wiele opinii i metod różnych użytkowników. Możesz dzięki temu ocenić kto "zna się" na temacie, a kto lubi sobie popisać, nawet wprowadzając innych w błąd. Inni w tym czasie zadadzą pytanie i muszą czekać na odpowiedź często przez długi czas. Do tego nie mają gwarancji, że najlepsi akwaryści na forum w ogóle podejmą temat, przez co dostają często odpowiedzi niskiej jakości. Użytkownicy z dużym stażem jak zauważyłem niezbyt lubią się udzielać wielokrotnie (kto by lubił?) w pytaniach o podstawowych problemach. Używając wyszukiwarki miałeś możliwość wyszukania ich często wyczerpujących odpowiedzi na takie tematy, kiedy jeszcze nie byli zmęczeni tym, że po raz kolejny ktoś pyta o VSV, gąbki w filtrach, zeo, czy uciszanie BM 5.

Pozdro.


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy napisali dział targowisko to dodatek do forum dyskusyjnego.

Mogę jeszcze dodać że dzięki forum można poznać ludzi zarażonych tą samą "chorobą" których normalnie nigdy by się nie spotkało.

Ja kiedy zakładałem akwarium znalazłem sobie mentora (którego w życiu jeszcze nie spotkałem) i poprzez korespondencję na PW otrzymałem zarówno odpowiedzi jak i rady. Dzięki @skoczek.

I takiego rozwiązania (korzystania z komunikatora) używam do dzisiaj.

PS

Pokaż swój zarośnięty koralami zbiornik


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie odwazyl wyslac linka do innego forum ale to dopiero moj 5 post :)

Przed sec wystawilem wsio na olx więc nie ma zadnego problemu.

Co do aqa to nie wystawialem zadnych zdjec i postow w tym temacie bo z malej ilości czasu nie ma kiedy. Poza tym nie bardzo jest czym się chwalić.

Poniżej na prosbe kolegi BAU fotka sprzed sekundy.

post-27076-0-25201900-1472897901_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mem-phis -witaj na forum. Ty jesteś tutaj kilka tygodni, ale niektórzy są tu latami i wierz mi, że odpowiadanie po raz setny na pytanie w stylu "czy to aiptasia?" jest mocno wkurzajace.

I oczywiście, można zadać po raz kolejny to samo pytanie ale chociaż róbmy to w istniejacych wątkach i z głową.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym to się absolutnie zgadzam i popieram. Wcale nie chodziło o to ze nie chcialem szukać. Właśnie szukałem. Tak dobrze ze udało mi się nauczyć wszystkiego i opanowac problemy po przenosinach, bez zadania jednego pytania. Stad brak 50 postow i olx. Za dobrze szukalem ;)

O 50 postach dowiedzialem się pare dni temu gdy zaszła koniecznosc zrobienia miejsca dla nowych nabytków.

Edytowane przez mem_phis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny baniak mem_phis! Nie ma co go ukrywac, wrecz przeciwnie! Trzeba dzielic sie wiedza z tymi, ktorzy daza do uzyskania chociaz w malym stopniu takiego efektu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Prawo nie jest logiczne i nigdy nie będzie. Prawo jest i trzeba je przestrzegać, nawet jeśli nie jest logiczne. Prawo ma być twarde, proste i jasne. Niestety prawo takie nie jest bo wymyślają je ludzie i piszą je tak jak im się wydaje że będzie lepiej [rzadki przypadek] lub tak żeby osiągnąć jak najwięcej korzyści. Nie przestrzeganie prawa i brak kar, lub zbyt niskie kary za łamanie prawa prowadzą do patologii i do anarchii czego przykładem jest 3 RP. Nawet konstytucja 3 RP jest nielogiczna i wewnętrznie sprzeczna i w dodatku nikt jej nie przestrzega bo niby jak wybory mają być bezpośrednie i proporcjonalne jednocześnie... Gdyby tam było lub to ok ale jest i... A więc konstytucja nie jest logiczna i zawsze w czasie wyborów jest łamana...

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Regulamin forum - "nie pytaj, szukaj"

Regulamin targowiska - "napisz 50 postow ale ich nie nabijaj"

Jak dla mnie też jest to nie do końca logiczne - zgadzam się z autorem.

Ja akurat nie miałem problemu z postami, bo gaduła jestem i jakoś to poszło i zeszło zanim mogłem coś ze swojego akwa sprzedać:0 - a dokładniej ze 2 lata:0

Kolegę autora rozumiem, bo poczytał - nauczył się - bez zbędnych pytań jak zacytowane przez Testera "czy to aiptasia" - więc i postów nie miał okazji za wiele napisać:) Chciał być fair - by nie lać wody - a co do czego przyszło okazało się, że za to nie może sobie pohandlować:0

Ale z drugiej strony to wiem też, że równie dobrze jak poczytał czyli nazbierał wiedzy - to mógł się podzielić zdobytą tutaj wiedzą z takimi pytającymi od aiptasii - i by posty miał...

w sumie to obie strony mają poniekąd rację .....

Ale mi bliżej do wersji autora tematu.

Ale prawa trzeba przestrzegać:)

więc już milczę;)

Pozdrawiam


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Regulamin forum - "nie pytaj, szukaj"

Regulamin targowiska - "napisz 50 postow ale ich nie nabijaj"

Źle interpretujesz Regulamin.

"Zanim zadsz pytanie - poszukaj, bo bardzo możliwe, że na Twoje pytanie udzielono wielokrotnie odpowiedzi"

"Napisz 50 konstruktywnych postów - zamiast je głupio nabijać wpisami w stylu: "mega", :thumbup: , "petarda", "bardzo ładny"


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony to wiem też, że równie dobrze jak poczytał czyli nazbierał wiedzy - to mógł się podzielić zdobytą tutaj wiedzą z takimi pytającymi od aiptasii - i by posty miał...

w sumie to obie strony mają poniekąd rację .....

Pozdrawiam

Nie to, że źle interpretuje regulamin - dlatego napisałem to we wcześniejszym poście co widać w cytacie;)

Ale trochę niespójności wg mnie jest.

Ciach temat


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się najpierw akceptuje regulamin a potem go czyta to można narazić się na niespodzianki :smiling: To jakby wjechać do GB i usilnie jeździć prawą stroną drogi bo "nie wiedziałem".


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko napisać 50 konstruktywnych postow jak sie nic nie wie. Co do regulaminow to tak, przyznam się bez bicia, zaczynając przygode z aqa nie wpadlem na to żeby przeczytać regulamin targowiska. Przeczytałem regulamin forum bo z niego planowałem korzystać. Gdy przyszła potrzeba skorzystać z targowiska przeczytałem tam regulamin i się troszke zaskoczylem.

Co do prawa jakie jest wszyscy wiemy. Nie znaczy to, ze nie można go zmieniać na lepsze a przynajmniej probowac.

Więc przestrzegam regulaminow. Niestety posilkujac sie innymi stronami przez to.

Chciałem tylko zwrócić uwagę, ze można by o tym pomyśleć. Widzę że sa na forum posty z propozycjami zmian. Może to by była dobra zmiana ;)

Dodam jeszcze że jeden zwierzak zmienił dom, 0 przekretow ;)

Wszystko chyba w temacie zostalo poruszone, mysle ze mozemy zamknac ten temat i zajac się ważnymi rzeczami.

Edytowane przez mem_phis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie będziecie winni jak kiedyś właściciel widząc te wszystkie puste tematy zamknie dział z targowiskiem.A wy placzki będziecie płacic na alledrogo za wystawienie grzyba...

50 postów to i tak mało moim zdaniem żeby wystawiać na targowisko...

Temat typowo offtopowy.Nie wiem czemu jeszcze nie wywalony tam gdzie jego miejsce.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.