Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wypadałoby się przywitać, wiec witam wszystkich maniaków morszczyzny, właśnie dzięki pomocy kolegi z forum odpaliłem 400L baniak, wcześniej ostro bawiłem się z akwarystyką roślinną. Mam za sobą kilka baniaczków, ale stało się to delikatnie mówiąc nudne :help1 więc postanowiłem uderzyć w morszczyznę. Wkrótce zamieszczę fotorelację z zakładania.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy :kapelusz


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imie Piotrek. Jestem z Warszawy i dopiero zaczynam moja przygodę za jakiś czas z solniczka ale trzeba sie przygotować i trochę poczytać bo jestem zielony. jak na razie mam tylko słodkie akwa. Mam nadzieje ze na tym forum się dużo nauczę. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuku23 :

Powitać kolejnego posolonego,szkoda że pierwsze wejście ci zablokowali a nie przesunęli ,pamiętaj Piotrze że to jest jak choroba i postępuje :) jak czujesz to co robisz to będzie ok ,dużo czytaj i słuchaj porad forumowiczów,przynajmniej już nie musisz zaczynać od gupików :)

#338907 RA345 :

szkoda że pierwsze wejście ci zablokowali a nie przesunęli

Przesunięcie pojedynczego postu nie jest możliwe, dlatego zablokowałem. sPRYTny


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuku23 Witamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :p Mam na imię Bartek, mam 21 lat. Akwarystyką morską zainteresowałem się po wizycie w oceanarium Gdyńskim, aktualnie mam akwarium słodkowodne 240l ale planuje albo zamienić je na morskie, albo kupić akwarium 300l i tam urządzić solniczkę. Jako iż jestem zielony w tym temacie to mam nadzieję iż uzyskam tu niezbędną pomoc porady i wiedzę.

Pozdrawiam :p:P


W przyszłości pierwsze akwarium 240l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wrzyskich, mam na imie Pawel , mieszkam jak narazie w dublinie zbiornik mam od 2 tyg.120 l obsada to pare korali 2 rybki nemo dwa kraby dwie krewetki 6 slimakow. Wiecej pokarze na galeri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Paweł z Warszawy, lat 23. Akwarystyką zajmuję się od 13 lat. Jak na razie wszystkie zbiorniki miałem słodkowodne (obecnie głównie roślinne). Morskie akwarium zawsze wydawało mi się poza zasięgiem, ale poczytałem trochę to forum i stwierdziłem, że jednak da się coś ciekawego w miarę bezproblemowo stworzyć:p

Obecnie jestem już po przeczytaniu wielu wątków dla początkujących i dzienników, i klaruje mi się w głowie obraz tego co bym chciał założyć - 60x60x50 powinno być w sam raz :p Teraz czas na pogłębianie wiedzy i polowanie na okazje (student nie ma łatwo z finansami :p ).

Pozdrawiam :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Piotrek, pochodzę z Warszawy.Każdy z nas ma jakieś pragnienia, pragnienie jest symptomem życia.Nie uciekniemy od tego....

To moje pragnienie realizuje z wielkim oddaniem, spokojem i dojrzałością.Wierzę w dobrotliwość tego zajęcia dla mojej szalonej, niepokornej natury. To wyraz mojej tęsknoty za harmonią, którą dostrzegałem na rafach koralowych kiedy nurkowałem ze znajomymi.Zapragnąłem przenieść fragment tego świata do mojego mieszkania.

Dziękuje wszystkim moim przyjaciołom,ze mnie wspierali.Zbiornik jak dla nowicjusza jest spory 1200l.Ale jego wielkość jest wprost proporcjonalna do pragnień.Jestem bardzo szczęśliwy ,że będę mógł obserwować życie na rafie codziennie.


1250l: 260/75/60 optiwhite + sump, oświetlenie: 2x10x54W= ATI Powermodule Obieg: 2x New Jet 6000 Odpieniacz: Bubble King DeLux Internal 300 Filtracja i cyrkulacja: Tunze - Turbelle Stream 6105: Skała ok 120kg. Start 04.04.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gopal po pierwsze witaj!

A po drugie .... olaboga jakie ładne akfa. Mamy taki dział jak Nasze Akwaria..... jak by CI się chciało to możesz troszkę opisać w swoim poście co tam masz i co zamierzasz mieć :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Adam i pochodzę z Wisły, ostatnio zakończył się pewien etap w moim życiu , co na pewno nie znaczy że jestem już stary, szukam ukojenia i spokoju dlatego postanowiłem na pewno założyć akwarium morskie. Mam nadzieje że na pewno wspomożecie mnie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :p Na dzień dobry i na dobry wieczór polecam Dział Dla Nowicjuszy, poczytaj, poczytaj a potem pomożemy.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę że 1.IV. tutaj też dotarł :p


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Łukasz nowy i początkujący posiadacz solniczki z Darłowa siedzę na forum i chłonę wiedzę tajemna zacząłem od 112 l. a już od kolegi dostałem 240 l. tak że powoli powoli odpalam swój baniak

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czkałem i jestem dzieki Skoczkowi witam wszystkich morszczakow!

Pozdrawiam Łukasz&syn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) I sorki raz jeszcze za "błąd systemowy ;) "


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem Adam i jestem świeży w naszej pasji, posiadam 200'litrowe akwarium z jednym gubikiem masą skały ekipa czyszcząca i dwoma Xeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343101 qui4 :

Cześć! Jestem Adam i jestem świeży w naszej pasji, posiadam 200'litrowe akwarium z jednym gubikiem masą skały ekipa czyszcząca i dwoma Xeniami ;)

Adam.... gubikiem ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343189 SkoczekPL :
#343101 qui4 :

Cześć! Jestem Adam i jestem świeży w naszej pasji, posiadam 200'litrowe akwarium z jednym gubikiem masą skały ekipa czyszcząca i dwoma Xeniami :)

Adam.... gubikiem ?

pewnie garbnikiem :)

lub zgarbikiem :)

albo po prosty garbikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.