Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy i pozdrawiamy


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję Wszystkim za bezcenne rady dotyczące zakładania akwarium. Wystartowałem na 30 Aquael-a z żywa skała. Czekam na stabilizację parametrów i będę rozglądał się za życiem. Serdecznie pozdrawiam

Tomek z Bydgoszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich "Pozytywnie Zasolonych" :) , na imie mam Jarek, pochodze z Opola, obecnie z rodzina mieszkam w Athlone, Irlandia. Akwarystyka param sie od kilkunastu lat, kilka mieszkow temu zalalem swe pierwsze 54l. slonego.

Jesli sa na Zielonej Wyspie, jeszcze jakies solniczki, zapraszam do wymiany doswiadczen :)

Edytowane przez hal68 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Łukasz jestem ze śląska. Wkrótce zamierzam zakupić moje pierwsze w życiu akwarium. Od jakiegoś czasu już w sumie czytam na ten temat i chyba najwyższy czas by zacząć powoli działać. pozdrawiam wszytkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Rafał i mieszkam w małej miejscowości Kalety na Górnym Śląsku. Moje małe morskie 112l.mam od 10 miesięcy. W niedługim czasie planuje przeprowadzkę do większego zbiornika więc na pewno przyda mi się pomoc doświadczonych kolegów z forum. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita się Pandora. Mam na imię Klaudia i jestem z Sosnowca. Co do akwarium, to mamy z mężem 577 l baniaczek, ale planuje swój własny. Z tego też powodu założyłam konto. Na chwilę obecną najprawdopodobniej zacznę od skromnych 54 l ;c ale mam nadzieję, że w miarę szybko uda mi się przenieść na większe. Tyle ode mnie. Pozdrawiam Klaudia

Edytowane przez Pandora (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJ PANDO Klaudio

macie 557 ale zaczynasz 57 ??

nie trybie ale nie zaczynaj z takim litrażem, szkoda czasu i cierpień związanych z koralowcami


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Daniel i chcialem sie przywitac.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam na imie Paweł jestem z okolicy Mogilna kuj-pom

w koncu postanowiłem sie przywitac bo na forum jak i akwarium mam prawie rok

morszczyzna zaraziłem sie od brata i kolegi (robas78 i olecha7) przy okazji chcialbym im bardzo podziękowac za pomoc i cenne wskazówki

moje akwa 100/60/60 ok 300L obsada gł sps lps

tyle o mnie na początek :baby

Witam wszystkich :respect:


7718_7930.png

250L + 120L sump wystartował 13.9.2016

Ok 20kg skały

Siporax 13L

Szkło 100x50x50 przód i boki opti

Obieg Jebao Dct 6000 odpieniacz DIY na pompie New Jet 6000 i meshu made by Robas78 lampa 6x39 1xJebao rw-15

Dozownik Jebao dp-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Mam na imię Marek i wzaz z żoną (DamaPik) zachorowałem na akwarium morskie kilka miesięcy temu. Od kilku dni mamy zalane akwarium 297L (90x60x55).

Pozdrawiam wszystkich oraz z osobna - sąsiada Maćka :)


Marek

7725_7938.png

Akwarium 90x60x66, 2xTunze 6045, Maxspect Razor 16k, Sump 80x40x40, Tunze Silence 1073.40, Biopellety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJ PANDO Klaudio

macie 557 ale zaczynasz 57 ??

nie trybie ale nie zaczynaj z takim litrażem, szkoda czasu i cierpień związanych z koralowcami

Brakło Ci jeszcze "RA" ;p

Co do akwarium, to jeszcze bije się z myślami. Sprzęt do 54 l mam, ale nie ukrywam, że wolałabym większe. W głowie mam jeszcze pomysł, żeby skleić akwa o wymiarach 100x50x40 lub 80x50x40, ale do tego potrzebuje lepszy sprzęt. Trudno pogodzić dwa zbiorniki na razie, gdzie jeszcze zapełniamy to 580 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków solniczek mam na imię Marcin jestem z malopolskiego. Planuję start baniaka 300 L plus sump o pojemności 126 L. Start będzie na martwej skalę plus ok 10 kg żywej.Po ok dwóch miesiącach intensywnej lektury postanowiłem się wreszcie przywitać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam na imie Daniel i chcialem sie przywitac.Pozdrawiam wszystkich.
Siema ziom powodzenia z babka.

Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam na imie Krzysiek i jestem w Nowej Dęby (ok. Tarnobrzega).

Moje 128L juz dojrzewa - w miedzyczasie przekopuje forum :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów!

Mam na imię Tomek, mieszkam w Krakowie i właśnie rozpoczynam przygodę z skromniutkim 54 litrów. Jako że hobbistycznie zajmuję się piwowarstwem, mam nadzieję, że cierpliwość i metodyka zdobyta tam, przełoży się na fajne akwarium :)

Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nazywam się Arek i akwarystyką morską zainteresowałem sie już dwa lata temu (pod koniec 2011 powstało moje pierwsze morskie -kostka 50x50x50 + panel 10cm = 125l +25l panel). Często jestem na forum by się czegoś od was nauczyć i coś podpatrzeć za co z góry wszystkim wielkie dzięki. Po raz pierwszy postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem i problememi:). Poza morskim posiadam 160l z pyszczakami. W swoim życiu przeszedłem już kilaka biotypów w akwarystyce. Najpierw było po prostu akwarium z neonkami itp, potem akwarium holenderskie z roślinnością, krewetkarium (30l ), zbiornik dla raków, teraz malawi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posolonych .Mam na imię Paweł i jestem z Wyszkowa. U mnie jeszcze susza ,ale plany są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

skoro się witamy to już nadrabiam zaległości :)

W tematyce akwarystyki morskiej dopiero raczkuję, ale mam nadzieję, że koledzy i koleżanki ze starszych klas pomogą mi gdy będę potrzebować pomocy w moim potykaniu się w tym jakże interesującym i wcale nie łatwym temacie . Z gory dziękuję i pozdrawiam całe grono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Do chwili obecnej zajmowałem się akwarystyką słodkowodną/25 lat/ specjalność amazonia, aż tu u przyjaciela zauważyłem kostkę morską/zatkało mnie, nie mogłem zasnąć z wrażenia/. Ku zaskoczeniu utrzymanie nawet większego akwarium morskiego nie jest tak kosztowne, jak kilka lat temu wyczytałem na jakimś forum/1000zł miesięcznie/. Obecnie czytam to forum,później zacznę budowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.