Skocz do zawartości
rafik73

Interpretacja Regulaminu przez Kolorowych

Rekomendowane odpowiedzi

A czego nie rozumiesz? Napisałeś, że ktoś sobie życzy, żebyś łamał koralowca, więc zapytałam, kto konkretnie. Proste pytanie. Wystarczy, że podasz nick/login.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, rafik73 napisał:

Sugerujesz ,że moje fotki są nie autentyczne i nie realne ??

Absolutnie NIE miałem Ciebie na myśli - odnosiłem się do regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci :

Pytanie : Kto mi kazał łamać koralowca , żeby umieść go na targowisku ? 

Odpowiedź :Moderator @Nik@ dlatego , że chciała żeby zaznaczył  1 główkę w koralu gdzie się tego nie da zrobić.

Więc żeby było dobrze -musiałbym go połamać . 

PS:

Pytanie :Gdzie w regulaminie jest napisane , że mają być kółka lub inne znaczniki na zdjęciach korali  ?? 

Odpowiedź: Nigdzie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie było złamania pkt regulaminu gdyż zgodnie z pkt wstawiłeś sprzedawany "towar", a to że w/w pkt jest  źle opisany to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, przed odrzuceniem napisałam PW, że nie mogę takiego ogłoszenia zatwierdzić i poprosiłam, żebys zaznaczył w kółko fragment który odetniesz i podał cenę za ten fragment. Odpisaleś "spoko nie chce mi się", co potraktowałam, jako zgodę na odrzucenie ogłoszenia. Po drugie, nie zakomunikowaleś, że masz problem z tym, żeby oznaczyć ten fragment na zdjęciu koralowca. Gdybyś to zrobił, to bym Ci pomogła, tak, jak pomagam innym użytkownikom.

Nigdy w żadnym poście, ani na forum, ani PW nie napisałam, że musisz koralowca pociąć, żebym zatwierdziła Twoje ogłoszenie, więc przestań proszę publikować swoje domysły, jako moje słowa. Poprosiłam jedynie o zaznaczenie fragmentu koralowca w kółko, co bardzo dobrze Ci wyszło w tym temacie ileś postów wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Nik@ napisał:

Po pierwsze, przed odrzuceniem napisałam PW, że nie mogę takiego ogłoszenia zatwierdzić i poprosiłam, żebys zaznaczył w kółko fragment który odetniesz i podał cenę za ten fragment. Odpisaleś "spoko nie chce mi się", co potraktowałam, jako zgodę na odrzucenie ogłoszenia. Po drugie, nie zakomunikowaleś, że masz problem z tym, żeby oznaczyć ten fragment na zdjęciu koralowca. Gdybyś to zrobił, to bym Ci pomogła, tak, jak pomagam innym użytkownikom.

Nigdy w żadnym poście, ani na forum, ani PW nie napisałam, że musisz koralowca pociąć, żebym zatwierdziła Twoje ogłoszenie, więc przestań proszę publikować swoje domysły, jako moje słowa. Poprosiłam jedynie o zaznaczenie fragmentu koralowca w kółko, co bardzo dobrze Ci wyszło w tym temacie ileś postów wyżej :)

Qrcze no nie dogadamy się . Serio. 

Nie potrzebowałem Twojej pomocy w żadnym wypadku ( gdyż z całym szacunkiem kręcić kółka umiem jak mało kto) . 

Oprócz akceptacji ogłoszenia na targowisku -gdyż tego sam nie mogę zrobić. Pomocy nie otrzymałem.

Pisałem też , że nie widzę potrzeby rysowania kółek, gdyż nie jest to wymagane przez regulamin targowiska.

Uważam natomiast , że owe kółka bardziej wprowadzją w błąd ( co widać na rysunkach powyżej ) niż przedstawiają autentyczną 1 główkę . To kompletna bzdura . 

Uważam też jak napisał kolega powyżej , że regulamin jest tak luźno napisany , że można go interpretować na wieloraki sposób. 

Natomiast wymagania co do jego przestrzegania są jakby był to regułamin Sił Zbrojnych RP. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Nik@ napisał:

Po pierwsze, przed odrzuceniem napisałam PW, że nie mogę takiego ogłoszenia zatwierdzić i poprosiłam, żebys zaznaczył w kółko fragment który odetniesz i podał cenę za ten fragment.

No popatrz a moje odrzuciłaś bez ostrzeżenia.

34 minuty temu, Nik@ napisał:

Gdybyś to zrobił, to bym Ci pomogła, tak, jak pomagam innym użytkownikom.

Chyba raczej "niektórym" użytkownikom.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafik:

sponsorzy mieliby odejść z forum, bo nie pozwalamy sprzedawać  korali na forum? no to się sponsorzy uśmieją :-) - są na tym forum przypadki, które pokazują, ze ci, którzy właśnie sprzedawali "nadzwyżki" cieszą się teraz mianem przedsiębiorców w branży akwarystycznej.  

Moje podejście jest aroganckie? kiedy dbamy o minimum staranności ? to jak nazwać Twoje podejście? chcesz zmieniać moderatorów, bo ktoś Ci zwrócił delikatnie uwagę? chcesz rozliczać moderatorów z ich działalności a nie chcesz się jej podporządkować? 

I to nie jest podejście - "jak się nie podoba to nara"- Napisałam, ze jest wiele miejsc lepszych na wystawianie ogłoszeń - nie złośliwie, bo tak jest.

I proponuję jednak trochę więcej szacunku - wystarczyło zmienić ogłoszenie wg wskazań Niki i byłoby po sprawie. Moderatorzy to nie są osoby, które mają utrudniać życie - poświęcają wiele swojego prywatnego czasu, po to aby forum sprawniej działało.

Wszystko - zamykamy temat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.