Skocz do zawartości
rafik73

Interpretacja Regulaminu przez Kolorowych

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, azgar napisał:

tylko regulamin targowiska to wybiórczo go stosujecie do rożnych użytkowników 

to mogą zapytać sprzedawce, wejść na komputer , albo nie kupować 

 

Ps. posty tu juz znikają 

Tak, znikają. Posty z takimi wulgaryzmami jak napisałeś znikają i będą znikały.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ja się naprawdę nie denerwuje. 

Chciałbym natomiast zgłosić wniosek .

Skoro mamy zaznaczać kółkiem główki  które mamy do sprzedania . To propnuję krzyżykiem  oznaczać już  sprzedane :)

las LPS 111.jpg

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w razie niezatwierdzenia ogłoszenia wskazywanie dokładnej przyczyny . Czasem moderator może dopiszę to "sprzedam" w tytule i pchnie to dalej .Itd , wszystko na spokojnie ... 
Ps:
 

7 minut temu, rafik73 napisał:

Marek ja się naprwdę nie denerwuje. 

Chciąłbym natomiast zgłosić wniosek .

naprawdę  i Chciałbym 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

 

Z góry przepraszam Cię @Chmielu , że to na twoim przykładzie ale  w imię wspólnego dobra . ^_^

 Moderator umieścił ogłoszenie bez zbędnych ceregieli . Jak się okazuje można bez kółek ? Można :P

noooooooooweeeeeee.png

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można, ogłoszenie już jest nieaktywne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co przepraszać, ogłoszenie już jest chwilowo ukryte i PW idzie do autora.
Jeszcze raz dziękuję za czujność.
Może chcesz zostać moderatorem? :-) Będziemy się tak ganiać między PW a otwartym forum? Trochę to niepoważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nik@ napisał:

Nie można, ogłoszenie już jest nieaktywne.

 

Już -to chyba  mało trafnę określenie . 

2 godziny temu, Walker napisał:

Nie masz za co przepraszać, ogłoszenie już jest chwilowo ukryte i PW idzie do autora.
Jeszcze raz dziękuję za czujność.
Może chcesz zostać moderatorem? :-) Będziemy się tak ganiać między PW a otwartym forum? Trochę to niepoważne

Mam za co przepraszać bo wykorzystałem jego ogłoszenie do pokazania , że nawet jedni z was interpretują właściwie regulamin targowiska i nie spinają się nadto . 

Zostać Moderatorem - to nie moralna propozycja w zaistniałych okolicznościach . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostać Moderatorem - to nie moralna propozycja w zaistniałych okolicznościach . 

 

 

Raczej żarcik na rozluźnienie atmosfery ;-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki sytuacyjny . 


Sam widzisz, taka sytuacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja spotkałem się jakiś czas temu z podobną  głupotą ...
W stopce jak byk stoi skąd jestem - ale ogłoszenie nie zostało zaakceptowane dotąd dopóki nie napisałem jeszcze raz tej informacji w treści ogłoszenia ... ma to sens?
Odpuść Rafał - szkoda nerwów.
PK

Lekko ma, na Tapatalk tego nie widac, ja na przykład glownie na tapatalku używam forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść w dane użytkownika a tam jak byk napisane ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na tapatalku nie widać ;)

Wy tu gadu gadu a ja sobie szczepki zamówiłem i na pewno na końcu tygodnia się pochwalę co do mnie przyszło [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie używam Tapatalk.

Proponuję korzystać z normalnych przeglądarek typu Firefox lub Google , wtedy wszystko będzie się wam wyświetlało i skończą się wasze problemy.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie używam Tapatalk.
Proponuję korzystać z normalnych przeglądarek typu Firefox lub Google , wtedy wszystko będzie się wam wyświetlało i skończą się wasze problemy.
PK

Bardzo dziekuje za rade ale Tapatalk na telefonie jest nieporównywalnie ergonomiczniejszy niz jakakolwiek przeglądarka.

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a używaj sobie czego chcesz - tylko później nie narzekaj że coś ci się nie wyświetla.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a używaj sobie czego chcesz - tylko później nie narzekaj że coś ci się nie wyświetla.
PK

Dziekuje, faktycznie przegiąłem ostro z marudzeniem! Przestaje zatem narzekać ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2017 o 10:19, kiflu napisał:

Cały ten regulamin targowiska jest o kant d*py... zasady, zasady regulaminy itp., nie napisze już jak forum straciło po aktualizacji. Za chwile cały ruch z forum przeniesie się na FB i tyle z tego będzie. 

 

Kiflu ma rację.  Korzystanie z FB jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze niż na NR. Pozatym ogłoszenie pojawia się odrazu. I wbrew pozorom jest dużo bezpieczniejsze niż na forum. IMHO trudniej stworzyć fałszywy profil niż natrzaskać 50 postów.

Jako to mówią trzeba iść z duchem postępu a nie stać w miejscu i powtarzać w kółko "bo regulamin".


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dygresja, skoro takie surowe traktowanie ogłoszeń przez moderatorów nie spotyka się (delikatnie mówiąc ) z uznaniem, to może warto odpuścić. W końcu Wy moderatorzy robicie to dla nas użytkowników (za co bardzo dziękujemy). A skoro tak,  to jednak użytkownicy może też mają coś do powiedzenia, i nie chodzi tu o podważanie czyjegoś wkładu ale może uwzględnienie opinii i poluzowanie tych wymagań.

Przykładowo forum konkurencyjne które nie jest tak aktywne jak to, dział sprzedam na jednak o wiele bardziej rozbudowany tj. więcej ogłoszeń  (nie ma takich rygorów, nie trzeba mieć 50 postów itp.).

Może warto się zastanowić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Kajtek77 napisał:

 Korzystanie z FB jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze niż na NR.

 

za np. nieprawdziwe fotki czy zwykłe oszustwo nikt nikogo z FB nie wyrzuca

na np. OLX (i paru innych miejscach w sieci) też są łatwe, przyjemne i darmowe ogłoszenia których ... nikt nie sprawdza

przypomnę może że targowisko jest przecież tylko NIEOBOWIĄZKOWYM dodatkiem do forum i można go po prostu .. wyłączyć skoro jest takie "nieprzyjazne, fuj i be"

mnie pasuje że oferty są sprawdzane i muszą być realne fotki (a nie jakieś poglądowe badziewie z sieci) każdy ma chyba aparat w fonie - taki wielki problem zrobić porządne zdjęcie które chciałbym sam zobaczyć ? jak oferowałem jakiegoś korala to specjalnie robiłem kilka fotek w różnym świetle - żeby kupujący wiedział DOKŁADNIE co jest oferowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak napisał silva - targowisko jest tylko dodatkiem do forum, nie ma sensu traktować NR jako darmowej platformy handlowej - są do tego inne miejsca, które pewnie są lepiej na to przygotowane. My nie chcemy zalewu ogłoszeń, jeśli komuś nie chce się poświecić paru minut aby ogłoszenie wyglądało tak, jak o to prosimy to trudno. Nie chce się wstawiać zdjęć, nie chce się robić opisu, nie chcę się pisać  z jakiego miasta, nie chce się pisać z dużej litery, nie chce się pisać polskich liter ..... no bez urazy , ale nie  - jak się chce wypisywać posty jacy to moderatorzy są beeee to chyba można się trochę postarać. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, silvia napisał:

 

mnie pasuje że oferty są sprawdzane i muszą być realne fotki (a nie jakieś poglądowe badziewie z sieci) każdy ma chyba aparat w fonie - taki wielki problem zrobić porządne zdjęcie które chciałbym sam zobaczyć ? jak oferowałem jakiegoś korala to specjalnie robiłem kilka fotek w różnym świetle - żeby kupujący wiedział DOKŁADNIE co jest oferowane

Sugerujesz ,że moje fotki są nie autentyczne i nie realne ?? Tak jak napisałem nie jestem handlarzem i nie widzę sensu łamania korala tylko dlatego , że ktoś sobie tego życzy nie wiedząc dlaczego .

59 minut temu, Irmina napisał:

dokładnie tak jak napisał silva - targowisko jest tylko dodatkiem do forum, nie ma sensu traktować NR jako darmowej platformy handlowej - są do tego inne miejsca, które pewnie są lepiej na to przygotowane. My nie chcemy zalewu ogłoszeń, jeśli komuś nie chce się poświecić paru minut aby ogłoszenie wyglądało tak, jak o to prosimy to trudno. Nie chce się wstawiać zdjęć, nie chce się robić opisu, nie chcę się pisać  z jakiego miasta, nie chce się pisać z dużej litery, nie chce się pisać polskich liter ..... no bez urazy , ale nie  - jak się chce wypisywać posty jacy to moderatorzy są beeee to chyba można się trochę postarać. 

 

Irmina to , że napisałem Moderatorowi , że mi się nie chce to prawda ale tylko dlatego , że uważam to za czyjś wymysł nie poparty wymaganiami  regulaminu. Słowo klucz " autentyczne" i takie są zdjecia moich korali . Autentycznie , zrobione w moim zbiorniku. Kilka dni temu . Czego jeszcze więcej chcieć od kogoś kto chce tylko odsprzedać nadrzyżki a nie zarabiać tym na forum. 

Bardzo mnie dziwi takie ignoranckie podejście do zagadnienia tym bardziej od strony właściciela . Typu jak wam się nie chce to nara. 

Ciekawy jestem co by było gdyby 3/4 forumowiczów odeszło z forum a za nimi także sponsorzy ? 

Przykro . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Irmina napisał:

 targowisko jest tylko dodatkiem do forum, nie ma sensu traktować NR jako darmowej platformy handlowej - są do tego inne miejsca, które pewnie są lepiej na to przygotowane. My nie chcemy zalewu ogłoszeń, jeśli komuś nie chce się poświecić paru minut aby ogłoszenie wyglądało tak, jak o to prosimy to trudno. Nie chce się wstawiać zdjęć, nie chce się robić opisu, nie chcę się pisać  z jakiego miasta, nie chce się pisać z dużej litery, nie chce się pisać polskich liter ..... no bez urazy , ale nie  - jak się chce wypisywać posty jacy to moderatorzy są beeee to chyba można się trochę postarać. 

 

Irmina dokładnie :clapping

I na tym można zamknąć ten wątek 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafik73 napisał:

 Tak jak napisałem nie jestem handlarzem i nie widzę sensu łamania korala tylko dlatego , że ktoś sobie tego życzy nie wiedząc dlaczego .

 

Kto sobie życzy, żebyś łamał koralowca? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Nik@ napisał:

Kto sobie życzy, żebyś łamał koralowca? 

Odnoszę wrażenie , że się nie rozumiemy i się nie zrozumiemy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.