-
Liczba zawartości
2 199 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Witam Kiedyś zapodałem z ręki i wszystko zrobiło się białe
-
Witam Jeśli masz taką potrzebę , to tylko pochłaniacz wojskowy Ja mam bezpośrednio . https://www.naostrzu.pl/10907,filtropochlaniacz-od-maski-przeciwgazowej-slon-10907
-
Witam Wszystko zależy od wydajności pompy. Ja przy swojej na wcisk powrotu nie chce mieć , i dlatego wkleiłem . Pozdrawiam
-
No cóż ,Ty masz zawsze w pod górkę.
-
Miałem lampę ATI 8X80W powieszoną na dwóch linkach do sufitu i spoko. Teraz możesz kupić kołki każdego rodzaju , siedzisz w necie wystarczy poszukać . Zobaczysz jak , to będzie wizualnie pięknie , bez tego żelastwa Taka jest moja opinia , ale to rzecz gustu.
-
No przecież jak Tobie się tak podoba , to zostaw. Ja takie uchwyty , to w garażu mam
-
Witam Aż się prosi by to wisiało do sufitu. Te uchwyty na ścianie to porażka , jak dla mnie. Pozdrawiam
-
Może go łyknę i porównam u kogoś co ma 510
-
Czyli nic pewnego bo jeden może zaniżać , a drugi w drugą stronę
-
Co byście powiedzieli ma temat takiego miernika , warto kupić ? https://a.aliexpress.com/_Ex04qyg
-
Witam Trzecia obcja innej nie widzę .
-
Witam Teraz wiem dlaczego nie mam wody kryształ , bo leję żołądkową
-
Witam Tadam szewski klej potwierdzam , super się klei
-
Witam Można zrobić durso na spływie i w tedy b. mało wody z komina spłynie. Ja tak mam Pozdrawiam
-
Jeśli zasilacz jest do 200W , to po co piszą o mocy 240 . Wiadomo , że powinien mieć z 30% zapasu. Ciekawe jaką moc wyciągają naprawdę . Ja kupiłem do mojej lampy zasilacz z Chin wentylator wymontowałem po jednej godzinie , taki hałas robił .