-
Liczba zawartości
481 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Kalendarz
Blogi
Articles
Member Map
Sklep
Zawartość dodana przez Danielj
-
Dominika, widzialem 9 kubików wody na czwartym piętrze w gierkowskim wieżowcu w Sosnowcu, więc jeszcze trochę zapasu masz
-
Ja mam właśnie 70x60x50cm. Świecę Gesemannem 150HQI+4x24 T5. Odpieniek APF600, cyrkulacja to RW4 i RW8. Na obiegu mam Red Dragon mini 3500. Co do Sumpa to 60x35x35 cm, a w nim siporac i gruz skalny. Obsada idzie w kierunku samych LPS-ów.
-
Uważajcie bo wyznawcy Stwórcy mułapki Was na celownik wezmą
-
O piękne Czekam co dalej Ale widząc dotychczasowe efekty, będzie bajeczka.
-
Dobór hydrauliki na dużą wysokośc podnoszenia.
Danielj odpowiedział lukasz_dyn → na temat → Technika
A co zrobisz gdy woda spłynie z układu? -
Na ścisk nie dawaj, dwie powinny wystarczyć, tylko je nastrosz, by jedna na drugiej luźno leżała, wtedy dobrze pieni
-
I wszy Wszystkie trzy linki to artykuły sponsorowane... Zresztą wiedza medyczna z GW i portalu dla pań. Idąc tym tropem nie powinniśmy świecić T5, HQI ani niczym innym. Zostają świeczki ...
-
Nie było żadnej różnicy. Gdzieś przeczytałem, że PSk z meshem miały taki feler.
-
Miałem i tego i tego. Teraz w 210l pracuje Deltec na pompie AB2000A/S i jest błoga cisza, nie piszę o wydajności bo przewymiarowany ostro. Wcześniej w 320l miałem H&S 150 z tym , że na pompie PSK 2500 z meshem i od czasu do czasu po wyłączeniu pompa nie chciała pociągnąć powietrza, trzeba było dmuchnąć w rurkę. Oba dziecinnie proste do regulacji, wydajność obłędna, do takich zbiorników jak miałem.
-
Po Świętach właśnie zamawiam 4 odbłyśniki i jeszcze 3x Narva blue2 i jedną jakąś różową. Zobaczę jak będzie wyglądało akwa pod 8x24W. Nie ma już miejsca na dnie, a nowe korale już upatrzone, zwłaszcza Trachyphyllie nie lubią za bardzo HQI Choć mnie się podoba Dla SPS super światło.
-
U mnie przy wysokości 50 cm akwarium wszelkie LPS-y tylko na dnie, wyżej się zamykają. Żarnik Blau 20000K 150W na stateczniku elektronicznym, do tego 3x Narwa blue 2 i 1x aquamedic 15000K.
-
Skalibruj refraktometr płynem referencyjnym, np. Saliferta. U mnie różnica w kalibracji płynem, a wodą RO to było 4 promile.
-
Michał(Snocho) ma tak chyba zrobione, tzn. sumpownia w omieszczeniu obok.
-
Każda praktycznie hurtownia udostępnia rozkrój płyty on line. Wpisujesz po prostu wymiary jakie potrzebujesz, płytę którą wybierasz i wyskakuje Ci gotowy rozkrój z okleiną do wyboru i puszkami pod zawiasy .
-
Zamówiłem płyty oklejone na wymiar, skręciłem konfirmatami, korona tego samego koloru co szafka, w środku wzmocnienia z listew drewnianych i mam szafkę jaką chciałem na wymiar Akwarium podobne do Twojego, 70x60x50cm. Szafka sztywna, wentylowana atom nie ruszy.
-
Dominika, zalać się to można nawet bez akwa, więc nie wiadomo kto wygra
-
Jak na pierwszy raz, pięknie. Przesunięcie to szczegół i tak wszyscy będą akwarium podziwiali
-
Jeśli w obydwie strony pokazuje to samo to jest dobra Gdyby pokazywała różne wskazania w obie strony, to by było źle
-
Ważne byś nie robiła mijanki w połowie długości. U mnie, mimo, że ładnie, równo ułożone to tak jakoś sztucznie wygląda. W sypialni mamy "dziką" podłogę z małych desek i to wygląda super.
-
Fakt, o innej sytuacji pomyślałem. Pomieszałem
-
Podstawowy problem będzie jak Ci ślimor lub coś innego wpadnie do spływu w kominie. Nie będzie siorbania, zawór u sąsiada nie pomoże bo woda na podłodze będzie.
-
Troszkę za daleko do Ciebie, bo by się zrobiło tę wylewkę w jeden dzień, , ale kibicuję wiernie
-
Ale fajne wiaderko Takie kobiece
-
I dlatego nikt nie namówi mnie na nic innego niż RD. Miałem i Jebao i AQuaBee i AM, ale RD4500 to bajeczka
-
Nie jestem pewien, ale gdzieś słyszałem, że to jest Jebao z inną naklejką, ale jak mówię nie wiem na sto procent
