Skocz do zawartości
marking

Konkurs wewnątrzforumowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zdjęcie akwarium będzie najładniejsze i forumowicze na nie zagłosują to taka szansa istnieje .


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiftu w teorii tak ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należy sobie wysoko stawiać poprzeczkę :thumbup:

Niestety nie dam rady tyle browarów postawić żeby wyhaczyć nagrodę publiczności... :cheers: a co niektórych znam i wiem, że należało by grubiej przekonywać :wine:

Gratuluję inicjatywy, daaaawno nic w tym deseniu się nie działo i do tego z nagrodami :clap:

PS. ide telefon ładować, może coś pstryknę....


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do AF :)

Czy te zdjęcia co wysłałem do konkursu mogę też wrzucić na forum w temacie swojego akwarium? Po prostu zrobiłbym sobie aktualizację wątku za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@igor oczywiscie ze możesz dysponować Twoimi zdjęciami jak chcesz. Uczestnictwo w konkursie nie ogranicza Cię w publikowaniu zdjec w Twoim wątku czy gdziekolwiek indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam zgłoszone zdjęcia i muszę powiedzieć że są kapitalne. Inamra akwarium piękne :) Poziom zdjęć super. Mam taką podpowiedź dla AF żeby z tych zdjęć zrobić coś na wzór albumu ADY japońskiej. Trochę bawiłem się w konkursy i te ich albumy to Mistrzostwo Świata naprawdę najpiękniejsze obrazy akwarystyczne na świecie. Można by wykorzystać tak piękne zdjęcia w celach reklamowych i wydać taki album lub na przykład kalendarz jak na innym forum akwarystycznym na "podforaku". Świetna sprawa, nieduży koszt i masa chętnych. Każdy by chciał mieć taki kalendarz z tak pięknymi zdjęciami a do tego jeśli by się znalazły własne zdjęcia to tym bardziej.

Pomyślcie panowie, jeśli chcecie kontakt do artysty, akwarysty fotografa który ma doświadczenie i już kilka takich kalendarzy zrobił to jest tu na forum i na pewno można z nim pogadać.

Termin konkursu i na kalendarz jest bardzo dobry :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........

kurcze trza fotki wysyłac

dobre i pieć kilo soli :)

jak by nie było

trzy podmianki w zbiorniku - gratis :)

..............

A u mnie z takich 5 kilogramów to będzie a ze 30 podmianek po 5 litrów każda hehe

Czyli na ponad pół roku:)

Trzeba wysyłać fotki.

Pozdrawiam


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze juz pierwsze wiadereczka poszły do konkursowiczów. Dotarły ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie można sobie wybrać soli Priobiotycznej

Wysłane z mojego GT-I9505


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz dzieki za pomysł. Jeszcze mamy chwile na kalendarz i teraz mamy konkurs. Jak to skończymy, to zastanowimy sie nad tym kalendarzem. Faktycznie to moze byc super mieć takie cos na ścianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za off ;)

czyja ta fajna hybryda ???

Niby co?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko inmar dostał ...? Musimy chyba reklamacje złożyć w firmie kurierskiej ;)

Poza tym zdjęcia są super! Bedzie bardzo trudno nam wybrać zwycięzców. Oby sie szanowne Jury nie pokłuciło... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak ty to Marek zrobiłeś ale ja na razie nic :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie. :ouch:

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już dostałem... i to nawet dwa wiaderka :thumbsup:

Ukłony w stronę Aquaforest, wielkie dzięki.

:clap:


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałam. Serdecznie dziękuję :)


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem byłoby stworzenie konkursu na najlepszy pomysł DIY :)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dwa? Chlopaki regulamin mowi o jednym? Chyba ze multikonta sie pojawily :p

Żadne miltikonta, wszystko na legalu.

Otóż to było tak: przyjechał kurier z paczką. Nie zdążyłem jej jeszcze otworzyć a już dzwoni do mnie bardzo miła Pani z Aquaforestu i bardzo mnie przeprasza za pomyłkę. Hmmm... jaką pomyłkę? Otóż okazało się, że ktoś się pomylił przy pakowaniu i zamiast soli Reef Salt wysłano do mnie sól Sea Salt. W związku z tą pomyłką przysłano mi po raz drugi wiaderko soli, tym razem tej "właściwej" a tę poprzednią kazano mi potraktować jako dodatkowy prezent od firmy.

Tak więc ja zyskałem extra wiaderko soli a Aquaforest zyskał moje uznanie.

Świetna akcja marketingowa w ich wykonaniu.

post-23048-0-13330200-1410895352_thumb.jpg

Edytowane przez kemoT (wyświetl historię edycji)

Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez poproszę o taką pomyłkę :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bau gdybys odpisał na jednego z dwóch maili wysłanych do Ciebie z prośbą o adres do wysyłki pewnie juz by sól była u Ciebie ;)

KemoT zobowiązania wobec klienta są dla nas wartością najwyższą :) jak cos obiecujemy to to spełniamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.