Jump to content

Recommended Posts

Wiec tak, pisze do siebie kolejny list.

Po załadowaniu Aquaforest Phosphate Minus PO4 wydaje się być w dniu dzisiejszym nie wykrywalne, czyli złoże działa, po koralach widać lekką zmianę w pompowaniu się. Więc chyba warto co polecić. Najbardziej mnie cieszy że tylnia szyba zaczyna znowu przypominać szybę, oczyszcza się z glonów które było bardzo trudno usuwać, mogę nawet powiedzieć że tarcie nic nie dawało bo po nocy było tyle samo. Zniknęły również wszędobylskie brązowe włosy.. Cieszy mnie to bardzo.

20210602_161209.jpg

Parametry całkowicie przywrócone, odpieniacz wyczyszczony. W odpieniaczu zebrał mi się glut bakteryjny wielkości meduzy, chyba za dużo wódki leje. Korale kwitną. 

1.jpg

jestem zakochany we wszelkich euphylliach  i xeniach 

chyba generalnie wolę, jak mi w zbiorniku faluje - widziałem wiele pięknych raf z patykami, cukierkowych wręcz, są przepiękne

ale ja w patyki raczej nie pójdę mam w jednej kostce chyba 3 - ale mi się podoba prosta xenia np.. 

kiedyś widziałem mały zbiornik cały zarośnięty xenią (nie wiem, czy poszła, jako plaga, czy celowe działanie) nie ważne, wyglądał prześlicznie !!! do tego 2 taplające się w tym błazny 

długo myślałem, czy  jednej kosteczki  z pełną świadomością nie zrobić takiej

2 godziny temu, lukas79 napisał:

jestem zakochany we wszelkich euphylliach  i xeniach 

chyba generalnie wolę, jak mi w zbiorniku faluje - widziałem wiele pięknych raf z patykami, cukierkowych wręcz, są przepiękne

ale ja w patyki raczej nie pójdę mam w jednej kostce chyba 3 - ale mi się podoba prosta xenia np.. 

kiedyś widziałem mały zbiornik cały zarośnięty xenią (nie wiem, czy poszła, jako plaga, czy celowe działanie) nie ważne, wyglądał prześlicznie !!! do tego 2 taplające się w tym błazny 

długo myślałem, czy  jednej kosteczki  z pełną świadomością nie zrobić takiej

Polecam jeszcze rozrośniętą kępkę Anthelii przy mocnej i zmiennej cyrkulacji...

A ja czekam na wiadomość o euphylli banana, jedną główkę muszę mieć ale cena na tą chwilę zabija. Z obserwacji mojego Jokera widzę że chyba się podzieli na dwie duże głowy. Zbiorniczek cieszy mnie każdego dnia. A najbardziej raduje mnie ustabilizowanie parametrów i znikające glony z tylnej szyby. Zoa też zaczęły się rozrastać. Jeszcze nie wiem jak papaja się będzie zachowywać ale mam nadzieję że nie zacznie zanikać. 

prześliczna, ale cen zabija faktycznie 

ja póki co z takowymi zakupami się wstrzymam - za wcześnie i dla zbiorników i dla mnie 

za dużo błędów popełniam, zdecydowanie za dużo i łapię się na tym po fakcie .... póki co wszystko żyje i rośnie, ale znam realia 

jak się naumiem to wtedy 

Edited by lukas79 (see edit history)