Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko... Nie dałoby się zrobić tak w "powiadomieniach", żeby mnie informowało, że są nowe posty w temacie "X", ale do czasu, aż tego nie kliknę, to nie informowało mnie o kolejnych postach w temacie "X"?

Chodzi o to, że czasem mam powiedzmy 16 powiadomień. Ponieważ w "szybkim podglądzie" pokazuje tylko 10, to muszę kliknąć "pokaż wszystkie". Ale wtedy już mi znika, które są nowe, więc muszę odliczyć do 16 :) A na koniec okazuje się, że w zasadzie są nowe posty w dwóch-trzech tematach...

Jeżeli coś niejasno opisałem, to napiszcie - spróbuję w innych słowach :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko... Nie dałoby się zrobić tak w "powiadomieniach", żeby mnie informowało, że są nowe posty w temacie "X", ale do czasu, aż tego nie kliknę, to nie informowało mnie o kolejnych postach w temacie "X"?

Chodzi o to, że czasem mam powiedzmy 16 powiadomień. Ponieważ w "szybkim podglądzie" pokazuje tylko 10, to muszę kliknąć "pokaż wszystkie". Ale wtedy już mi znika, które są nowe, więc muszę odliczyć do 16 :) A na koniec okazuje się, że w zasadzie są nowe posty w dwóch-trzech tematach...

Jeżeli coś niejasno opisałem, to napiszcie - spróbuję w innych słowach :)

Pozdrawiam

Igor konfigurację powiadomień na forum znajdziesz tu:

nano-reef.pl→ Panel kontrolny→ Ustawienia→ Powiadomienia

I to jest w zasadzie wszystko na co pozwala użytkownikowi silnik forum

Oczywiście możesz jeszcze włączyć/wyłączyć obserwowanie tematu (w prawym górnym rogu przy każdym otwartym temacie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igor,ja akurat mam tak,że mam tylko powiadomienie na maila o wiadomości PW a jak wchodzę na forum to klikam obserwowane i wyskakują mi tematy,które mnie interesują lub w których coś napisałem bo wtedy one wchodzą na listę obserwowanych.Oczywiście każdy temat można przestać obserwować i tak mam czysto i jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest to "obserwowane", bo nie mogę dopatrzyć :(

Walker, ja wiem, że nie ma takiej opcji, którą bym chciał... Ale wiesz o co mi chodzi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to chyba nie do końca ;)

A obserwowane masz tu:

ScreenHunter_17%2BOct.%2B04%2B06.48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że całkiem nie jasno gadam. O tym co pokazałeś na obrazku to wiem, ale Marek pisał:

a jak wchodzę na forum to klikam obserwowane i wyskakują mi tematy,które mnie interesują lub w których coś napisałem

no i ja się pytam gdzie mam kliknąć ;)

A co do tego pierwszego to postaram się zobrazować to (screenami) przy pierwszej nadarzającej się okazji :)

edit:...

Tak jest:

OWNPRJR.png

A tak by mi się bardziej podobało:

xwS8H3D.png

Czyli, żeby o postach w jednym temacie było jedno powiadomienie (oczywiście dopóki go nie kliknę), a nie tyle ile nowych postów...

Rozumiem, że to jest pewnie sprawa tego silnika, o którym pisałeś, ale chciałem doprecyzować o czym mówiłem. Mam nadzieję, że teraz wiadomo o co mi chodziło. :D

Edytowane przez igor255 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar, dzięki! To jest fajne! Nie wiedziałem, że takie coś jest tam ukryte :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to się marzy takie coś żeby można było odchaczyć "temat,dział "który nie chcę się oglądać na stronie głównej...Jest takie coś już może?

Np odchaczam sobie dział dla Nowicjuszy i już mi się on nie pokazuję na głównej...Albo inny dział


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki pomysł,ze wzgledu na to ze forum zaczęło się kręcić wokół firmy AF,i na głównej tablicy tylko to się pojawia...to moze by tak wydzielić dział wsparcia produktów AF coś takiego jak ma PS z lampami,wszyscy tego nie czytają tylko osoby zapisane...

i dalej jestem za tym żeby zrobić mozliwość wyłączenia konkretnych działów które nas nie interesują zeby się na głównej nie pokazywały.

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież tak właśnie jest. Chłopaki z AF piszą o swoich produktach w swoim dziale sponsorskim dokładnie tak jak wspomniany PS czy inni. Z głównej wywalone jest OT i targowisko. W tej formie forum funkcjonuje od bardzo dawna więc wydaje się że wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca...bo żeby pisać w dziale PS wparcie deweloperskie i żeby widzieć posty tematy które się tam pokazują trzeba było napisać w temacie o uruchomienie tej opcji dla danego użytkownika który chce tam coś pisać,zajmował się tym Skoczek.Dział ten nie jest widoczny dla tych którym Skoczek tego wczesniej nie uruchomił.

http://nano-reef.pl/...lamp-ps-prosba/

O to mi chodziło.

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol nie rozumiem w czym masz problem przecież na forum nie ma obowiązku czytana wszystkich postów. Jak coś Cię nie interesuje to nie wchodzisz i tyle. Dziś AF robi nam konkursy i promocje na forum jutro zrobi to inny sponsor i chwała im za to nie rozumiem po co pakować to w jakieś zamknięte działy tym bardziej że akurat w przypadku AF poza konkursem i reklamą jest sporo ciekawej meteorytyki której ostatnio brakuje w większości postów na tym forum.

Jeśli natomiast masz z tym naprawdę problem to zawsze możesz włączyć sobie ignorowanie użytkownika (posty)- ale wtedy ominie Cię paczka z darmową solą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie ale ok.Wydaje mi się ze było by to na plus dla AF,bo zaden sponsor oprócz PS nie ma tylu produktów które sam produkuję i wdraża nowości własnej produkcji itd...czytać wszystkiego nie muszę ale jak zablokuję zeby nie czytać to już mi się nic nie pojawi i nie będę wiedział że rozdają sól...Dlatego to co napisałem było by fajnym rozwiązaniem.Chcę się czegoś dowiedzieć wchodzę na dział wsparcia AF i wszystkie tematy od Probiotyków po konkursy się tam pojawiają...

A dla tych co produktów AF nie używają i nie uruchomili opcji Dział wspracia z różnych powodów dział poprostu nie isteje i tyle.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam statystyk sprzedażowych AF ale coś mi mówi że do tego zamkniętego działu zapisało by się grubo ponad 50% aktywnych userów naszego forum więc spokojnie nie będziemy robić tu żadnych elitarnych klubów dla użytkowników tych czy innych produktów.

Poza tym nie czytasz dokładnie - sewer obiecał ostatnio "AF school" wiec wszyscy którzy będą chcieli się czegoś dowiedzieć na temat prowadzenia zbiornika metodą AF będą mieli wszystko w jednym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za podniesieniem limitu postów z 50 do 100 albo i 150,bo jak widać na ostatnim przykładzie w 3 dni mozna nastukac 50 postów...tylko po to żeby cos wystawic na sprzedaż...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem za zlikwidowaniem tych 50 postow

jest pełno nie potrzebnych postow , 10 nowych userow musi napisac 500 głupot żeby tylko cos sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego dołożyłbym jeszcze z 6 miesięcy stażu.

Qlfon mobilnie


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem za zlikwidowaniem tych 50 postow

jest pełno nie potrzebnych postow , 10 nowych userow musi napisac 500 głupot żeby tylko cos sprzedac.

Like

W zasadzie to nawet nie wiedziałem że nie można podawać do nowych czy ciekawych sklepów namiary na allegro też osoby które mają firmy sprzedają na kontach prywatnych a mimo tego nie jest to aż tak pilnowane.

To jest temat który wraca jak bumerang. Podanie linka czy cicho ciemna reklama to jeden pies ale bez linka też wiadomo kto handluje gdzie handluje i czym handluje i są takie osoby na forum jednak nie mam zwyczaju donosić. Taka dziurawa ustawa która wywołuje niepotrzebny temat.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie dlugo czysci ten temat.

http://nano-reef.pl/topic/9913-wielki-test-soli/page__st__80

A wyniki ponoc juz sa :ice:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziś dziwną rzecz.

Obserwują sobie jakiś temat. Dostaję powiadomienia o nowych wpisach itd. Wszystko ok. Dziś napisałem jakiś tam post w tym obserwowanym temacie. Po mnie napisał ktoś jeszcze, ale już nie dostałem powiadomienia o nowym wpisie w tym temacie. Co się okazało? Przestałem obserwować ten wątek, choć sam z tego nie rezygnowałem.

Proszę kogoś z "władz" o sprawdzenie i ewentualne poprawienie tego błędu.

Edycja 21.12.2014: Przyjrzałem się sprawie. Po każdym wpisie w obserwowanym temacie automatycznie przestaje się go obserwować. Trochę to uciążliwe.

Edytowane przez kemoT (wyświetl historię edycji)

Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem dziś dziwną rzecz.

Obserwują sobie jakiś temat. Dostaję powiadomienia o nowych wpisach itd. Wszystko ok. Dziś napisałem jakiś tam post w tym obserwowanym temacie. Po mnie napisał ktoś jeszcze, ale już nie dostałem powiadomienia o nowym wpisie w tym temacie. Co się okazało? Przestałem obserwować ten wątek, choć sam z tego nie rezygnowałem.

Proszę kogoś z "władz" o sprawdzenie i ewentualne poprawienie tego błędu.

Ja też tak czesto mam, że tematy same przestają być obserwowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to obejść zaznaczając sobie w preferencjach "obserwuj każdy temat z moimi odpowiedziami"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.