Skocz do zawartości
SkoczekPL

LEDy z ReefShopu - mity i fakty

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Przemek czy do akwa 95x60x55 wys. wystarczy jeden moduł 120w?

Czy będzie za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem nad podobny baniaczek do Twojego jeden moduł i aktualnie na niego czekam. Jak nie masz ułożonej skały przy samej ścianach bocznych powinien jeden wystarczyć.

Jeśli chodzi o lampy modułowe ściemniane wg.tego co podaje Przemek na http://www.aquariumled.eu/ już są :). Dla zainteresowanych link LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120W już są w sprzedaży, ale 90W ściemnianych jeszcze brak.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apofis :

witam

Przemek czy do akwa 95x60x55 wys. wystarczy jeden moduł 120w?

Czy będzie za mało?

Na mój, podobny zbiornik 100x60x60 zdecydowanie nie wystarczy. Diody są jakieś 8cm od lustra wody, przez co świeci punktowo. Próby z podnoszeniem nie dały zadowalających rezultatów. Obecnie dopalam to 2x39W T5 i jest "w miarę".

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim akwarium masz niedoswietlone boki czy przod i tyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy doborze ilości lamp należy pamiętać ze jedna lampa przypada na każde 50-60cm długości akwarium.

Moc lampy zależna od wysokości akwarium.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak mam pytanie jak to jest z tą dostępnością bo na stronie sklepu cały czas pisze ze są na stanie a od wielu osób słyszałem że czekają na zamówione lampy od jakiegoś czasu. Prosił bym o uaktualnienie tego bo wprowadza ta informacja w błąd przyszłych nabywców. Przydała by sie też konkretna informacja jak naprawde długo czeka się na zamówienie...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Ponieważ jestem pierwszym użytkownikiem komputera sterującego lampami Led:strutin postanowiłem opisać moje spostrzeżenia, więc do dzieła:

1. Komputer łączy się z modułem komputerowym Led przez łącze bluetooth. Pomysł rewelacyjny żadnych kabli tylko laptop, kanapa chłodne pifko:playing i podziwiamy możliwości naszej lampki.

2. Program bardzo łatwy w obsłudze (jak konstrukcja młotka)...

3200-arealightcontroller_easymode.jpg

3. Podziwianie budzącego się do życia zbiornika bezcenne...

4. Bardzo płynne przyciemnianie, efekt jeszcze lepiej wygląda jak jest ciemno w pomieszczeniu...

5. Możliwość zmniejszenia mocy oświetlenia np. podczas aklimatyzacji ryb lub koralików...

Najwięcej czasu poświęciłem ustawieniom moonlight, każde zwiększenie lub obniżenie wartości mocy powodowało zmianę klimatu zbiornika więc zdecydować się który najbardziej odpowiada jest bardzo ciężko...

Czkam z niecierpliwością na update do nowszej wersji w której będzie możliwość odwzorowania warunków oświetleniowych panujących w np. w morzu czerwonym.

Reasumując bardzo fajny dodatek do obsługi lampy....

pozdrawiam:waving


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj bo nie kumam - czyli co wschód i zachód w lampie? no bo inaczej po co komputer jak regulację mocy da się zrobić potencjometrem na zasilaczu...

Jest polska wersja? W sumie nie wygląda na trudne ale "....wżdy Polacy nie gęsi..." :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko . Czekamy teraz tylko na cene


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efendi :

Witam...

Ponieważ jestem pierwszym użytkownikiem komputera sterującego lampami Led:strutin postanowiłem opisać moje spostrzeżenia, więc do dzieła:

1. Komputer łączy się z modułem komputerowym Led przez łącze bluetooth. Pomysł rewelacyjny żadnych kabli tylko laptop, kanapa chłodne pifko:playing i podziwiamy możliwości naszej lampki.

2. Program bardzo łatwy w obsłudze (jak konstrukcja młotka)...

3200-arealightcontroller_easymode.jpg

3. Podziwianie budzącego się do życia zbiornika bezcenne...

4. Bardzo płynne przyciemnianie, efekt jeszcze lepiej wygląda jak jest ciemno w pomieszczeniu...

5. Możliwość zmniejszenia mocy oświetlenia np. podczas aklimatyzacji ryb lub koralików...

Najwięcej czasu poświęciłem ustawieniom moonlight, każde zwiększenie lub obniżenie wartości mocy powodowało zmianę klimatu zbiornika więc zdecydować się który najbardziej odpowiada jest bardzo ciężko...

Czkam z niecierpliwością na update do nowszej wersji w której będzie możliwość odwzorowania warunków oświetleniowych panujących w np. w morzu czerwonym.

Reasumując bardzo fajny dodatek do obsługi lampy....

pozdrawiam:waving

a skąd masz ten komputerek??/


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daimen toć kolega pisał że każda lampa ma i łączy się przez bluetootha.

Nie potrzeba żadnych ściemniaczy, komputerów, zegarów, wszystko w jednym SUPER SPRAWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sklepu jest więcej opisu, no ładne cacko.... heh muszę się brać za skalara bo zaczynam z tyłu zostawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no , w końcu komputer gotowy :) Bravo Przemek :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze kiedy organizujesz całodzienny pokaz możliwości sprzętu ?? :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko ogarnę mały remoncik który przeprowadzam.....tylko czemu całodzienny ....całonocny:clowning


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to czekamy na znak, sygnał... Pozdrawiam


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować - Akwarium wygląda pięknie. Muzyka również dobrana - "In existence" to jeden z moich ukochanych albumów. :kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczne akwa, pieknie życie kwitnie, a po za tym film profesjonalnie złożony.

Zabawy ostroscią mnie powaliły. Dzieki za 6 minut zapomnienia.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik, a czy wiadomo coś na temat takich opcji ściemniania i obsługi komputerowej dla modułów?


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nemezis

Film realizowała wytwórnia AquariumLed.eu :) także :) należą się Przemkowi.

@tomiooo

Słyszałem że moduły 120W lada moment będą sterowane. Na 90W ze sterownikiem trzeba jeszcze poczekać. Przemek wspominał coś o 2 miesiącach.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
snocho :

@Nemezis

Film realizowała wytwórnia AquariumLed.eu :) także :) należą się Przemkowi.

@tomiooo

Słyszałem że moduły 120W lada moment będą sterowane. Na 90W ze sterownikiem trzeba jeszcze poczekać. Przemek wspominał coś o 2 miesiącach.

No to też :) dla Przemka


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.