Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Po prawie 10 latach powraca na antenę

Disco Polo   

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lubisz disco polo?

    • Tak, ?wietnie si? przy tej muzie bawi?
    • Przez lata wros?em w ten klimat
    • Nie przeszkadza mi, to jaka? cz??? naszej kultury
    • Nie moge tego s?ucha?
    • Jestem zdecydowanym przeciwnikiem
    • Jest mi to oboj?tne
    • inne


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś więcej jak na dzisiejsze czasy to jakość pozostawia wiele do życzenia , ale Plusem jest to że produkcją zajmuje się tak jak wcześniej Zbigniew Samborski i nie zamykają się tylko na naszym Disco Polo dzisiaj gościł teledysk CC Catch i Modern Tolking :) prowadzący ten sam czyli Tomek Samborski

Emisja w Polo TV w niedzielę o 10:20 powtórka o 21:05

jak już wejdzie oficjalnie od Maja MUX 1 to Polo TV ma szansę wypszedzić inne stacje TV a już jest na drugim miejscu ze stacji muzycznych pierwsza jest VIVA Polska :)

Parametry Sat Hot Bird

11,541 Ghz

Polaryzacja V

SR 22,000

FEC 5/6

PID Video 6230

PID Audio 6231

Kanał niekodowany

dla tych co nie mają go na liście Cyfrowego Polsatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten program i mam odwagę przyznać się,że bardzo lubię disco polo,czego się wstydzi większość Polaków choć słuchają.Pierwsze piosenki chyba były puszczane w radio w każdą niedzielę rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznaje słucham kanału Polo TV i lubię muzykę disco, B) fajnie sie przy niej bawie na imprezkach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię każdy rodzaj nigdy nie lubiłem krytykować kogoś że czegoś słucha :) zresztą taka muzyka jest w każdym kraju :) może nie identyczna ale podobna :) Filadelfia - La vita e bella Italo disco nie raz puszczają w Radio Kaszebe tą piosenkę bardzo podobna do klimatów polskiego disco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Nikt nie słucha disco polo oficjalnie, ale każdemu mordka się uśmiecha już po pierwszych nutkach :)

Jestem miłośnikiem klasyki i mocnych brzmień (których również w klasyce nie brakuje) ale na pewno wolałbym żeby w radiu leciało disco polo niż te zakompleksione polskie smuty śpiewane po angielsku, albo te amerykańskie wyjce z głosami budzącymi skojarzenia z czymś między wyjącym wilkiem a pilarką.

Mówił o tym niedawno jakiś disco polowiec u Wojewódzkiego. Taka prawda, jak się puszcza polskie radio to człowiek nie wie czy się pociąć czy porzygać :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O popularności tego rodzaju muzyki jest ilość sprzedanych płyt do której popularne gwiazdy Polskie nie dorównają nigdy a dostają platyny,złota...Nie mam pojęcia jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie zakazane tabu ^^ niby nikt nie słucha ale znasz każdy tekst :rambo: tak szczerze to trudno sobie wyobrazić udaną pijacką imprezę bez tego rodzaju muzyki B)


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Zawsze lubie posluchac Kasia Lesing :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety pseudo muza jak g... zawsze w koncu wyplyniewallbash.gif.

Cale szczescie ze na Polo TV ... nawet nie wiem ze cos takiego istnieje thumbsup.gif


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telewizja do zamknięcia masakra :harhar:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie słucha disco polo oficjalnie, ale każdemu mordka się uśmiecha już po pierwszych nutkach :)

Nie wiem, skąd masz info, że każdemu. Mi się osobiście wykrzywia - na wymioty.

Inna sprawa, że w radiu (czasem słyszę - w taksówce, w sklepie, itp.) leci makabryczna popsieczka, w postaci czterech aktualnie "modnych" piosenek na krzyż; niemniej, to i tak nieco wyższa półka niż discopolo - niewiele, ale zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamkną jej tak szybko :) ma wysokie wyniki jest na Drugim miejscu wyprzedziła wszystkie inne stacje Muzyczne,(Rebel TV,4 Fun TV,MTV,Eska TV inne ) na pierwszym miejscu jest tylko VIVa Polska na której również jest program z taką muzyką "Disco ponad wszystko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenon,mojej żonie też wykrzywia i mam problem posłuchać w domu.Są różne gusta i każdy co innego lubi.Ja posłucham i metalu i disco polo i blusa,ale nie umiem ścierpieć muzyki jazzowej,dla mnie to jak by stroili instrumenty przed koncertem każdy osobno,ale na pewno są tu fani tego i pewnie się lekko zdenerwują po przeczytaniu tego.Pozdrawiam ich :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tak, co do jazzu to się zgodzę, kiedyś nawet chciałem się przekonać, ale nie wyszło - takie plumkanie bez sensu :D, zwłaszcza smoothjazz, muzyka do windy i supermarketu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako czlowiek, badz co badz szarpiacy druty z lokalnymi rzepolencami musze powiedziec ze ograniczenie sie tylko do jednego rodzaju muzyki to rodzaj uwsteczniania sie. Aby wyrobic sobie "zmysl muzyczny" trzeba poplywac czasem i w disco polo. Innego rodzaju problem pojawia sie jesli spotkasz dyskutanta, ktory tylko i wylacznie zamyka sie w schematach przyspiewek weselno ludowych zagranych na keyboardzie MIDI i udowadnia na sile wyzszosc i ambicjonalnosc tego rodzaju muzyki. Z przykroscia musze stwierdzic jednak, badz co badz zachowujac respekt do "owych fanow disco relax", ze do rodzaju muzyki ambitnej raczej nie nalezy. Nie moge zrozumiec dlaczego za wykonanie utworu na zywo "mydelka fa" grupa robi laske kasujac 250 tys zlotych na glowe plus zaproszenia od businesmennow na prywatne imprezy ze scena na zywo za drugie tyle. Rozumiem ze muza jest dla wszystkich ale akurat ten rodzaj, ze sie wyraze nie milo, nalezy dla "pospolstwa", ktore kreuje system system ustawodawczy naszego kraju. Dlaczego muzycznie wyksztalcona i niesamowicie utalentowana Monika (Thomas) Evans, ktora Steczkowska, Kowalska, ba nawet Gorniakowa kasuje na dziendobry, musi wyjezdzac do UK aby sie spelniac muzycznie. Dla mnie (osobiscie) disco polo to obludne dno, ktorego bym nie skasowal a jedynie dawkowal jak chleb na igrzyskach. Mozna miec inne zdanie

pozdrawiam "polowcow" skromnym stwierdzeniem: orgazmu muzycznego nigdy nie osiagniecie, i nie dowiecie sie nigdy o czym wspominam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drecky3, z ust mi to wyjąłeś. Celnie i rozsądnie.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam orgazm przy "Blondyneczce" z resztą w obu przypadkach.:harhar:

:),:)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowa o disco polo to nie moze zabraknac klasyka:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EDrOriKrV3g

Ten teledysk zawsze zwala z nog....ROTFL


300 litrow: 120x50x55h przod i bok opti, swiatlo 2x150HQI+2x54T5, ok. 40 kg LR, 10kg zwirku koralowego, sump ok.70 l.,odpieniacz LGM 450, obieg Eheim compact 2000, cyrkulacja 2 x Koralia 5200

3881_3881.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie oszukujmy sie -- do ambitnej muzyki disco polo nie nalezy -- ale jest proste, wpada w ucho, ludzie kupuja, dobrze sie przy tym bawia a "muzycy" kosza kase. Biznes jest biznes. Osobiscie na co dzien nie jestem wstanie tego sluchac. Ale jak jest impreza, troche alko to powyglupiac sie zawsze mozna ;P A teraz dwa moje hiciory przy ktorych zawsze placze ze smiechu :)

Za tekst, wijace sie laski i oczywiscie biemdablju:

Zdecydowanie za tłusty bit i za?erznieta swinie ;P

http://www.youtube.com/watch?v=RlUS_Vh21ek


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Disco Polo od Wiosny postanowił zarobić także Polsat, od 19 Marca na antenie Polsat Play startuje Imperium Disco Polo jest to jak o ile dobrze zliczyłem 10 Stacja Tv gdzie będzie gościła taka muzyka po za tym jest obecna w

TVR, VIVA Polska, TV Disco, Polo TV, ITV, Tele 5, Polonia 1, TVS, CSB TV,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham bo nie przepadam, ale jestem tolerancyjny i nie wyśmiewam tych którzy lubią. :ice:


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "szoł" robi:

http://www.youtube.com/watch?v=WFR0f2NAUF0

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

P.s qba25 pojechales ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racjiswojego zawodu moglbym tu napisac epopeje .... :)

Niestety nie dociera to do 90% spoleczenstwa...

Disco polo to nie jest muzyka. To produkt ktory polacy kupili, ba rzucili sie jak na kielbase za komuny...

Nie chce tu nikogo obrazic ale wiekszosc naszego psoleczenstwa to prosci ludzie i chca prostej muzyki

Powiedzial to nawet sam Sierocki w jednym z wywiadow...

Disco polo to prostota w najprostszej postaci... stad ludzie nuca, znaja, i o zgrozo lubia...

Obecny przyklad - hit ostatnich miesiecy nosa nosa ktory spiewa caly swiat .

To nic innego jak brazylijskie disco polo. tak prosta kompilacja slow i dzwiekow ze i zanucisz i zaspiewasz i text tez zapamietasz w minute.

Wiadomo ze sa gusta i gusciki ale w moim przypadku znajomosci historii muzyki a przede wszystkim muzyki rozrywkowej

jesli ktos pisze ze lubi disco polo a nie trawi i obraza jazzz.... wstyd!!!

To podobnie jakby napisac ze Chopin byl do d*py bo jakies abstrakcjie gral na fortepianie.....

Danego gatunku mozna nie lubic ale nalezy szanowac....

Niestety najczesciej niechec do danej muzyki wynika z niezrozumienia jej .....


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.