Skocz do zawartości
SkoczekPL

Przerwa w dostępie do forum

Rekomendowane odpowiedzi

admin teraz pije we Wdzydzach i jest zbyt blisko mnie żeby mi bana strzelić, za cienki jest :baby: Dobrze wie że mogę go zbananować :fish:


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu teraz nie widac kto mi daje minusa? kolejny beznadziejny strzał

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Ci dalem :fish:

PS.chcialem sprawdzic czy dziala :harhar:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
ja Ci dalem :fish:

PS.chcialem sprawdzic czy dziala :harhar:

dziala :D

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leszcze :2guns:


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a plusy widzisz :-))

http://www.youtube.com/watch?v=IuwIsU9DUAA

Edytowane przez Snakecharner (wyświetl historię edycji)

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, żeby w wersji na telefon w przeglądarce wyświetlała się ikonka wiadomości. Nie wiem jak u Was ale u mnie jej nie widać i na czuja muszę klikać.


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie już działa :)

A u mnie nadal nie działa... Co robisz, żeby uzyskać bezpośredni link do konkretnego posta?


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuchy jak klikniesz na ten numerek to w adresie przeglądarki masz linka do niego :)


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuhy spróbuj kliknąć w nr. posta, powinien pojawić się bezpośredni link u góry w belce adresu, kopiujesz i masz gotowy link.

Piostu był szybszy :)

Edytowane przez kmirko (wyświetl historię edycji)

*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej wersji forum tak to działało, ale na tej u mnie po kliknięciu nic się nie dzieje (w operze).

Edit.

Sprawdziłem na FF, też nic...

Edytowane przez kapuhy (wyświetl historię edycji)

ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z Opery i działa.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nadal nie działa... Co robisz, żeby uzyskać bezpośredni link do konkretnego posta?

Hmmm, może musisz zaktualizować przeglądarkę. Ja po kliknięciu w numer posta dostaję gotowy adres


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy nikt nie zauważył że strefa czasowa forum jest przesunięta do przodu o 1 godzinę ?? :police:

Posty i rozmowy mają przesunięcie czasowe +1h


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilu kapuhy przez samo h, u mnie też to nie działa, a kiedyś chętnie z tego korzystałem... :(

Poza tym, chyba jako jedyny, mam wyświetloną po lewej liczbę ostrzeżeń i czuję się wyjątkowy. :) Na szczęście mam 0! :animier:

Witam,

czy nikt nie zauważył że strefa czasowa forum jest przesunięta do przodu o 1 godzinę ?? :police:

Posty i rozmowy mają przesunięcie czasowe +1h

A u mnie czas się zgadza - może Ty, śledziku, masz źle ustawioną strefę w profilu?

Ja mam GMT+1 Warszawka, ...

Edytowane przez ejerzyk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy nikt nie zauważył że strefa czasowa forum jest przesunięta do przodu o 1 godzinę ?? :police:

Posty i rozmowy mają przesunięcie czasowe +1h

Zauważył śledziku zauważył i to już dawno :)http://nano-reef.pl/...-godzina-forum/

@ejerzyk muszę Cie zmartwić nie jesteś wyjątkowy :( po prostu każdy widzi tylko swoją liczbę ostrzeżeń ;)

Edytowane przez wa1ker (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ejerzyk muszę Cie zmartwić nie jesteś wyjątkowy :( po prostu każdy widzi tylko swoją liczbę ostrzeżeń ;)

ehhh no szkoda, o tym nie pomyślałem :), ale chociaż dobre to, że mam 0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek, a co się dzieje jak klikasz nr posta? U mnie wyświetla post jako pierwszy od góry, nic ponadto.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam +1 i "Wybrany czas to: 02 wrzeĹnia 2012 - 14:40" mimo ze jest 13:41 :-)

Zwałka jej systemowa niestety :-) pewnie zle przelacza na czas letni/zimowy


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek, a co się dzieje jak klikasz nr posta? U mnie wyświetla post jako pierwszy od góry, nic ponadto.

u mnie dokładnie tak samo, a poprzednio pokazywała się "chmurka" z polem tekstowym, a w niej stały link do tego posta, ale może ta funkcjonalność wraz z nowym silnikiem odpadła... :(

ALE to co można zrobić samemu w tym temacie, to kliknąć np. #270 prawym p. m. i kliknąć "Kopiuj adres linku" albo podobne hasełko w innych przeglądarkach - wychodzi na to samo

mam +1 i "Wybrany czas to: 02 wrzeĹnia 2012 - 14:40" mimo ze jest 13:41 :-)

Zwałka jej systemowa niestety :-) pewnie zle przelacza na czas letni/zimowy

A masz tam zaznaczone jakieś ptaszki po selectem z wyborem stref czasowych? Ja nie mam i u mnie czas się zgadza...

Edytowane przez ejerzyk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przestały działać emotki - lista wyboru przy pisaniu - klikam i nic się nie dzieje. Tak samo z moje media i innymi butonami w edytorze

Przeglądarka: Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64; U; pl) Presto/2.10.289 Version/12.02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK jutro wgram OPERE bo tak to nie mogę nic zobaczyć.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mapy nima :harhar:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek i jak "paczyłeś" coś? z innych przeglądarek mam IE ale boje się odpalić:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK jutro wgram OPERE bo tak to nie mogę nic zobaczyć.

Poszukaj przeglądarek w wersji "portable" - nie musisz instalować, odpalasz z *.exe - możesz sprawdzić dosyć szybko wiele opcji.

Np.

http://lajfmajster.pl/2009/03/29/przegladarki-internetowe-w-wersji-portable

http://www.softonic.pl/s/przegl%C4%85darki-portable


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.